Головна Блог Mobile додаток для планування вагітності

Mobile додаток для планування вагітності

22.07.2016 / Переглядів : 409

Поділитися з друзями:

Сьогодні в світі електроніки існує маса не тільки розважальних, але і корисних програм – додатків. Всі ці програми класифікуються за своїм призначенням, наприклад, існують програми для офісних працівників, для керівників великих компаній і фірм, для мандрівників, і так далі, для самих різних професій і родів занять людини. Розробники не залишили поза увагою і жіночу частину людства в найцікавіший період – період вагітності і початку становлення батьків.

Для планують і вагітних випущеної чимало спеціальних додатків, які легко і безкоштовно встановлюються на будь-який гаджет, робота якого заснована на таких системах як Andriod або iOS. Сьогодні ми проведемо огляд декількох таких програм-додатків – помічників вагітної жінки, справляються практично з будь-якими виникають в цей період питаннями.

Жіночий календар

Вкрай корисна програма-додаток для дівчат і жінок, для тих, хто тільки планує свою вагітність – Жіночий календар. З її допомогою легко буде відстежити час своєї овуляції, весь цикл і сприятливі дні для настання вагітності. Крім того, цей додаток для Андроїд може служити особистим жіночим щоденником, в якому легко вести записи і замітки про самих різних ситуаціях в своєму житті – незвичайної симптоматиці, температурі тіла, настроях, зміни ваги, прийомі ліків. Адже вся ця інформація легко «випаровується» з пам’яті, а для лікаря може стати дуже корисною при постановці діагнозу.

Використання Жіночого календаря обов’язково залишать найприємніші враження, адже ця програма відрізняється своїм симпатичним дизайном, зручним і зрозумілим інтерфейсом.

У цьому додатку є режим вагітності, з його допомогою буде легше завагітніти, а потім і виносити свою дитину.

Жіночий календар буде надсилати повідомлення про циклі, про настання овуляції, що допоможе завжди бути готовою і виключити неприємних конфузних ситуацій.

Flo Жіночий Календар

Чудова програма, яка сама буде відстежувати і нагадувати своїй господині про дату місячних і своєчасної їх позначці. Причому, щоб відзначити початок циклу в цьому додатку досить натиснути лише одну кнопку. З цим додатком жінка ніколи не забуде відзначити початок чергового циклу, і завжди буде готова до початку наступного.

Вагітність +

Період вагітності, особливо перший в житті жінки завжди пов’язаний з величезною масою питань. І далеко не завжди вдається «завалити» цими питаннями лікаря. Ось для того, щоб отримати кваліфіковані відповіді на них і була придумана програма Вагітність +. Ця програма для вагітних легко встановлюється на телефон або планшет, і в будь-який момент розповість докладно про всі тонкощі і деталі вагітності, розвитку малюка, і навіть запропонує більше тисячі імен для нього.

Додаток Вагітність + стане у нагоді не тільки майбутнім мамам, але і татам, і бабусям. У ньому є досить цікавої інформації, яка описує щоденне розвиток плода і становлення малюка в утробі матері. Крім того, програма оснащена великою кількістю красивих і якісних картинок і фотографій, ілюстрацій і знімків ультразвукового дослідження.

Цей додаток дозволяє вести особистий щоденник вагітності, журнал ваги і візитів до лікаря. У ньому є лічильник рухів дитини і таймер сутичок, табличка розмірів малюка, і багато іншого. З програмою Вагітність + майбутня мама може знати про свою дитину абсолютно все, про кожне нове доданому грамі і сантиметрі.

Mom.Life

Ще одне унікальне додаток для вагітних mom.life – своєрідна соціальна мережа, в якій зібрано інформацію тисяч жінок про материнство і вагітності. Тут легко можна знайти «подружок», які знаходяться на тому ж терміні вагітності, або ж стали мамами з вами в один день. Mom.Life дозволяє ділитися всіма своїми переживаннями, радощами і враженнями про материнство і періоді вагітності. У цій мережі обов’язково знайдеться «споріднена душа», яка зрозуміє і вчасно дасть цінну пораду.

За допомогою mom.life можна отримати і медичну он-лайн консультацію фахівців різних галузей медицини (педіатрів, гінекологів, психологів, та інших).

Привабливим це додаток робить і зручний, комфортний інтерфейс, проста реєстрація, яка не вимагає прив’язки до електронної адреси. Достатньо лише створити свій логін і пароль, вказати свій статус – «Плануюча», «Вагітна», «Мама» – і програма сама знайде і запропонує в друзі тих жінок, які перебувають на тому ж терміні вагітності або материнства, схожих за інтересами та захопленнями .

Я вагітна

Я вагітна – ще одне Андроїд-додаток, що буде цікаво і корисно жінкам, які перебувають в положенні. Це своєрідний електронний консультант по вагітності. Тут зібрана інформація практично про будь-якої можливої ​​ситуації в цей період, про всіх можливих станах жінки, проявах і змінах, які будуть відбуватися на кожному тижні протягом усіх дев’яти місяців.

У додатку є кілька розділів основної, списки, відео, експорт щоденника в форматі PDF, графіки ваги і здачі аналізів і віджет, який при установці на «робочий стіл» буде кожен день робити підрахунки про наближення дати народження малюка.

В основному розділі зібрана інформація про кожну тижні вагітності. Тут в подробицях описано щоденне розвиток немовляти, про формування його органів і систем, зміни в материнському організмі, а також можна своєчасно дізнатися про можливі відхилення і заходи їх попередження.

Розділ Списки є замітки про те, які речі необхідно приготувати для пологового будинку, щоб нічого не забути.

Відео розділ в програмі Я вагітна дає цінну інформацію про правильне харчування в цей період, необхідних вправах для поліпшення процесу пологів і загального стану майбутньої матері.

Всі свої замітки можна експортувати і зберігати на своєму персональному комп’ютері через розділ Експорт в PDF.

Графіки ваги дитини і здачі аналізів під час вагітності допоможе вчасно вживати заходів обережності, щоб не «розгодувати» свого малюка, і підготуватися заздалегідь до необхідних процедур по здачі аналізів.

Робіть вибір

Мобільних додатків про вагітність сила-силенна, ми вибрали ті, про які нам розповіли наші пацієнтки. Можливо комусь вони полегшать період планування і вагітності і дозволять повною мірою відчути всі радощі майбутнього материнства. Але пам’ятайте про те, що ніяке мобільний додаток не замінить кваліфікованого фахівця, тому регулярно відвідуйте лікаря і дотримуйтесь призначеним рекомендацій.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я Вашої майбутньої дитини!

Задати питання на тему
  Схожі статті

  09 Травня 2024 Ознаки вагітності

  З моменту зачаття в жіночому організмі відбуваються значні зміни. Перші ознаки вагітності жінка відчуває на 20 день розвитку ембріона, який […]

  04 Квітня 2024 Печія при вагітності

  Чи є печія ознакою вагітності? Вагітність – це завжди унікальний процес, під час якого з тілом і організмом дівчини відбуваються […]

  29 Березня 2024 Відмінності других пологів від перших

  Перша вагітність – хвилюючий і новий досвід для майбутньої мами. Під час другої багато хто впевнений, що пологи пройдуть так […]

  21 Березня 2024 Загроза викидня на ранньому терміні

  Що таке викидень? Викидень, або мимовільний аборт, – це раптове переривання вагітності на терміні до 22 тижнів, найчастіше пов’язане з […]

  15 Березня 2024 Як спланувати стать майбутньої дитини?

  Багато майбутніх батьків хочуть заздалегідь дізнатися і спланувати стать свого майбутнього малюка. Для деяких пар це дуже важливо, й існує […]

  11 Березня 2024 Доплер при вагітності

  Що таке доплер?   Доплер при вагітності – це ультразвукова процедура, яка дозволяє вивчити роботу кровотоку і судин матки, плаценти і […]

  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок