Головна Блог Йога та зачаття: чи є зв’язок

Йога та зачаття: чи є зв’язок

20.07.2017 / Просмотров: 219

Поділитися з друзями:

Між заняттями йогою і успішним зачаттям зв’язок є, причому сама пряма! У чому ж вона полягає і як може йога допомогти завагітніти? Про це -далі!

В яких випадках безпліддя йога може допомогти?

Якщо у пари виникли проблеми із зачаттям дитини, то можна виділити дві основні групи проблем, які можуть до цього призвести:

До фізичних проблем можуть ставитися як абсолютно перешкоджають зачаттю (наприклад, непрохідність маткових труб у жінки, нерухомість або відсутність сперматозоїдів у чоловіка), так і щодо перешкоджають. До других можна віднести порушення гормонального фону, які проявляються в нерегулярних менструаціях, відсутності овуляції, недостатньому зростанні ендометрія і т.д. У чоловіка результати аналізу спермограми також можуть бути недостатньо хорошими по ряду параметрів.

 

Йога – відмінний помічник у вирішенні фізіологічних порушень, які не вимагають оперативного втручання або строго показаної медикаментозної терапії. Вона ні в якому разі не замінить традиційне лікування тоді, коли воно необхідне, але може зробити його більш ефективним. Якщо ж потрібно тільки поліпшити стан, наприклад, залоз внутрішньої секреції, що відповідають за вироблення гормонів, або системи кровообігу, ліквідувавши застої в області органів малого тазу, то йога – це саме те, що потрібно.

 

Психологічні проблеми заважають довгоочікуваного зачаття не менш, ніж фізичні – це давно відомий факт. Навіть цілком зрозуміла тривога через те, що «довго не виходить» – це величезний стрес, а значить – зайве перешкода в досягненні мети. Причому усунути таке «неочевидне» перешкода набагато складніше. В цьому випадку йога не просто корисна – вона незамінна. Її швидке позитивний вплив на душевну рівновагу визнають не лише шанувальники, а й цілком байдужі до даної культури люди.

Асани, які допомагають зачаття

Перед початком заняття потрібно розслабитися, увійти в потрібний ритм і знайти душевну рівновагу – це допоможе зробити Супта Баддха Конасана.

Поліпшити кровопостачання в малому тазу, наситити органи киснем можна за допомогою Уттхіта Тріконасана, Прасаріта Падоттанасана, Вірабхадрасана і інших асан.

На діяльність надниркових залоз дуже позитивно вплинуть прогини і скручування (Макарасана, Шалабхасана, Уштрасана, Бхуджангасана).

Нахили (Джан шіршасана, Упавіштха Конасана) знімуть стрес і головний біль, поліпшать психологічний стан.

У перевернутому вниз головою положенні (Саламбо Сарвангасана або шіршасана, Халасана) приплив і подальший відтік крові дуже благотворно позначиться, зокрема, на щитовидній залозі, а значить і на гормональному фоні. Регулярна практика асан цього типу перед зачаттям корисна тим, що усуваються застої і затискачі в області малого тазу.

Дуже благотворно впливає на жіночий організм і готує його до вагітності дихальна техніка хатха-йоги – пранайяма. Завдяки їй відбувається масування внутрішніх органів і посилюється вироблення естрогену.

 

Користь йоги для тих, хто планує зачаття, очевидна. Це одночасно і оздоровлення організму, і фізичне навантаження, але досить м’яка і спокійна, щоб не нашкодити перебігу вагітності. Головне – довіритися фахівцям!

Задать вопрос по теме
  Схожі статті

  20 Жовтня 2023 Коротка шийка матки: що робити не можна?

  Шийка матки – це частина матки, анатомічно є переходом від піхви до тіла матки. Основні функції шийки пов’язані із зачаттям, […]

  20 Жовтня 2023 Лейкоцити в сечі при вагітності: чи це небезпечно?

  Лейкоцити відносяться до імунних клітин організму, які захищають тканини від різних інфекційних агентів – вірусів, бактерій, грибків, також борються з […]

  20 Жовтня 2023 Головний біль під час вагітності: що робити?

  Під час вагітності жінка може перебувати не тільки в приємному очікуванні народження малюка, а й може відчувати різні форми нездужання. […]

  06 Липня 2023 Аменорея: види, причини, принципи лікування

  Репродуктивна система жінки досить чутлива до різних змін, які відбуваються у її організмі. Часті стреси або захворювання внутрішніх органів можуть […]

  23 Жовтня 2022 Що таке стовбурові клітини

  Це клітини, з яких утворюються всі клітини тканин кожного багатоклітинного організму, зокрема і людського. Також вони здатні трансформуватися в різні […]

  27 Січня 2022 Як підвищити фертильність у жінок

  Проблеми з фертильністю можуть не давати про себе знати доти, доки жінка серйозно не замислиться про народження дитини. Найчастіше вчасно […]

  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок