Головна Послуги Гінекологія Лікування дисплазії шийки матки

Лікування дисплазії шийки матки

Вартість послуги
Консультація гінеколога + огляд

475грн

Кольпоскопія

330грн

Радіохвильова конізація шийки матки

3060грн

Консультація гінеколога + огляд

470грн

Кольпоскопія

280грн

Радіохвильова конізація шийки матки

1500грн

Дисплазія шийки матки — це передраковий стан. Це означає, що у жінок з діагнозом дисплазія шийки матки в майбутньому у багато разів зростає ймовірність розвитку раку шийки матки. Однак це зовсім не означає, що рак розвинеться в будь-якому випадку. Дисплазія шийки матки характеризується вираженою гіперплазією (потовщенням), проліферацією (розростанням), порушеннями диференціювання, дозрівання, старіння і відторгнення клітин поверхні епітелію шийки матки.

За результатами досліджень майже чверть жінок мають патологію шийки матки. Більше того, у 20% невагітних жінок і в 40% випадків вагітності діагностують передраковий стан —дисплазію шийки матки.
Залежно від ступеня вираженості того чи іншого порушення, виділяють 3 ступеня дисплазії шийки матки: легка, помірна і важка дисплазія шийки матки. Ступінь (або стадію) дисплазії шийки матки визначають за глибиною проникнення патологічних процесів і по просторості поразки слизової вірусом папіломи людини (ВПЛ).
У нормі епітелій на поверхні шийки матки складається з чотирьох шарів багатошарового плоского епітелію. Зміни поверхневого шару епітелію характеризують легку ступінь дисплазії шийки матки, більш глибокі зміни (у всіх шарах, крім самого останнього) говорять про важкий ступені дисплазії шийки матки. Поразка всіх шарів епітелію характерно для раку шийки матки.

Дисплазія шийки матки: лікування

При постановці діагнозу дисплазії шийки матки лікування полягає в деструкції вогнища дисплазії.

До найефективніших методім лікування дисплазії шийки матки відносяться:

радіохвильова коагуляція, лазерна коагуляція, кріодеструкція осередку рідким азотом, діатермокоагуляція.

Якщо ураження слизової вірусом папіломи людини незначне (легка ступінь), то при лікуванні використовуються імунокоректори та імуномодулятори, при середньому ступені — деструкція + імунокоректори з імуномодуляторами. При важкому ступені ураження необхідно хірургічне лікування, обсяг якого узгоджується з лікарем онкологом.

Якщо у жінки, що раніше не народжувала виявлена ​​дисплазія шийки матки, лікування проводиться найбільш щадними методами. Ускладненням після деструкції осередка дисплазії є рубцювання. Якщо у жінки утворюється рубець на шийці матки — пологи в майбутньому можуть ускладнитися через погане розкриття шийки.

Конізація шийки матки

У сучасній медицині для діагностики та лікування патології шийки матки використовується конізація шийки матки.

Конізація шийки матки — це процедура, при якій видаляється конусоподібний фрагмент матки, що включає зону ураження. Отриманий матеріал відправляється на гістологічне дослідження для діагностики ступеня і глибини ураження епітелію шийки матки.

Протипоказаннями для проведення конізації шийки матки є:

• інфекційно-запальні захворювання жіночих статевих органів;
• інвазивний рак шийки матки.

На даний момент існує три основні методи конізації шийки матки:

• Петлевий (радіохвильова конизация шийки матки) — з використанням сучасного апарату радіохвильової хірургії «Фотек», який складається з електрогенератора з набором електродів (у тому числі у вигляді петлі). Радіохвильова конізація шийки матки на сьогоднішній день є найбільш поширеною.
• Ножовий — хірургічна процедура, яка проводиться за допомогою скальпеля.
• Лазерний — з використанням хірургічних СO2 або КТР-лазерів (поступається за можливостями петлевий через можливе надлишкового обвуглювання тканин).

У Клініці професора Феськова О.М. використовується радіохвильова конізація шийки матки (метод петлевої конізації) за допомогою апарату «Фотек», найбільш розповсюдженого на території СНД. При радіохвильової конізації шийки матки ефект досягається за рахунок тепла, яке утворюється в тканині при контакті з електродом, випромінюючим високочастотні радіохвилі.

Переваги клініки

Ми надаємо гінекологічну допомогу — від звичайного планового огляду, щоб ви переконалися, що ваше здоров’я в порядку до діагностики та лікування інфекційних захворювань і важко діагностованих гормональних порушень. Для ситуацій, які вимагають маніпуляцій або хірургічного втручання в клініці обладнана сучасна операційна. А хірургічна команда складається з досвідчених професійних хірургів і дбайливих медичних сестер. Залежно від вашого віку, факторів ризику, історії хвороби та цілей ми адаптуємо ваш шлях так, щоб він включав в себе тільки те, що вам потрібно.

Нам важливо, щоб кожна жінка приходила до гінеколога не тільки, коли симптоми захворювання очевидні, але й дбала про своє здоров’я, проходячи щорічні профілактичні огляди. Ми ж зі свого боку забезпечимо кваліфікованого лікаря і можливість пройти всі необхідні обстеження і маніпуляції в стінах нашої клініки. Місія кожного гінеколога клініки професора Феськова О.М. — піклуватися про крихке здоров’я жінки.

 • Попередній запис на прийом до гінеколога в зручний для вас час;
 • Консультація та УЗД в одному кабінеті;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Вартість послуги
Консультація гінеколога + огляд

475грн

Кольпоскопія

330грн

Радіохвильова конізація шийки матки

3060грн

Консультація гінеколога + огляд

470грн

Кольпоскопія

280грн

Радіохвильова конізація шийки матки

1500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок