Головна Послуги Урологія та Андрологія Лікування при азооспермії

Лікування при азооспермії

Вартість послуги
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога

від630грн

Консультація уролога

від660грн

Пункційна біопсія яєчка

від14000грн

Відкрита біопсія придатка яєчка

від19000грн

micro TESE

від36000грн

Вазоепідідімоанастомоз

від36000грн

Micro TESE

Біопсія яєчка – хірургічний метод отримання сперматозоїдів з яєчка або його придатка. Даний метод застосовується в тих випадках лікування безпліддя, коли отримати чоловічі статеві клітини природним шляхом неможливо (у випадках азооспермії).
Розрізняють два види біопсії – відкрита і закрита (пункційна).

Закрита крізь шкірна пункційна біопсія яєчка (TESA) або його придатка (PESA) проводиться в основному при обструктивної азооспермії, коли сперматозоїди нормально виробляються в яєчках і дозрівають в придатках, але через перешкоди в сім’явикидаючих протоках природним шляхом не проходять або при вродженій відсутності сім’явикидаючих проток. Процедура не потребує стаціонарного спостереження. Суть процедури полягає в тому, що за допомогою пункційної голки зі шприцом витягується матеріал містить сперматозоїди з яєчка або його придатка.

Відкрита біопсія яєчка (TESE) проводиться при необструктивної азооспермії або якщо не вдається отримати матеріал при TESA і PESA. Ця операція проводиться в умовах стаціонару, але наступного дня пацієнт може йти додому. Операція проводиться під внутрішньовенним наркозом, робиться невеликий розріз на мошонці і відсікається ділянку яєчка, який віддається ембріологові для пошуку сперматозоїдів. При проведенні цих методів тканину яєчка береться навмання.

У Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® використовується ультрасучасний підхід до отримання сперматозоїдів при будь-якому вигляді азооспермії – операція microTESE. Це мікрохірургічна операція проводиться за допомогою спеціального мікроскопа, який збільшує операційне поле в 25 разів.

Операція проводиться під в / в наркозом, широко оголюється тканину яєчка і хірург- андролог проводить ретельний огляд канальців яєчка, вишукуючи ділянки, де можуть перебувати сперматозоїди. У пацієнтів з необструктивної азооспермией нормальне дозрівання сперматозоїдів відбувається в невеликих окремих ділянках, в пошуку яких полягає завдання хірурга- андролога. Відповідно така процедура для таких пацієнтів – єдина можливість стати батьком.

При виявленні ділянки хірург-андролог виділяє і відсікає частину цього канальця і ​​віддає ембріологові, який негайно переглядає цей каналець і вибирає придатні для запліднення сперматозоїди. Виконання цієї операції збільшує шанси виявлення сперматозоїдів у пацієнтів з азооспермією на 80%.

Обструктивна азооспермія

При обструктивної азооспермії в еякуляті відсутні сперматозоїди, при цьому вони нормально продукуються яєчками, однак, внаслідок різноманітних причин не проходять по сім’явиносних шляхах.

У цьому випадку проводиться операція з відновлення прохідності сім’явивідних шляхів – вазоепідідімоанастомоз. У 50% випадків сперматозоїди з’являються в сім’явивідних шляхах і вагітність можлива природним шляхом.

Алгортим дій для досягнення вагітності, якщо чоловіку поставили діагноз — азооспермія

Лікування при азооспермії фото 1

 

Записатися на консультацію лікаря андролога у Харкові чи Києві можна, заповнивши форму нижче.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

  • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
  • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
  • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
  • Отримання результатів на електронну пошту;
  • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога

від630грн

Консультація уролога

від660грн

Пункційна біопсія яєчка

від14000грн

Відкрита біопсія придатка яєчка

від19000грн

micro TESE

від36000грн

Вазоепідідімоанастомоз

від36000грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок