Головна Послуги Гінекологія Лікування міоми матки

Лікування міоми матки

Вартість послуги
Консультація гінеколога + огляд

від800грн

УЗД трансвагінальне

490грн

Консультація гінеколога+ огляд

від850грн

УЗД трансвагінальне

690грн

Фіброміома матки — це доброякісна гормонозалежна пухлина матки, яка виявляється у 50-60% жінок різних вікових груп.

На сьогоднішній день причини виникнення міоми досі невідомі. Сприятливими факторами можуть бути, як первинні зміни м’язової стінки на тлі гормональних порушень (гіперестрогенія, прогестерондефіцітний стан, гіпоталамо-гіпофізарним розлади), так і вторинні зміни внаслідок абортів, післяпологових ускладнень, хронічних запальних захворювань статевих органів.

Клінічні прояви цього захворювання: болі, дискомфорт, кровотеча, дизуричні розлади, порушення дефекації, безпліддя, розлад сексуальної функції — знижують якість життя пацієнток і представляють серйозну загрозу для їхнього здоров’я. Традиційно оптимальним методом лікування хворих з міомою матки вважався радикальний — гістеректомія, за принципом «немає органу — немає проблем. Однак, цей метод неприйнятний для жінок, бажаючих зберегти матку і планують вагітність. Тому підхід до лікування таких хворих багато в чому залежить, як від клініки захворювання, так і від бажання жінок реалізувати репродуктивну функцію. Незважаючи на те, що в останнє десятиліття з’явилася велика кількість методів малоінвазивного лікування лейоміоми матки (емболізація маткових артерій, фокусовий ультразвук, міоліз та ін.), Основним методом лікування залишається консервативна міомектомія. На сьогоднішній день загальноприйнятими хірургічними доступами для міомектомії є лапаротомного, лапароскопічний, вагінальний, гістероскопічного.

В якості ад’ювантної терапії у пацієнток з міомою матки широко використовуються агоністи гонадотропін реллізінг гормонів, антігонадотропіни, гестагени, блокатори рецепторів прогестерону та ін препарати. Великий інтерес зараз представляє застосування інгібіторів ароматази (Аримидекс, Фемара), які сприяють зниженню рівня естрадіолу і надають виражений терапевтичний ефект (зменшення розмірів вузла на 35-40% в порівнянні з вихідними показниками).

Методи лікування в Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М.

Діагностика міоми матки проводиться в Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® при першому зверненні пацієнтки, безболісно і швидко, при цьому проводиться класифікація і визначається тактика подальшого лікування. Найчастіше лікування хірургічне. Скільки коштує операція міоми матки, ви зможете уточнити у нашого координатора. Первинна діагностика, що включає УЗД органів малого тазу спрямована на виявлення стадії розвитку захворювання і визначення тактики лікування.

Органозберігаючі операції:

 • Лапаротомія консервативна міомектомія;
 • Гістерорезектоскопія. Міомектомія.
 • Лапароскопія надпіхвова ампутація матки
 • ЛАВГ (лапароскопічно асистувала піхвова гістеректомія)

Лапароскопічна міомектомія

За останній час стала широко застосовувана процедура і характеризується значними перевагами для пацієнтки. Ця операція проводитися під загальним наркозом за допомогою ендоскопічного обладнання. Замість традиційного розрізу на черевній стінці проводиться чотири проколи (для оптичної системи та інструментів). Хірургічні маніпуляції проводяться під візуальним контролем, забезпечуваним Ендовідеокамерою. Дана процедура відносно безпечна, супроводжується меншою вираженістю післяопераційного больового синдрому, коротшим періодом госпіталізації, більш швидкою реабілітацією і відновленням організму, більш низьким рівнем крововтрати, меншою ймовірністю розвитку спайкового процесу та ускладнень.

Надпіхвова ампутація (екстріпація) матки

Лапароскопічна надпіхвова ампутація матки — одна з найбільш затребуваних методик лікування міоми, ендометріозу тіла матки і поліпозу ендометрію. Популярність методу визначається меншою травматичністю на відміну від екстирпації матки, скороченням числа ускладнень, зниженням крововтрати в ході операції, можливістю застосування для молодих пацієнток. Слід також зазначити, що дана операція дозволяє зменшити порушення лібідо і зберегти сексуальні відчуття.

Лапароскопічна надпіхвова ампутація матки призначається на підставі ряду аналізів за умови відсутності патологічних змін шийки матки. Процедура проводиться під загальним наркозом.

Лапароскопічно асистована піхвова гістеректомія

Втручання складається з двох етапів — лапароскопічного і піхвового. Процедура проводиться під загальним наркозом. При лапароскопії роблять розділення спайок, перетин верхньої частини зв’язкового апарату матки.

Під час другого етапу через піхву віддаляється тіло матки і шийка матки. Показанням є наявність патології, як з боку тіла матки, так і шийки матки.

Гістерорезектоскопія

Гістерорезектоскопія — це хірургічне вплив на тканини струмами високої частоти (моно- або бі-полярними) в порожнині матки за допомогою оптичної системи, яку вводять через піхву. Запровадивши систему і розширивши матку стерильним розчином або газом, стінки матки послідовно оглядають зсередини. Потім приступають безпосередньо до гістерорезектоскопії — за допомогою резектоскопіческіх петель, вапорізірующіх інструментів виконують вилущування фіброматозних вузлів.

Гістерорезектоскопія — втручання, яке дозволяє уникнути великих, порожнинних операцій, при яких розрізають стінку живота і стінку матки. Дана обставина є основним аргументом для проведення подібних операцій, особливо у жінок репродуктивного віку.

У ряді випадків гістерорезектоскопія вимагає лапароскопічного контролю.

У лікарів Центру ЕКЗ професора Феськова О.М. великий досвід лікування міоми матки.

 

Якщо у вас є питання по лікуванню, зв’яжіться з нашим координатором через онлайн-форму або зателефонуйте за телефонами:

0 800 50 77 90
098 100 76 76
066 100 76 76
093 100 7676

Переваги клініки

Ми надаємо гінекологічну допомогу — від звичайного планового огляду, щоб ви переконалися, що ваше здоров’я в порядку до діагностики та лікування інфекційних захворювань і важко діагностованих гормональних порушень. Для ситуацій, які вимагають маніпуляцій або хірургічного втручання в клініці обладнана сучасна операційна. А хірургічна команда складається з досвідчених професійних хірургів і дбайливих медичних сестер. Залежно від вашого віку, факторів ризику, історії хвороби та цілей ми адаптуємо ваш шлях так, щоб він включав в себе тільки те, що вам потрібно.

Нам важливо, щоб кожна жінка приходила до гінеколога не тільки, коли симптоми захворювання очевидні, але й дбала про своє здоров’я, проходячи щорічні профілактичні огляди. Ми ж зі свого боку забезпечимо кваліфікованого лікаря і можливість пройти всі необхідні обстеження і маніпуляції в стінах нашої клініки. Місія кожного гінеколога клініки професора Феськова О.М. — піклуватися про крихке здоров’я жінки.

 • Попередній запис на прийом до гінеколога в зручний для вас час;
 • Консультація та УЗД в одному кабінеті;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М. Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Вартість послуги
Консультація гінеколога + огляд

від800грн

УЗД трансвагінальне

490грн

Консультація гінеколога+ огляд

від850грн

УЗД трансвагінальне

690грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Е
Час роботипн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30-16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок