Методи діагностування безпліддя

Погіршення екологічного фону, сидячий спосіб життя, стреси, споживання висококалорійної їжі — ось неповний перелік факторів, що викликають зростання безпліддя. Іноді, подружній парі досить змінити спосіб життя для зачаття дитини, але в більшості випадків проблема носить комплексний характер і вимагає втручання з боку фахівців для повноцінної діагностики безпліддя.

Про масштаби проблеми свідчать останні дослідження, згідно з якими, мало не кожна десята дитина народжується з допомогою методів допоміжної репродуктивної технології.

Методи дослідження і лікування порушень репродуктивної системи протилежних статей разюче відрізняються. У статті йтиметься про основні види досліджень безпліддя серед жінок.

Порушення базальної температури

БТ це температура тіла, яка вимірюється термометром в прямій кишці. Необхідно регулярно його перевіряти мінімум три місяці. Зміна температурного циклу кишечника свідчать про порушення в функціонуванні яйцеклітини в період дозрівання.

Ультразвукове дослідження

УЗД органів малого тазу, обов’язковий компонент програми обстеження. Вони допомагають виявити різноманітні патології статевих органів на початковій стадії розвитку. Особливо ефективні ультразвукові дослідження для визначення прохідність маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія).

Трансвагінальна лапараскопію

ТГЛ є найефективнішим серед нехірургічних методів дослідження стану матки. Це останній етап досліджень і застосовується, якщо не вдалося встановити причину безпліддя із застосуванням інших методів.

Огляд репродуктивних, а при потребі і інших внутрішніх органів проводиться із застосуванням лапараскопа, оснащеного освітлювачем в парі з мініатюрною відеокамерою. Вводиться апарат в організм шляхом проколу черевної порожнини. Дослідження відбуваються під наркозом і в разі потреби, технологія дозволяє видалити кісти яєчників, фіброматозні вузли і відновити прохідність маткових труб.

Гормональні відхилення

Порушення співвідношення специфічних гормонів, часто може стати причиною безпліддя. Дослідження допомагають визначити рівень дисбалансу і провести успішний курс медикаментозного лікування.

Діагностика імунологічного безпліддя

Це різновид безпліддя зустрічається досить рідко і є вкрай важкою формою порушення справного функціонування репродуктивної системи. Розвиток патології викликано порушенням формування антиспермальних антитіл.

Аналізи для виявлення імунологічного безпліддя, призначають на початковому етапі досліджень. Дослідження проводять поетапно, починаючи зі складання імунограми. Закінчується цикл аналізів проби на сумісність.

 

Тільки комплексні всебічні дослідження допомагають з’ясувати справжню причину безпліддя (їх може бути декілька) і призначити відповідний курс лікування.

Не варто впадати у відчай, якщо дослідження і лікування виявляться невдалими. Можна зачати дитини за допомогою екстракорпорального (штучного) запліднення. Дитиною з пробірки сьогодні важко когось здивувати.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок