Головна Блог Донорство сперми

Донорство сперми

03.06.2024 / Переглядів : 4

Поділитися з друзями:

Процедура донорства сперми дозволяє жінкам завагітніти в тих випадках, коли їх партнер безплідний, має протипоказання або відсутній як такий.

Банк сперми. Хто може стати донором сперми?

Переваги звернення до банку сперми очевидні. Всі кандидати проходять ретельний відбір і попереднє медичне обстеження, а донорство має вікові обмеження.

Донором може бути чоловік у віковій категорії 18-35 років, який має психічне і міцне фізичне здоров’я, а однією з найважливіших вимог є здорова дитина і відсутність будь-яких вроджених дефектів статури і зовнішності.

Досить високі вимоги пред’являються до якості еякулянта, що здається. Крім високої концентрації активних сперматозоїдів, сперма повинна добре переносити кріоконсервацію. Така вимога пов’язана з тим, що для безпосереднього запліднення використовується тільки попередньо заморожена сперма. Виживання сперматозоїдів після заморожування має становити не менше 50%.

Загальний обсяг донорської сперми повинен становити не менше 2 мл при концентрації сперматозоїдів 20 мільйонів в 1 мл. Важливі і якісні показники: прогресивно рухливі більше 50% і морфологічно нормальні форми – 20-30%. Перераховані вище показники оцінюються в лабораторних умовах. Всі дані передаються потенційному донору.

лабораторія аналізи перевірка на інфекції

Як стати донором сперми?

Донорство не вимагає певних навичок і є абсолютно безпечним. На першому етапі заповнюється анкета донора, потім проводиться ряд досліджень досліджуваного зразка сперми, що дозволяє визначити кількісні показники. Також потенційного донора перевіряють на інфекції (ВІЛ, RW, гепатит В і С). Тільки після цього з клінікою укладається договір, в якому вказуються зобов’язання сторін і випадки, в яких договір анулюється.

Причини розірвання договору про донорство сперми

Розірвання договору може бути ініційоване як донором, так і клінікою. Чоловік може відмовитися від участі в донорстві за власним бажанням. Також договір втрачає силу після закінчення терміну його дії, якщо одна зі сторін не дотримується прописаних в ньому умов, а також при виявленні захворювань, що передаються статевим шляхом.

Інформація для бажаючих здати сперму

Не кожен може стати донором сперми, навіть якщо вона відповідає необхідним кількісним параметрам. Як донори не розглядаються особи, які вживають будь-які наркотичні засоби, мають інфекційні захворювання та зловживають алкоголем. Також не можуть брати участь у донорстві особи з обтяженим сімейним анамнезом.

Кому Ви допомагаєте?

На жаль, безпліддя серед чоловіків зростає, тому для багатьох пар донорська сперма є єдиним способом стати щасливими батьками.

Запліднення донорською спермою пропонується в тих випадках, коли у чоловіка немає власної сперми. Такий стан називається азооспермією (виникає внаслідок гормональних порушень, пошкодження яєчок, променевої та хіміотерапії при онкологічних захворюваннях, а також в результаті прийому препаратів, що пригнічують сперматогенез).

Другою за поширеністю проблемою, яку допомагає вирішити донорство сперми, є наявність у чоловіка важких генетичних захворювань, які можуть передатися дитині. Також завдяки донорській спермі радість материнства можуть відчути самотні жінки, які не перебувають у стосунках і шлюбі.         

молода пара з вагітною жінкою

Як відбувається донорство сперми?

Отримання донорської сперми здійснюється шляхом мастурбації. В умовах клініки процедура має повну конфіденційність. Після підписання договору, в зазначений день, потрібно відвідати кабінет уролога. Прийом матеріалу здійснюється в окремому приміщенні без участі медичного персоналу. Для стимуляції та сексуального збудження в приміщенні можуть бути передбачені еротичні відеоролики. Для збору еякулянту передбачений спеціальний контейнер, який потім забирається медичним працівником.

Юридичні тонкощі

Питання донорства сперми має безліч юридичних нюансів. Перше питання, яке цікавить багатьох потенційних донорів – анонімність. Як донор, так і подружня пара/самотня жінка не матимуть інформації один про одного. Вся інформація, яка вноситься донором при заповненні анкети і доступна співробітникам, є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню. Передача даних повністю виключена.

Пара або самотня жінка можуть отримати лише описовий портрет донора. Ця інформація включає дані про зріст, вагу, вік, колір очей і волосся, освіту, групу крові та знак зодіаку. Реципієнти не мають права зустрітися з донором особисто, також виключається демонстрація фотографій. Такий підхід використовується і по відношенню до майбутніх батьків. Донор не отримує жодних даних про реципієнтів та дітей.

Донор сперми не бере на себе жодних батьківських зобов’язань щодо майбутньої дитини. Всі ці моменти прописані в договорі, згода на них підтверджується підписом донора перед здачею сперми.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Задати питання на тему
  Схожі статті

  20 Травня 2024 Як підвищити лібідо у чоловіків і жінок?

  «Лібідо» – термін, який набув широкого поширення в прикладній психології, сексології і навіть ендокринології. Як і все, що пов’язано з […]

  29 Квітня 2024 Гімнастика Кегеля для зміцнення м’язів тазового дна

  Арнольд Кегель широко відомий серед гінекологів своїм винаходом – перинеометром, який дозволяє вимірювати силу м’язів тазового дна. Однак більшість людей […]

  25 Квітня 2024 Чек-ап організму

  Термін «check-up» став синонімом турботи про власне здоров’я. Саме поняття походить від англійського «check-up», що означає комплексне обстеження організму. При […]

  04 Березня 2024 Чому не вдається завагітніти?

  Що робити, якщо пара здорова, але вагітність не настає?  Причин, за якими дівчатам не вдається завагітніти, може бути безліч. Деякі […]

  18 Грудня 2023 Лікування хронічного простатиту у чоловіків

  Запалення простати є досить поширеним захворюванням — за статистикою кожен третій чоловік в Україні страждає від проявів простатиту. Але оскільки […]

  07 Липня 2023 Знижений оваріальний резерв: діагностика та лікування

  Репродуктивна медицина за останні десятиліття значно збагатилася діагностичними методами, що дозволяють виявити причину безпліддя. Для оцінки жіночого здоров’я активно використовуються […]

  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок