Лікування простатиту

Вартість послуги
Консультація уролога

від630грн

Консультація уролога

від660грн

Простатит – запальне захворювання передміхурової залози (простати). Простата, заліза розміром в волоський горіх, розташована під сечовим міхуром. Симптомами простатиту можуть бути біль у промежині, внизу спини або живота, почастішання і порушення характеру сечовипускання, больові відчуття під час сім’явипорскування.

Однією з головних функцій передміхурової залози є вироблення рідини, яка багата всіма необхідними речовинами для життя сперматозоїдів. Причинами простатиту може бути бактеріальне інфікування, травми, переохолодження, порушений кровообіг в органах малого тазу і гормональних порушень. Простатит зустрічається у чоловіків у віці, але більшість випадків зустрічається у пацієнтів до 50 років.

Простатит може бути бактеріальним (гострим і хронічним) і хронічним небактеріальним (синдром хронічної тазової болі). Гострий і хронічний простатит провокують мікроорганізми, які потрапляють в простату, найчастіше через уретру. Лікування гострого простатиту як правило закінчується повним одужанням пацієнта. Однак хронічний простатит, на жаль, схильний до рецидивів. Лікування захворювання часто ускладнюється, якщо в передміхуровій залозі присутні запалені камені.

Лікування гострого простатиту як правило закінчується повним одужанням пацієнта. Однак хронічний простатит, на жаль, схильний до рецидивів. Лікування захворювання часто ускладнюється, якщо в передміхуровій залозі присутні камені.

Причини виникнення хронічного інебактеріальних простатиту (у хворих присутні симптоми простатиту, проте в секреті передміхурової залози бактерії не виявлені) до кінця неясні. Він характеризується тривалими (не менше 3 місяців) болями в області статевих органів, малого тазу і промежини. Це одна з найпоширеніших форм простатиту (близько 90% випадків).

Діагностика простатиту

Діагностика простатиту рідко представляє для лікаря-уролога складність. Після загального огляду, доктор проводить пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози і бере секрет простати на аналіз. Також перед початком лікування в лабораторії робиться посів сечі і секрету передміхурової залози з визначенням чутливості флори до різних антибактеріальних препаратів.

Лікування простатиту

Лікування простатиту є комплексним і підібраним для кожного окремого пацієнта. Для лікування сучасна медицина використовує антибактеріальну і імунокоригуюча терапії, фізіотерапію, масаж передміхурової залози і корекцію способу життя.

 

Записатися на консультацію лікаря уролога-андролога у Харкові чи Києві можна, заповнивши форму нижче.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

  • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
  • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
  • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
  • Отримання результатів на електронну пошту;
  • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація уролога

від630грн

Консультація уролога

від660грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок