Головна Послуги Аналізи та Діагностика Кольпоскопія шийки матки

Кольпоскопія шийки матки

Вартість послуги
Кольпоскопія

500грн

Кольпоскопія

440грн

Кольпоскопічне дослідження є гінекологічним методом діагностики, який проводять з метою огляду внутрішніх статевих органів жінок. Під час обстеження використовується спеціальний пристрій – кольпоскоп, який дозволяє збільшити зображення у 40 разів.

Що таке кольпоскопія

Процедура відноситься до малоінвазивної діагностики, безпечної та практично безболісної. На кольпоскопію шийки матки ціна встановлена доступна, проводиться прийомі у лікаря-гінеколога, займає трохи часу. Результати стають відомими відразу, що дозволяє за необхідності отримати невідкладну медичну допомогу.

Щоб розширити стандартне дослідження, використовують різні речовини, що виявляють (оцтову кислоту, розчин Люголя, адреналін, трихлортетразоль). Застосування цих розчинників дозволяє відрізнити патологічні ділянки тканин здорових.

Кольпоскопія – підготовка до процедури

Правильна підготовка до дослідження дає можливість уникнути ускладнень після кольпоскопії. Найбільш сприятливий час проведення кольпологічного дослідження перед менструацією і незадовго після її завершення. Готуватись до процедури потрібно за кілька днів і в цей період:

 • важливо утримуватися від інтимних відносин;
 • слід відмовитися від внутрішньовагінальних процедур (спринцювання, введення контрацептивів та ін.).

Для зручного проходження обстеження потрібно одягати такий одяг, який знизу легко знімається. Також перед діагностикою слід випорожнити сечовий міхур. У деяких випадках лікар може дати індивідуальні вказівки щодо підготовки до проходження процедури.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Як проводиться кольпоскопія: важливі моменти

Для обстеження жінка має розміститися на гінекологічному кріслі, після чого гінеколог встановлює поряд кольпоскоп та інше необхідне обладнання. Далі вводить гінекологічні дзеркала та під збільшувальним склом обстежує шийку матки, оточуючі тканини, їх колір, вираженість судинної сітки.

При розширеному дослідженні на тканині наносять необхідні речовини, що проявляють, після чого оцінюється зміна тканин. У деяких випадках застосовуються апарати, які роблять фото- або відеозйомку. Це впливає на кінцеву вартість кольпоскопії шийки матки, але дає можливість отримати на руки результати діагностики.

Загалом процедура проходить недовго, близько півгодини, і після неї не потрібне спеціальне відновлення. Якщо були взяті тканини на біопсію, тоді кілька днів після дослідження можуть спостерігатися невеликі виділення.

Показання до проведення кольпоскопії — кому потрібне обстеження?

Підходить як для профілактичних оглядів жінок, так і для планових. Іноді пацієнтки приходять прийом зі скаргами і тоді виключається кольпоскопія за часом, а проводиться терміново.

При необхідності робиться кольпоскопія при вагітності, що дозволяє провести діагностику жінки і при цьому не завдати шкоди її здоров’ю.

Профілактичне дослідження проводять щорічно до 40 років і двічі на рік після 40 років.

Симптоми, при яких показано дослідження:

 • порушення менструального циклу;
 • виділення незвичного характеру;
 • болючі відчуття в попереку або внизу живота;
 • дискомфорт та біль при інтимній близькості;
 • наявність новоутворень на статевих губах.

Будь-які прояви, що турбують, повинні бути приводом пройти огляд у гінеколога, який бажано не відкладати.

Протипоказання до кольпоскопії

Існує відносно мало протипоказань, за яких не проводиться кольпоскопічне дослідження. Сюди відносяться:

 • менструальні кровотечі;
 • запалення піхви, матки та інших органів статевої системи;
 • післяпологовий період до 2 місяців;
 • післяопераційний період з гінекологічної частини.

Якщо планується розширена кольпоскопія, обов’язково потрібно надати інформацію про непереносимість будь-яких речовин, що виявляють. Алергія на оцет чи йод також є протипоказанням до запису на кольпоскопію.

Результати кольпоскопії: розшифрування у клініці Феськова О. М.

Клініка використовує сучасне обладнання діагностики гінекологічних патологій. Отримані результати дозволяють гінекологу поставити точний діагноз. Під час процедури можна визначити захворювання шийки матки:

 • ерозію;
 • ектопію;
 • поліпи;
 • атрофію;
 • кондиломи;
 • ендометріоз;
 • крововилив;
 • дисплазію;
 • цервіцити;
 • передракові та ракові стани.

Своєчасне виявлення патології підвищує шанси успішне лікування, тому якщо лікар призначив діагностичне дослідження, тоді потрібно постаратися пройти його негайно. У клініці завжди допоможуть із швидкою та високоточною діагностикою.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

У клініці організована власна біотехнологічна лабораторія, яка об’єднує кілька напрямків проведених досліджень:

 • Молекулярно-генетичне напрям (виявлення генних причин жіночого і чоловічого безпліддя);
 • Цитогенетична лабораторія (проведення цитогенетичних та молекулярно-генетичних досліджень з метою аналізу каріотипу різних клітин);
 • Клініко-діагностичний відділ (виконання стандартних рутинних клінічних аналізів, необхідних на етапі підготовки до програми ЕКЗ і при проведенні планових оперативних втручань).

Наявність власної лабораторії дозволяє виконувати аналізи в найкоротші терміни, а регулярний контроль якості гарантує точність виконуваних досліджень.

Ми використовуємо сучасне і високотехнологічне обладнання, в тому числі ультразвукове обстеження проводиться на апаратах експертного класу Voluson E8 і Voluson E10, які поєднують найкращі діагностичні можливості і максимальні індекси безпеки для пацієнтів.

Автономна система енергозабезпечення і водопостачання робить незалежними та невразливими лабораторії і кабінети діагностики від зовнішніх факторів чи ситуацій. У разі, якщо відбудеться збій електроенергії або відключення води, робота продовжиться в автономному режимі.

Вентиляція здійснюватися за рахунок припливно-витяжної системи вентилювання з вбудованими НЕРА-фільтрами (високоефективний захист від твердих частинок).

Провідні фахівці біотехнологічної лабораторії клініки професора Феськова О.М. є кандидатами біологічних наук, мають сертифікати Європейських Асоціацій, регулярно підвищують свою кваліфікацію при проходженні як планових курсів, визначених правилами Міністерства охорони здоров’я України, так і в рамках відвідування різних конгресів і work-shop в країнах Європи.

Для економії Вашого часу ми створили систему, при якій Ви зможете здати всі аналізи в найкоротші терміни. Злагодженість роботи підрозділів клинки дозволить швидко і продуктивно пройти необхідні обстеження.

Ми цінуємо Ваш час, тому координатори call-центру допоможуть спланувати Ваш візит так, щоб була можливість в один день зробити максимальний перелік досліджень.

Результати аналізів будуть доступні Вам за спеціальним кодом і відправлені на вказану Вами адресу електронної пошти.

Вартість послуги
Кольпоскопія

500грн

Кольпоскопія

440грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Зданівської (колишня Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок