NGS діагностика (ПГД, PGD)

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

ЕКЗ+ІКСІ+NGS

від139990грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Після процедури ЕКЗ вагітність настає, в середньому, в 45% випадків: навіть при ретельному відборі ембріонів не всі приживаються. Іноді причиною є наявність генетичних захворювань. Як збільшити шанси на успіх? За допомогою програми ЕКЗ з ПГД — преімплантаційною генетичною діагностикою. У нашому медичному центрі доступна найсучасніша та найефективніша методика виявлення найменших хромосомних аномалій ще до підсадки ембріона. Розкажемо про те, навіщо потрібна така діагностика, як проводиться та чим відрізняється від подібних методів.

Предімплантаційна генетична діагностика при ЕКЗ

“Генетичний паспорт” людини в нормі включає 23 пари хромосом. Однак при збігу різних факторів каріотип людини може мати певні хромосомні зміни. Ці зміни можуть бути кількісними (коли змінюється кількість хромосом у каріотипі) та структурними (внутрішні хромосомні та міжхромосомні перебудови, при яких кількість хромосом не змінюється, але змінюється їхня будова).

Слід зазначити, що у майбутніх батьків ці хромосомні зміни збалансовані, але при цьому є певні хромосомні порушення в частині статевих клітин (яйцеклітини та сперматозоїди). Саме тому доросла здорова людина може і не здогадуватися, що є носієм збалансованої зміни в каріотипі, доки не стикається з проблемою завмирання/ненастання вагітності через формування ембріонів із хромосомними порушеннями. ПГД — це метод, який дозволяє виявляти такі аномалії у розвитку ембріонів на етапі їх культивування. Використання діагностики підвищує ймовірність виношування та народження здорової дитини при ЕКЗ до 70%.

Процедура з таким аналізом проходить у чотири етапи:

 1. стимуляція дозрівання кількох ооцитів за цикл у майбутньої матері;
 2. забір яйцеклітин, одержання сперми та запліднення;
 3. дозрівання ембріонів до стадії бластоцитів. На цьому етапі частина клітин формують клітини трофектодерми, а частина клітин (внутрішньоклітинна маса) — плід. Ембріолог проводить біопсію трофектордерми, забираючи кілька клітин (3-5), при цьому майбутній плід не торкається. Ембріон заморожується, а генетики проводять дослідження одержаних клітин;
 4. завдяки діагностиці жінці транспортують лише здорові ембріони.

Метод прямого аналізу геному ембріона (NEXT GENERATION SEQUENCING, NGS)

Більш ранніми способами діагностики були FISH (флуоресцентна гібридизація in situ), при якому можна було досліджувати обмежену кількість хромосом, і aCGH (порівняльна гібридизація геномів), що забезпечує аналіз по всіх хромосомах, але не фіксує невеликі порушення, а також не дозволяє встановити момент можливого мозаіцизму у ембріона.

Інноваційний метод Next Generation Sequencing (секвенування нового покоління або NGS) дозволяє отримати найточніший комплексний аналіз повного каріотипу ембріона з виявленням мутацій та хромосомних аномалій. NGS ефективно фіксує мозаїцизм, транслокацію, інверсію, делецію та інші порушення.

Для чого потрібен генетичний аналіз ембріона

Включення до програми ЕКЗ цього етапу дозволяє підвищити ефективність лікування безпліддя. Додатково можуть застосовуватись процедури, які підвищують результативність ЕКЗ.

Проведення ПГД ембріона дає можливість:

 • збільшити ймовірність настання вагітності;
 • знизити ризики невиношування, пов’язані з генетичними захворюваннями;
 • виключити ймовірність народження дитини із хромосомними аномаліями.

NGS діагностика (ПГД, PGD) фото 1

Ціна аналізу ПГД вже включена до пакетів послуг — ваш лікар повідомить усі подробиці під час первинної консультації.

У яких випадках ембріони можуть мати аномалію

Зустрічаються два різновиди патологій: лише на рівні окремих генів чи рівні хромосом. У одного ембріона може одночасно розвинутися обидва типи аномалій. Хромосомні патології можуть виникати спонтанно під час поділу клітин чи передаватися від одного з батьків, а генні порушення найчастіше є спадковими.

Показання до ПГД

Скринінг рекомендований у випадках:

 • множинних невдалих ЕКЗ;
 • переривання чи завмирання вагітності;
 • наявності хоча б у одного з батьків у сімейному анамнезі хромосомних чи генетичних захворювань;
 • коли вік майбутньої мами 38 років.

Чому варто провести NGS діагностику у медичному центрі професора Феськова О.М.

Генетична лабораторія нашого центру серед перших в Україні почала проводити ПГД, для пацієнтів клінік у Києві та Харкові було проаналізовано понад 1 тис. ембріонів. Наші спеціалісти одними з перших у країні почали впроваджувати інноваційний метод NGS. Завдяки пакетним рішенням, ми пропонуємо обґрунтовану вартість ПГД при ЕКЗ та програми, які забезпечать не лише настання довгоочікуваної вагітності, а й високу ймовірність народження здорової дитини.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Дізнатись вартість програми ЕКЗ та записатись на консультацію до наших фахівців можна за телефонами Call-центру:

 •   0 800 50 77 90
 •   098 100 76 76
 •   066 100 76 76
 •   093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

ЕКЗ+ІКСІ+NGS

від139990грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок