Головна Послуги Безпліддя Невиношування вагітності

Невиношування вагітності

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань невиношування + УЗД

825грн

Консультація репродуктолога з питань невиношування + УЗД

1035грн

Консультація репродуктолога онлайн

600грн

Оплатити онлайн

З неможливістю виносити вагітність і народити здорового малюка стикається все більше жінок. Багато впадають у відчай після численних спроб зберегти вагітність. Звичне невиношування вагітності — це переривання вагітності або викидень, який повторюється понад два рази.

Акушери поділяють самовільне переривання вагітності і передчасні пологи. Вся різниця в термінах: до 22 тижнів — викидень, протягом 22-37 тижнів — вже передчасні пологи. До того ж вони можуть вимагати різного підходу до лікування.

Що таке звичне невиношування вагітності

Це досить поширена проблема: за статистикою кожна четверта вагітність закінчується викиднем. Жінкам, які зіткнулися з такою проблемою, потрібен хороший гінеколог, який має достатній досвід роботи з жінками, в анамнезі яких — звичне невиношування.

Перш ніж вдаватися до процедури ЕКЗ, яка часто допомагає стати батьками більшості пар, варто визначити причину невиношування. Крім різних аналізів за призначенням лікаря для діагностики використовується процедура УЗД.

Невиношування вагітності фото 1

Викидень: симптоми

Іноді жінка може навіть не здогадуватися, що у неї стався викидень, тому що не встигла дізнатися про свою вагітність. Часто в такому випадку ставиться діагноз «безпліддя». До основних симптомів переривання вагітності відносять:

 • різкий біль, що тягне внизу живота;
 • кровотеча з піхви;
 • виділення, що мажуть різного забарвлення;
 • болі в області попереку; загальна слабкість і стомлюваність;
 • тривожний стан і поганий сон.

Причини невиношування вагітності

Щоб дізнатися, яким має бути лікування невиношування вагітності, важливо розібратися з причинами цієї патології:

 • генетичні порушення плода;
 • фізичний вплив: удар, струс, стрибок, падіння;
 • аномалії розвитку органів малого таза і зовнішніх статевих органів (шийки матки і піхви);
 • вживання лікарських препаратів, що провокують переривання вагітності;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом, як наслідок хронічний ендометрит, хронічні захворювання придатків;
 • резус-конфлікт (резус негативний тип крові у вагітної та резус позитивний тип крові у плода);
 • шкідливі звички;
 • гормональне порушення (дефіцит статевих гормонів, порушення вироблення гормонів щитоподібної залози, прихований цукровий діабет);
 • метаболічний синдром;
 • ендометріоз органів малого таза.

Обстеження при звичному невиношуванні вагітності в клініці професора Феськова О. М.

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, необхідно пройти обстеження і отримати консультацію фахівців, щоб усунути проблему. Зробити це можна в Києві чи Харкові. Точний діагноз дає можливість розробити адекватну схему лікування. Сучасна гінекологія передбачає певний пакет обстежень і аналізів, що дозволяють точно встановити причину викиднів. Для початку потрібно здати кров на аналіз, перед тим добу дотримуватися дієти і не вживати алкоголь.

Обстеження плазмової ланки гемостазу: оцінка загальнокоагуляційних тестів, дослідження системи фібринолізу

Проблеми зі згортанням крові – одні з найпоширеніших причин викиднів. Підвищений рівень згортання крові може привести до різних порушень: токсикозу, гестозу, фетоплацентарної недостатності.

Судинно-тромбоцитарний гемостаз: загальні тести агрегації тромбоцитів

Вагітність може перериватися і в результаті закупорки судин, яку викликають тромбоцити, якщо їх рівень перевищує норму. Тому проведення такого аналізу також є необхідним для правильної постановки діагнозу.

Кофакторно-метаболічні порушення: продукти обміну метіоніну

Також поширена причина переривання вагітності: в організмі жінки накопичуються проміжні продукти обміну речовин, що необхідні для синтезу білка. Вони пошкоджують ендотелій і підвищують згортання крові.

Маркери ендотеліальної дисфункції

Для успішної вагітності величезне значення мають ворсини трофобласта: саме з їх допомогою плід кріпиться до організму матері. Якщо вони недостатньо розвинені, кровообіг між плодом і організмом матері буде порушено, внаслідок чого плід не отримає достатнього «харчування».

Імунологія

Також необхідна консультація імунолога, який оцінить клітинну і гуморальну ланку, маркери активації імунної системи. Може бути призначений аналіз цитокинового балансу антитіл до гамет, гормонів і тканинам репродуктивної системи.

Ендокринологія

Наш медичний центр професора Феськова О. М. також рекомендує консультацію ендокринолога, який обстежує гормональний профіль, відштовхуючись від виявленого захворювання. Він зможе точно діагностувати і відкоригувати гормональні порушення, що провокують переривання вагітності.

Генетика

Часто причиною викиднів є генетичні порушення в хромосомному наборі плоду. Тому фахівці каріотипують як ембріон, так і батьківські хромосомні набори, щоб визначити джерело патології. Може бути діагностована вроджена хромосомна патологія.

Відзначимо, що генетичний фактор — одна з найбільш поширених причин викиднів. Так організм позбавляється від нежиттєздатного ембріона, що має хромосомні аномалії. Завдяки сучасним репродукційним технологіям можна допомогти пацієнтам, які зіткнулися з такою проблемою.

Дослідження на інфекції

Список необхідних аналізів призначає тільки лікар. Необхідно провести дослідження на:

 • ВІЛ;
 • сифіліс;
 • гепатити B і C;
 • TORCH комплекс.

А також провести діагностичну гістероскопію і лапароскопію.

Лікування невиношування вагітності

Тільки після проведення всебічного обстеження можна призначити певну схему лікування і сподіватися на позитивний результат. Важливо точно знати, що конкретно заважає організму матері виносити і народити здорову дитину.

Можливість проводити лабораторні клінічні та генетичні аналізи, 26-річний досвід застосування хірургічних методів діагностики і лікування дають можливість нашим фахівцям досягати успіху навіть у найскладніших випадках.

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, наши пацієнти досягають успіху в подоланні безпліддя.

Понад 26 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань невиношування + УЗД

825грн

Консультація репродуктолога з питань невиношування + УЗД

1035грн

Консультація репродуктолога онлайн

600грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок