Головна Блог Йога та зачаття: чи є зв’язок

Йога та зачаття: чи є зв’язок

20.07.2017 / Просмотров: 24

Поділитися з друзями:

Між заняттями йогою і успішним зачаттям зв’язок є, причому сама пряма! У чому ж вона полягає і як може йога допомогти завагітніти? Про це -далі!

В яких випадках безпліддя йога може допомогти?

Якщо у пари виникли проблеми із зачаттям дитини, то можна виділити дві основні групи проблем, які можуть до цього призвести:

До фізичних проблем можуть ставитися як абсолютно перешкоджають зачаттю (наприклад, непрохідність маткових труб у жінки, нерухомість або відсутність сперматозоїдів у чоловіка), так і щодо перешкоджають. До других можна віднести порушення гормонального фону, які проявляються в нерегулярних менструаціях, відсутності овуляції, недостатньому зростанні ендометрія і т.д. У чоловіка результати аналізу спермограми також можуть бути недостатньо хорошими по ряду параметрів.

 

Йога – відмінний помічник у вирішенні фізіологічних порушень, які не вимагають оперативного втручання або строго показаної медикаментозної терапії. Вона ні в якому разі не замінить традиційне лікування тоді, коли воно необхідне, але може зробити його більш ефективним. Якщо ж потрібно тільки поліпшити стан, наприклад, залоз внутрішньої секреції, що відповідають за вироблення гормонів, або системи кровообігу, ліквідувавши застої в області органів малого тазу, то йога – це саме те, що потрібно.

 

Психологічні проблеми заважають довгоочікуваного зачаття не менш, ніж фізичні – це давно відомий факт. Навіть цілком зрозуміла тривога через те, що «довго не виходить» – це величезний стрес, а значить – зайве перешкода в досягненні мети. Причому усунути таке «неочевидне» перешкода набагато складніше. В цьому випадку йога не просто корисна – вона незамінна. Її швидке позитивний вплив на душевну рівновагу визнають не лише шанувальники, а й цілком байдужі до даної культури люди.

Асани, які допомагають зачаття

Перед початком заняття потрібно розслабитися, увійти в потрібний ритм і знайти душевну рівновагу – це допоможе зробити Супта Баддха Конасана.

Поліпшити кровопостачання в малому тазу, наситити органи киснем можна за допомогою Уттхіта Тріконасана, Прасаріта Падоттанасана, Вірабхадрасана і інших асан.

На діяльність надниркових залоз дуже позитивно вплинуть прогини і скручування (Макарасана, Шалабхасана, Уштрасана, Бхуджангасана).

Нахили (Джан шіршасана, Упавіштха Конасана) знімуть стрес і головний біль, поліпшать психологічний стан.

У перевернутому вниз головою положенні (Саламбо Сарвангасана або шіршасана, Халасана) приплив і подальший відтік крові дуже благотворно позначиться, зокрема, на щитовидній залозі, а значить і на гормональному фоні. Регулярна практика асан цього типу перед зачаттям корисна тим, що усуваються застої і затискачі в області малого тазу.

Дуже благотворно впливає на жіночий організм і готує його до вагітності дихальна техніка хатха-йоги – пранайяма. Завдяки їй відбувається масування внутрішніх органів і посилюється вироблення естрогену.

 

Користь йоги для тих, хто планує зачаття, очевидна. Це одночасно і оздоровлення організму, і фізичне навантаження, але досить м’яка і спокійна, щоб не нашкодити перебігу вагітності. Головне – довіритися фахівцям!

Задать вопрос по теме
  Схожі статті

  27 Квітня 2021 Екстрена контрацепція. Думка лікаря

  Не завжди у жінки є можливість подбати про надійної контрацепції заздалегідь, наприклад, за допомогою контрацепції чоловіка. Бувають ситуації, коли доводиться […]

  18 Лютого 2021 Секс під час менструації: що потрібно знати

  Менструація — природний процес в організмі жінки, що супроводжується кровотечею. Менструальні виділення складаються зі звичайної крові, слизового секрету з піхви […]

  30 Листопада 2020 Грудне вигодовування: ідеальний раціон харчування

  Зміст Які продукти бажано виключити, щоб не нашкодити дитині? Які продукти бажано додати в свій раціон? Що робити якщо хочеться […]

  07 Жовтня 2020 4 способи перевірити прохідність маткових труб

  Зачаття і народження дитини — це дуже тонкий і складний процес, в якому грають ключову роль безліч факторів, серед яких: […]

  10 Квітня 2020 Як COVID-19 розділив ЕКЗ на «до» і «після»

  Скільки планів порушив COVID-19, якщо говорити в масштабах усієї планети? А якщо говорити про конкретну сім’ю, яка планувала вагітність шляхом […]

  06 Квітня 2020 Чи приводить коронавірус SARS-CoV-2 до чоловічого безпліддя?

  Чи може інфекція, спровокована COVID-19 впливати на вироблення сперматозоїдів і синтез андрогенів – про це піде мова в цій статті. […]

  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок