Головна Послуги Аналізи та Діагностика Прохідність маткових труб

Прохідність маткових труб

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Фертілоскопія

від23000грн

УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія)

від3025грн

УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія)

від2750грн

Перевірка прохідності маткових труб

На сьогодні перевірка прохідності маткових труб є одним з ключових моментів діагностики безпліддя.

Проводиться при підозрі на трубно-перитонеальний фактор жіночого безпліддя. Дана патологія виникає при анатомічних змінах в маткових трубах, що призводить до функціональних порушень у вигляді непрохідності маткових труб. Причинами трубно-перитонеального безпліддя є спайкові процеси і зменшення просвіту маткових труб після перенесених інфекційних захворювань, абортів, операцій на органах малого тазу і черевної порожнини, при ураженні маткових труб ендометріозом.

Методи визначення прохідності маткових труб

Для діагностики даної форми безпліддя в клініці використовуються наступні методи:

Діагностична лапароскопія – пункція передньої черевної стінки з введенням спеціальної оптичної системи в черевну порожнину. Хромогістеросальпінгоскопія (хромогідротубації), яка проводиться під час лапароскопії є найбільш інформативним і достовірним методом дослідження прохідності маткових труб. Процедура заснована на введенні контрастної речовини через порожнину матки в маткові труби, що дозволяє оцінити стан маткових труб, їх прохідність.

Дана методика є «золотим стандартом; у дослідженні прохідності маткових труб і дозволяє, крім діагностики, провести відновлення прохідності труб, візуально оцінити стан органів малого таза, черевної порожнини. Однак, цей метод дослідження не дає повного уявлення про стан слизової маткових труб. У «Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® » поряд з хромогідротубації використовують мікросальпінгоскопію.

Мікросальпінгоскопія – це метод, який заснований на введенні тонкої оптики всередину труби, що дозволяє оцінити стан війчастогоепітелію, вираженість поздовжніх складок і наявність внутрішньотрубних спайок. Особливо важлива така оцінка стану слизової маткових труб для визначення подальшої тактики лікування у пацієнток з трубним фактором безпліддя.

Фертилоскопія – оцінка стану маткових труб і порожнини матки, їх прохідності, наявності спайкового процесу шляхом введення оптичної системи через задній звід піхви. Переваги даної методики полягають у відсутності проколів на передній черевній стінці. Однак, при вираженому спаечном процесі даний метод не використовується, а при необхідності відновлення прохідності маткових труб проводиться лапароскопічна операція.

Ехогістеросальпінгоскопія – введення рідини в порожнину матки і маткові труби через шийку матки з наступною візуалізацією за допомогою ультразвуку.
Ехогістеросальпінгоскопія досить недовга і, зрозуміло, амбулаторна процедура оцінки прохідності маткових труб. Однак, цей метод відрізняється високою частотою помилково-позитивних і хибно-негативних результатів. Помилково-позитивні (при цьому нормальні труби при проведенні ультразвукового дослідження виглядають як непрохідні) результати досягають 25% і можливі внаслідок спазму труб, неправильного заповнення порожнини матки розчином. Частота помилково-негативних висновків (тобто – патології не знайдено), за даними декількох досліджень, дорівнює майже 40%.

Методи оперативного відновлення прохідності маткових труб:

  • Фімбріоліз – звільнення фімбрій від спайок і зрощень.
  • Сальпінголізіс – поділ зрощень навколо труб, ліквідація перегинів і викривлень.
  • Оваріолізіс – роз’єднання спайок в області яєчника.
  • Сальпінгонеостомія – восстановлніе прохідності маткових труб.

Вибір методів лікування при трубному безплідді й визначення їх послідовності в кожному конкретному випадку залежать від таких факторів, як тривалість захворювання, вираженість змін маткових труб, ступінь поширення спайкового процесу, вік і соматичне стан пацієнтки.

Чим менше виражені зміни в малому тазу, тим ефективніше реконструктивні операції.

Ефективність реконструктивно-пластичних операцій підвищується при комплексному підході в лікуванні цієї форми безпліддя і послідовному використанні передопераційної підготовки, оперативних методів лікування та післяопераційної реабілітації.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

У клініці організована власна біотехнологічна лабораторія, яка об’єднує кілька напрямків проведених досліджень:

  • Молекулярно-генетичне напрям (виявлення генних причин жіночого і чоловічого безпліддя);
  • Цитогенетична лабораторія (проведення цитогенетичних та молекулярно-генетичних досліджень з метою аналізу каріотипу різних клітин);
  • Клініко-діагностичний відділ (виконання стандартних рутинних клінічних аналізів, необхідних на етапі підготовки до програми ЕКЗ і при проведенні планових оперативних втручань).

Наявність власної лабораторії дозволяє виконувати аналізи в найкоротші терміни, а регулярний контроль якості гарантує точність виконуваних досліджень.

Ми використовуємо сучасне і високотехнологічне обладнання, в тому числі ультразвукове обстеження проводиться на апаратах експертного класу Voluson E8 і Voluson E10, які поєднують найкращі діагностичні можливості і максимальні індекси безпеки для пацієнтів.

Автономна система енергозабезпечення і водопостачання робить незалежними та невразливими лабораторії і кабінети діагностики від зовнішніх факторів чи ситуацій. У разі, якщо відбудеться збій електроенергії або відключення води, робота продовжиться в автономному режимі.

Вентиляція здійснюватися за рахунок припливно-витяжної системи вентилювання з вбудованими НЕРА-фільтрами (високоефективний захист від твердих частинок).

Провідні фахівці біотехнологічної лабораторії клініки професора Феськова О.М. є кандидатами біологічних наук, мають сертифікати Європейських Асоціацій, регулярно підвищують свою кваліфікацію при проходженні як планових курсів, визначених правилами Міністерства охорони здоров’я України, так і в рамках відвідування різних конгресів і work-shop в країнах Європи.

Для економії Вашого часу ми створили систему, при якій Ви зможете здати всі аналізи в найкоротші терміни. Злагодженість роботи підрозділів клинки дозволить швидко і продуктивно пройти необхідні обстеження.

Ми цінуємо Ваш час, тому координатори call-центру допоможуть спланувати Ваш візит так, щоб була можливість в один день зробити максимальний перелік досліджень.

Результати аналізів будуть доступні Вам за спеціальним кодом і відправлені на вказану Вами адресу електронної пошти.

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Фертілоскопія

від23000грн

УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія)

від3025грн

УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія)

від2750грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок