Цитоплазматичне перенесення

Вартість послуги
Первинна консультація професора+УЗД

1750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

1035грн

Цитоплазматичне перенесення (cytoplasmic transfer) — це допоміжна репродуктивна технологія, яка становить собою введення цитоплазми з донорської яйцеклітини в яйцеклітину пацієнтки. Цитоплазма яйцеклітини — це гелеподібна рідина, що містить нуклеїнові кислоти (РНК, ДНК), білки, а також велику кількість мітохондрій — органел, які забезпечують клітину енергією.

Ця процедура сприяє усуненню дефектів яйцеклітини пацієнтки, пов’язаних із забезпеченням її енергетичними ресурсами та порушенням метаболізму, і призводить до відновлення нормального розвитку ембріона.

Ембріон пари буде містити:

 1. ядерну ДНК — тільки від батька і від матері, і саме вона буде визначати його генотип;
 2. мітохондріальну ДНК з цитоплазми яйцеклітин і матері, і донора — вона необхідна для забезпечення ембріона енергією.

Як виконується процедура цитоплазматичного перенесення?

Безпосередньо перед процедурою ІКСІ (ICSI) з донорської яйцеклітини забирається невелика кількість цитоплазми (до 15% від її обсягу), яка разом зі сперматозоїдом вводиться в цитоплазму яйцеклітини пацієнтки.

Кому рекомендоване цитоплазматичне перенесення?

Процедура цитоплазматичного перенесення рекомендується жінкам з багаторазовими невдалими спробами ЕКЗ, що зумовлені:

 • Зниженою частотою або відсутністю запліднення;
 • Аномальним дробленням ембріонів;
 • Сповільненою динамікою розвитку ембріонів;
 • Відсутністю імплантації ембріонів.

Цитоплазматичне перенесення також рекомендується жінкам старшого репродуктивного віку (37+) з метою ревіталізації їх власних яйцеклітин.

Можливий ризик: Цитоплазматичне перенесення є безпечною для здоров’я пацієнта процедурою, однак він не усуває ризик розвитку мітохондріальних захворювань, так як при цій процедурі дитині передається мітохондріальна ДНК і від здорового донора, і від матері.

Цитоплазматичне перенесення фото 1

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація професора+УЗД

1750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

1035грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом


  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок