Про нашу клініку

Ласкаво просимо до клініки професора Феськова О.М. — будинок, в якому вже 28 років зароджуються нові життя.

Більш ніж в 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.

Починаючи діяльність, як клініка репродуктивної медицини і центр лікування жіночого та чоловічого безпліддя, сьогодні ми стаємо багатопрофільним медичним закладом, в якому на першому місці залишається здоров’я сім’ї.

Детальніше про нас
ПОСЛУГИ
Перейти до послуг

Відгуки про нас

Клініка (центр) ЕКЗ-запліднення і репродукції людини

Клініка ЕКЗ репродуктивної медицини і планування сім’ї професора Феськова О.М. ® в Україні (м.Харків, Київ) давно відома за межами нашої держави. Більш ніж в 52 країнах живуть діти, життя яких зародилася саме в стінах цього медичного центру.

Наша клініка ЕКЗ (центр лікування безпліддя) приймає пацієнток з Німеччини, Франції, Англії та інших країн для проведення повторних процедур ЕКЗ. Можливості нашого медичного закладу нічим не поступаються закордонним клінікам, а рівень досвіду і підготовленості медичного персоналу навіть перевершує їх. Стаж роботи співробітників команди професора Феськова О. М. становить не менше 10 років. Тут працюють професори, кандидати наук, діючі члени міжнародних організацій.

Колосальний досвід, регулярна участь в медичних конференціях і власні наукові дослідження дозволили домогтися рекордного для України показника успішності проведення ЕКЗ – до 45% з першої спроби і до 70% після кріопротоколов. Як говорить сам засновник клінік лікування безпліддя в Харкові, Києві: «Зараз ми підійшли до того, що можемо гарантувати вагітність».

Центр планування сім’ї та репродукції професора Феськова О. М .: з турботою про здоров’я батьків і дитини

На сьогоднішній день кожна п’ята пара в Україні стикається з проблемою неможливості зачаття дитини. Діагноз «безпліддя» підозрюють, якщо вагітність не настає протягом року активного статевого життя. У такій ситуації важливо розібратися в причинах, щоб відновити природну репродуктивну функцію або забезпечити успіх проведення допоміжних репродуктивних технологій. Медичний центр планування сім’ї професора Феськова О. М. у своїй діяльності керується принципами відновлення здоров’я майбутніх батьків і зачаття здорових дітей.

Для реалізації цієї ідеї в клініці створені всі умови:

▪ Проведення діагностики та лікування різних захворювань у жінок і чоловіків

В лікувально-діагностичному відділенні проводять клінічні і генетичні лабораторні дослідження, необхідні для постановки і уточнення діагнозу. Центр має у своєму розпорядженні ультрасучасне устаткування для УЗД-обстежень, в тому числі апарат експертного класу Voluson E10, використовуваним в пренатальної діагностики.

Отримати консультації гінеколога, генетика, терапевта, мамолога, уролога, андролога і інших фахівців можна, не покидаючи медичний заклад.

▪ Виконання оперативних втручань

Хірурги вищої категорії виконують операції по усуненню гінекологічних та урологічних патологій, а також оперативні втручання при судинних захворюваннях. Крім того, наші фахівці успішно вирішують проблеми опущення і випадання статевих органів, нетримання сечі. Лікарям нашого центру під силу навіть пластичні операції.

▪ Обстеження фахівцями безпосередньо перед ЕКЗ

Це необхідна умова допуску пари до проведення штучного запліднення. Лікарі контролюють стан здоров’я майбутніх батьків, щоб виключити ризики при зачатті і виношуванні.

При виникненні труднощів в цих питаннях, репродуктологи зможуть запропонувати різні програми з донорським біоматеріалом або послуги сурогатної матері.

▪ Проведення ЕКЗ за всіма міжнародними стандартами

Лікарі нашого центру застосовують тільки якісні імпортні препарати для стимуляції суперовуляції та отримання яйцеклітин у майбутньої мами або донора.

При чоловічому факторі безпліддя застосовуються сучасні методики ІКСІ, ІМСІ і ПІКСІ, що дозволяють відібрати тільки якісні сперматозоїди і ввести їх безпосередньо в яйцеклітину.

Після отримання ембріонів за ними ведеться постійне спостереження лікарями-ембріології. Відео передається з камер, встановлених над зародками в спеціальному інкубаторі. Це дозволяє контролювати процеси розвитку і відбирати тільки життєздатні і перспективні ембріони.

Репродуктивний центр лікування безпліддя професора Феськова О. М. має власний кріобанку. У ньому зберігаються ембріони і яйцеклітини, які можуть бути використані в повторних циклах.

Клініка підключена до системи незалежного енергозбереження, тому інкубатор, криобанк і інше медобладнання надійно захищені від непередбачених ситуацій.

▪ Передімплантаційна генетична діагностика

Проводиться за бажанням батьків. Вона дозволяє виявити хромосомні і генетичні аномалії у ембріона і навіть вибрати стать дитини за медичними показаннями, якщо від цього залежить успадкування патології.

▪ Спостереження вагітності

Для курирування вагітності ми приймаємо пацієнток як після ЕКЗ, так і зачали природним шляхом.

Вся вагітність проходить під чуйним контролем досвідченого лікаря-гінеколога, який складе індивідуальну програму обстежень. Всі аналізи можна здати в стінах клініки, УЗД також проведуть наші фахівці на найсучаснішому обладнанні з високою роздільною здатністю.

Одним з головних переваг спостереження вагітності в нашій клініці є ведення всієї необхідної медичної документації – обмінної карти, лікарняного для пред’явлення за місцем роботи, висновків УЗД та ін.

▪ Щоденний консиліум лікарів

Він проводиться для прийняття зваженого тактичного рішення по кожному конкретному випадку.

Центр професора Феськова О.М. – клініка, яка робить ЕКЗ більше 28 років

З тих пір медустанову пройшло шлях від маленького кабінету до великої клініки, обладнаної за останнім словом техніки. Навіть повітря і вода подаються в приміщення центру вже очищеними, а в відділенні ембріології створені особливі умови стерильності і пилезахищенності.

Тим, у кого стоїть питання, в якій клініці робити ЕКЗ, рекомендуємо відвідати нашу клініку або хоча б пройти «Віртуальний тур» на сайті. Ви побачите, що в центрі створені всі умови, щоб пацієнтам було затишно і комфортно. Ми переконані, що гарний настрій – один з найважливіших факторів успішного зачаття і виношування здорової дитини. Тому всіляко цьому сприяємо.

Адреси ЕКЗ-клінік професора Феськова О. М .:

  • в Харкові – вул. Холодногорская, 15;
  • в Києві – вул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Є.

Для іногородніх пацієнтів у нас передбачені комфортні палати з усіма зручностями, в яких можна зупинитися на час обстеження і проведення маніпуляцій.

Ласкаво просимо в медичний центр планування сім’ї, ЕКЗ запліднення і репродукції людини, лікування безпліддя в Харкові, Києві.

Всі відгуки Ви можете прочитати тут.

Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок