Головна Блог Партнерські пологи: позитивні та негативні сторони

Партнерські пологи: позитивні та негативні сторони

14.06.2016 / Переглядів : 233

Поділитися з друзями:

З недавніх пір, набули популярності партнерські пологи. І це не випадково адже про них так багато позитивних відгуків. І дійсно в деяких випадках саме допомога партнера при пологах, полегшує процес. Багато жінок мають потребу в тому, що б хтось із близьких знаходився поруч. Через страхів, паніки залишитися серед незнайомих людей в такий момент або просто для підтримки. Перебування поруч рідну людину, дасть можливість породіллі заспокоїтися і налаштуватися на пологи.

У партнерських пологах може брати участь будь-який член сім або людина якій довіряє породілля. Найчастіше вибір жінок падає на майбутнього батька дитини. У більшості випадків присутність чоловіка покращувало стан жінки і прискорювало пологи. Більшість же чоловіків після спільних пологів, переглядають своє ставлення до жінки, партнерські пологи зближують подружжя. Але трапляється і протилежна реакція. Якщо ваш чоловік не бажає брати в цьому участь, краще не примушуйте, це призведе тільки до негативні наслідки. Бажання повинно бути обопільним. Не варто також залучати до пологів занадто вразливих і нервових натур, участь таких «помічників» швидше за все не призведе до позитивних результатів, а може навіть нашкодити. Коли такий «помічник» знепритомніє йому доведеться допомагати і увагу до самої породіллі ослабне, що може привести до плачевних наслідків. Не привертайте непідготовлених людей, перед подією стоїть разом переглянути фільм, прочитати відповідну літературу, особливо це стосується чоловіків.

Позитивні сторони партнерських пологів

І так все-таки якщо ваш чоловік готовий взяти участь в появі вашого малюка на світ, то ось кілька фактів на користь цього рішення:

 • Правильний психологічний настрій. Якщо поруч чоловік, який може захистити в будь-якій ситуації, майбутня мама перестає хвилюватися, що позначається на позитивному настрої на момент появи малюка.
 • Присутність чоловіка не дозволить персоналу халатно відноситься до породіллі, адже вони постійно будуть під контролем.
 • Реальна допомога майбутнього тата полягає в наданні їм допомоги в стеженні за диханням, масажі, контролі над інтервалом між переймами.
 • Почуття батьківства з’явиться у майбутнього тата відразу при появі малюка, а не під час виписки з пологового будинку.
 • Зв’язок дитини народженої при партнерських пологах з батьками, набагато міцніше. У таких дітей менше конфліктів з батьками.
 • Найчастіше після спільних пологів сім’я стає більш згуртованою.

Негативні сторони партнерських пологів

Навіть при безсумнівно величезному списку плюсів партнерських пологів все ж можуть бути присутніми і негативні сторони:

 • Іноді трапляється так, що навіть гаряче улюблений чоловік заважає жінці розслабитися, його присутність дратує і заважає.
 • Навіть сильний чоловік може психологічно важко переносити те, що нічим не може полегшити біль і страждання дружини. Саме тому багато чоловіків не погоджуються на партнерські пологи.
 • На жаль, вид крові не прикрашає, до того ж в такій великій кількості. Деякі чоловіки можу втратити свідомість, а персоналу одночасно і пологи приймати і майбутнього тата приводити до тями.
 • Жінка є жінка і завжди хвилюється за свій зовнішній вигляд і дуже боїться, що побачивши в такому непривабливому вигляді чоловік потім перестане її любити. Звідси з’являється безліч комплексів.
 • Бували випадки, коли після партнерських пологів чоловік йшов з сім’ї. Що говорить про те, що пережитий стрес віддалив подружжя замість бажаного зближення.
 • Іноді чоловік забуває навіщо він прийшов на партнерські пологи і замість реальної допомоги майбутній мамі, тільки заважає персоналу тиняючись по родовій палаті, знімаючи відео або фотографуючи все і всіх підряд.

Рішення потрібні вам партнерські пологи, необхідно прийняти заздалегідь. Перед цим рішенням звести всі за і проти. І головне, поступите, так як найкомфортніше буде майбутній мамі.

Задати питання на тему
  Схожі статті

  29 Березня 2024 Відмінності других пологів від перших

  Перша вагітність – хвилюючий і новий досвід для майбутньої мами. Під час другої багато хто впевнений, що пологи пройдуть так […]

  15 Березня 2024 Як спланувати стать майбутньої дитини?

  Багато майбутніх батьків хочуть заздалегідь дізнатися і спланувати стать свого майбутнього малюка. Для деяких пар це дуже важливо, й існує […]

  04 Березня 2024 Чому не вдається завагітніти?

  Що робити, якщо пара здорова, але вагітність не настає?  Причин, за якими дівчатам не вдається завагітніти, може бути безліч. Деякі […]

  27 Січня 2022 Як підвищити фертильність у жінок

  Проблеми з фертильністю можуть не давати про себе знати доти, доки жінка серйозно не замислиться про народження дитини. Найчастіше вчасно […]

  10 Січня 2022 Як розрахувати «вікно фертильності»?

  Важливою складовою успіху при плануванні вагітності або програми ЕКЗ стає правильний вибір періоду, в якому ймовірність зачаття досягає максимуму. І […]

  07 Жовтня 2020 4 способи перевірити прохідність маткових труб

  Зачаття і народження дитини — це дуже тонкий і складний процес, в якому грають ключову роль безліч факторів, серед яких: […]

  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок