Головна Послуги Безпліддя Лікування чоловічого безпліддя

Лікування чоловічого безпліддя

Вартість послуги
Консультація андролога з питань чоловічого безпліддя

450грн

Консультація андролога з питань чоловічого безпліддя

330грн

Консультація андролога онлайн

410грн

Оплатити онлайн
Спермограма

330грн

Чоловіче безпліддя: причини та лікування

В останні роки чоловічий фактор безпліддя зустрічається все частіше. За статистикою, близько 4% чоловіків стикаються з проблемою неможливості зачаття дитини. Сучасна медицина здатна усунути більшість чинників, що призводять до бездітності. У деяких випадках фахівці відновлюють природну здатність до зачаття, а в деяких дарують щастя батьківства за рахунок допоміжних репродуктивних технологій.

У цій статті розглянемо, що таке і як проявляється безпліддя у чоловіків. Торкнемося питання діагностики та лікування в Україні.

Види (класифікація) безпліддя у чоловіків: первинне, вторинне

Безпліддям вважається патологічний стан порушення дітородної функції, спровоковане яким-небудь захворюванням або аномальним збоєм в роботі організму.

Безпліддя прийнято ділити на первинне і вторинне. Первинне встановлюють в тому випадку, коли чоловік не може зачати дитину і до цього жодна жінка ніколи не вагітніла від нього. Вторинне безпліддя зустрічається при згасанні репродуктивної функції. Цей діагноз ставлять, якщо у чоловіка вже є діти або були вагітності від нього, але до моменту звернення зачаття не відбувалося протягом року статевого життя без запобігання.

При будь-якому вигляді порушення репродуктивної функції перш за все необхідно виявити причину, яка до цього призвела. Найбільш поширені серед них такі:

 1. Розширення венозних судин в мошонці в сукупності з несприятливими факторами зовнішнього середовища: перегрівання, кисневе голодування і ін .;
 2. Вроджені захворювання яєчок (неопущеніе, перекрут, генетичні мутації) або їх травмування;
 3. Запальні та інфекційні захворювання статевих органів;
 4. Ендокринні порушення;
 5. Імунні збої, при яких виробляються антитіла до власних сперматозоїдів;
 6. Порушення ерекції, що призводять до неможливості потрапляння сперматозоїдів в маткову трубу;
 7. Генні мутації, що викликали аномалії в чоловічій статевій системі.

Багато питань викликає вроджене імунне безпліддя у чоловіків: причини і лікування залежать від багатьох факторів. Даний вид патології може виникати в результаті травм мошонки, інфекцій і запальних процесів, вроджених аномалій, онкопатологій. Чоловік імунологічний фактор підозрюють при порушеннях в спермограмме, однак для підтвердження і виявлення джерела патологічних процесів проводять додаткові дослідження.

Чоловіче безпліддя: симптоми, аналізи

Діагностика чоловічого безпліддя починається з консультації у андролога-уролога. Лікарю для початку необхідно з’ясувати можливі причини. Вони можуть критися в неправильних умовах роботи і життя пацієнта, перенесені травми, захворюваннях і хірургічних втручаннях. Зібрана інформація дасть фахівця уявлення, які обстеження знадобляться.

Лабораторна діагностика безпліддя у чоловіків, як правило, є обов’язковою процедурою. Один з перших аналізів – спермограма. Це кількісна та якісна оцінка сперматозоїдів в одній порції еякуляту. У нормі на 1 мл сперми доводиться не менше 8 млн рухомих і правильних за формою статевих клітин.

Перевірка, тест і аналізи на безпліддя у чоловіків не обмежуються тільки спермограми. Майже завжди беруть мазок з уретри і роблять бакпосев сперми. Це дозволяє перевірити відсутність статевих інфекцій, патогенної мікрофлори і розвивається простатиту.

У лабораторії «Центру репродукції імені Феськова А.М.» ®️ також роблять аналіз крові на гормони при підозрі на ендокринний фактор, MAR-тест для перевірки на імунне безпліддя і багато інших дослідження на сучасному високоточному обладнанні.

Наші досвідчені лікарі знають ще безліч способів, як визначити чоловіче безпліддя. Серед них:

 1. Візуальна оцінка стану вен і будови зовнішніх статевих органів.
 2. УЗД яєчок і придатків.
 3. Дослідження генетичної інформації пацієнта, зокрема генів, що відповідають за репродуктивну функцію.
 4. Проведення генітографія і аналіз прохідності сім’явивідних проток.

Лікар також може призначити додаткові процедури для обстеження різних органів і систем, в залежності від виявлених порушень. Різносторонній підхід практично повністю виключає постановку помилкового діагнозу.

Лікування чоловічого безпліддя в Києві і Харкові

Клініка професора Феськова А. М. проводить лікування чоловічого і жіночого безпліддя протягом більш ніж 20 років. Досвідчені фахівці підберуть оптимальну схему лікування, яка призведе до позитивного результату за максимально короткий термін.

 • Медикаментозними методами і фізпроцедури лікуються запальні та інфекційні процеси, а також гормональні збої.
 • Хірургічні втручання потрібні при азооспермії, варикоцеле, неправильному положенні яєчок, непрохідності сім’явивідної протоки, порушення ерекції та деяких інших патологіях.
 • ЕКЗ при чоловічому безплідді показано в тому випадку, коли природний спосіб зачаття утруднений і потрібно витяг сперматозоїдів прямо з яєчка. В основному це буває при порушенні прохідності сім’явивідної протоки, сексульного дисфункції, вироблення антитіл в спермі до власних сперматозоїдів, при генних порушеннях в репродуктивній системі і т. П.

Для запису на консультацію до фахівців звертайтеся за телефонами:

0 800 50 77 90
098 100 76 76
066 100 76 76
093 100 7676

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 25-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, ми досягаємо успіху в лікуванні пацієнтів.

Понад 25 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консультація андролога з питань чоловічого безпліддя

450грн

Консультація андролога з питань чоловічого безпліддя

330грн

Консультація андролога онлайн

410грн

Оплатити онлайн
Спермограма

330грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок