ПОСЛУГИ
Перейти до послуг

Наші лікарі

Наші лікарі - висококваліфіковані фахівці з глибоким розумінням репродуктивної медицини, які мають багатий досвід у галузі діагностики та лікування.

Репродуктологи


Усі лікарі

Про клініку

Ласкаво просимо до клініки професора Феськова О.М. — будинок, в якому вже 28 років зароджуються нові життя.

Більш ніж в 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.

Починаючи діяльність, як клініка репродуктивної медицини і центр лікування жіночого та чоловічого безпліддя, сьогодні ми стаємо багатопрофільним медичним закладом, в якому на першому місці залишається здоров’я сім’ї.

Відео Детальніше

Цінності клініки


Рекомендовані послуги

Ми підібрали для вас рекомендовані послуги, приділяючи особливу увагу вашим медичним потребам. Це дає змогу забезпечити максимальну ефективність і комфорт під час поліпшення вашого репродуктивного здоров'я

NGS діагностика (ПГД, PGD)

Після процедури ЕКЗ вагітність настає, в середньому, у 45% випадків: навіть при ретельному відборі ембріонів не всі приживаються. Іноді причиною є наявність генетичних захворювань. Як збільшити шанси на успіх? За допомогою програми ЕКО з ПГД – преімплантаційною генетичною діагностикою. У нашому медичному центрі доступна найсучасніша та найефективніша методика виявлення найменших хромосомних аномалій ще до підсадки ембріона. Розкажемо про те, навіщо потрібна така діагностика, як проводиться та чим відрізняється від подібних методів.

Детальніше

Програма “ЕКЗ з гарантією”

Багато пар, яким довелося зіткнутися зі штучним заплідненням, знають, що завагітніти з першої спроби вдається далеко не всім. А вартість кожної спроби ЕКЗ досить висока. Тому в нашому репродуктивному центрі професора Феськова О. М. розроблено спеціальну програму «ЕКО з гарантією», яка передбачає всі етапи планування вагітності та її виношування.

Детальніше

Лікування безпліддя

Комплекс процедур з лікування безпліддя включає обстеження подружньої пари, виявлення і усунення причин, що призводять до неможливості зачаття або виношування дитини. У тих випадках, коли причини безпліддя не піддаються терапії, вдаються до допоміжних технологій або донорських програм.

Детальніше

Усі послуги


Відеовідгуки про клініку професора Феськова О.М.Відгуки про нас

Акції

Пакет «Щастя близько»
Пакет «Щастя близько»

Звернутися до репродуктолога - це значить почати свій шлях до щасливого батьківства. Ми хочемо почати його разом з вами і стати вашими провідниками на цьому шляху до довгоочікуваної вагітності. Саме тому клініка професора Феськова О.М пропонує вам вигідну пропозицію, яка здатна здійснити вашу мрію!

59000 грн
Оформити
Знижка для захисників та захисниць
Знижка для захисників та захисниць

Ви на захисті нашої країни, ми на захисті вашого здоров'я! З безмежною вдячністю до наших військових за мужність і витримку, ми оголошуємо спеціальну акцію: знижка 50% на консультації гінеколога, андролога, уролога, терапевта, а також ультразвукові дослідження для профілактики, діагностики та подальшого лікування.

-50%
Оформити
Збережіть ДНК воїна у кріобанку
Збережіть ДНК воїна у кріобанку

Ми у Клініці професора Феськова О.М. розуміємо важливість збереження генетичного матеріалу героїв, які, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, стали на захист нашої країни. Завдяки Вам ми маємо змогу продовжувати роботу над виконанням головної нашої місії – народженням здорових дітей наступних поколінь.

Безкоштовно
Оформити

Статті


Усі статті

Клініка (центр) ЕКЗ-запліднення і репродукції людини

Відділення допоміжних репродуктивних технологій та ЕКЗ

Клініка ЕКЗ репродуктивної медицини і планування сім’ї професора Феськова О.М. ® в Україні (м.Харків, Київ) давно відома за межами нашої держави. Більш ніж в 52 країнах живуть діти, життя яких зародилася саме в стінах цього медичного центру.

Наша клініка ЕКЗ (центр лікування безпліддя) приймає пацієнток з Німеччини, Франції, Англії та інших країн для проведення повторних процедур ЕКЗ.

Можливості нашого медичного закладу нічим не поступаються закордонним клінікам, а рівень досвіду і підготовленості медичного персоналу навіть перевершує їх. Стаж роботи співробітників команди професора Феськова О. М. становить не менше 10 років. Тут працюють професори, кандидати наук, діючі члени міжнародних організацій.

Колосальний досвід, регулярна участь в медичних конференціях і власні наукові дослідження дозволили домогтися рекордного для України показника успішності проведення ЕКЗ – до 45% з першої спроби і до 70% після кріопротоколов. Як говорить сам засновник клінік лікування безпліддя в Харкові, Києві: «Зараз ми підійшли до того, що можемо гарантувати вагітність».

Центр планування сім’ї та репродукції професора Феськова О. М .: з турботою про здоров’я батьків і дитини

На сьогоднішній день кожна п’ята пара в Україні стикається з проблемою неможливості зачаття дитини. Діагноз «безпліддя» підозрюють, якщо вагітність не настає протягом року активного статевого життя. У такій ситуації важливо розібратися в причинах, щоб відновити природну репродуктивну функцію або забезпечити успіх проведення допоміжних репродуктивних технологій. Медичний центр планування сім’ї професора Феськова О. М. у своїй діяльності керується принципами відновлення здоров’я майбутніх батьків і зачаття здорових дітей.

Для реалізації цієї ідеї в клініці створені всі умови:

Лаборант дивиться у мікроскоп

▪ Проведення діагностики та лікування різних захворювань у жінок і чоловіків

В лікувально-діагностичному відділенні проводять клінічні і генетичні лабораторні дослідження, необхідні для постановки і уточнення діагнозу. Центр має у своєму розпорядженні ультрасучасне устаткування для УЗД-обстежень, в тому числі апарат експертного класу Voluson E10, використовуваним в пренатальної діагностики.

Отримати консультації гінеколога, генетика, терапевта, мамолога, уролога, андролога і інших фахівців можна, не покидаючи медичний заклад.

Perekrut nizhky kisty yayechnyka-3

▪ Виконання оперативних втручань

Хірурги вищої категорії виконують операції по усуненню гінекологічних та урологічних патологій, а також оперативні втручання при судинних захворюваннях.

Крім того, наші фахівці успішно вирішують проблеми опущення і випадання статевих органів, нетримання сечі. Лікарям нашого центру під силу навіть пластичні операції.

Поликлиника Клиника профессора Феськова А.М.

▪ Обстеження фахівцями безпосередньо перед ЕКЗ

Це необхідна умова допуску пари до проведення штучного запліднення. Лікарі контролюють стан здоров’я майбутніх батьків, щоб виключити ризики при зачатті і виношуванні.

При виникненні труднощів в цих питаннях, репродуктологи зможуть запропонувати різні програми з донорським біоматеріалом або послуги сурогатної матері.

Женская консультация Клиника профессора Феськова

▪ Проведення ЕКЗ за всіма міжнародними стандартами

Лікарі нашого центру застосовують тільки якісні імпортні препарати для стимуляції суперовуляції та отримання яйцеклітин у майбутньої мами або донора. При чоловічому факторі безпліддя застосовуються сучасні методики ІКСІ, ІМСІ і ПІКСІ, що дозволяють відібрати тільки якісні сперматозоїди і ввести їх безпосередньо в яйцеклітину.

Після отримання ембріонів за ними ведеться постійне спостереження лікарями-ембріології. Відео передається з камер, встановлених над зародками в спеціальному інкубаторі. Це дозволяє контролювати процеси розвитку і відбирати тільки життєздатні і перспективні ембріони.

Відбір матеріалу кріобанку

▪ Наявність власного кріобанку

Репродуктивний центр лікування безпліддя професора Феськова О. М. має власний кріобанк. У ньому зберігаються ембріони і яйцеклітини, які можуть бути використані в повторних циклах.

Клініка підключена до системи незалежного енергозбереження, тому інкубатор, кріобанк й інше медобладнання надійно захищені від непередбачених ситуацій.

Внедрение NGS

▪ Передімплантаційна генетична діагностика

Проводиться за бажанням батьків. Вона дозволяє виявити хромосомні і генетичні аномалії у ембріона і навіть вибрати стать дитини за медичними показаннями, якщо від цього залежить успадкування патології.

▪ Щоденний консиліум лікарів

Він проводиться для прийняття зваженого тактичного рішення по кожному конкретному випадку.

О клинике профессора Феськова

▪ Спостереження вагітності

Для курирування вагітності ми приймаємо пацієнток як після ЕКЗ, так і зачали природним шляхом. Вся вагітність проходить під чуйним контролем досвідченого лікаря-гінеколога, який складе індивідуальну програму обстежень. Всі аналізи можна здати в стінах клініки, УЗД також проведуть наші фахівці на найсучаснішому обладнанні з високою роздільною здатністю.

Одним з головних переваг спостереження вагітності в нашій клініці є ведення всієї необхідної медичної документації – обмінної карти, лікарняного для пред’явлення за місцем роботи, висновків УЗД та ін.

Центр професора Феськова О.М. – клініка, яка робить ЕКЗ більше 28 років

З тих пір медустанову пройшло шлях від маленького кабінету до великої клініки, обладнаної за останнім словом техніки. Навіть повітря і вода подаються в приміщення центру вже очищеними, а в відділенні ембріології створені особливі умови стерильності і пилезахищенності.

Тим, у кого стоїть питання, в якій клініці робити ЕКЗ, рекомендуємо відвідати нашу клініку або хоча б пройти «Віртуальний тур» на сайті. Ви побачите, що в центрі створені всі умови, щоб пацієнтам було затишно і комфортно. Ми переконані, що гарний настрій – один з найважливіших факторів успішного зачаття і виношування здорової дитини. Тому всіляко цьому сприяємо.

Адреси ЕКЗ-клінік професора Феськова О. М .:

▪ в Харкові – вул. Холодногорская, 15;

▪ в Києві – вул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Є.

Для іногородніх пацієнтів у нас передбачені комфортні палати з усіма зручностями, в яких можна зупинитися на час обстеження і проведення маніпуляцій.

Ласкаво просимо в медичний центр планування сім’ї, ЕКЗ запліднення і репродукції людини, лікування безпліддя в Харкові, Києві.

Всі відгуки Ви можете прочитати тут.

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок