Сальпінгіт: що це, причини виникнення

Що таке сальпінгіт?

Сальпінгіт — запалення маткових труб. Сальпінгіт в деяких випадках може протікати одночасно із запаленням яєчників (оофоритом). Сальпінгіт викликається різними інфекціями (гоннококі, ешерихії, хламідії і ін.), поряд з якими провокуючим фактором можуть служити аборти, пологи, менструація. Рідше сальпінгіт може бути викликаний хронічними рецидивуючими запаленнями придатків. Процес запалення при сальпінгіті вражає в першу чергу слизові оболонки придатків матки, потім розвивається запалення м’язової оболонки маткових труб.

При відсутності лікування запальний процес призводить до спайок маткових труб, викликаючи їх непрохідність, яка в свою чергу призводить до значних ускладнень, що ускладнює лікування.

Основні симптоми

Про ймовірність початковій стадії сальпінгіту можуть свідчити: розлади сечовипускання, появи болів в низу живота, поява рясних гнійних білей, різкі болі при статевому акті. Наявність гоноккокової інфекції (гонореї) у статевого партнера в даний час або в минулому може служити сигналом для обов’язкового обстеження, тому що гонорея може довгий час протікати у жінки безсимптомно, приводячи до серйозних ускладнень.

Діагностика сальпінгіту значно ускладнена через недостатність клінічних даних (за своїми проявами сальпінгіт має великі подібності з апендицитом, ектопічною вагітністю). У Клініці професора Феськова О.М. проводять діагностику сальпінгіту безболісно і швидко, при цьому можуть бути виявлені супутні венеричні захворювання, які часто «супроводжують» сальпінгіт.

Лікування сальпінгіту

Лікування сальпінгіту залежить від стадії захворювання, характеру перебігу, а також індивідуальної переносимості хворого різних препаратів. Вирішальну роль в лікуванні сальпінгіту є його рання і правильна діагностика. Методики, що використовуються в нашому Центрі репродукції людини, дозволяють досягти повного одужання пацієнтки при сальпінгіті за 7-21 день. Якісне та комплексне лікування сальпінгіту в Центрі ЕКЗ професора Феськова гарантує пацієнтці швидке одужання без ускладнень і переходу захворювання в хронічну стадію.

Самолікування неприпустимо! Занадто часто це призводить до переходу хвороби в хронічний стан і виникнення незворотних процесів і ускладнень і неминучого хірургічного втручання.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок