Головна Послуги Гінекологія Лікування ектопії шийки матки

Лікування ектопії шийки матки

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Кольпоскопія

500грн

Мазок клінічний

205грн

Цитологія

305грн

Консультація гінеколога

від660грн

Кольпоскопія

440грн

Мазок клінічний

210грн

Цитологія (Папаніколау)

330грн

Ектопія шийки матки — це доброякісний процес в шийці матки, який зустрічається практично у кожної другої жінки. Іноді ектопія шийки матки може самостійно регресувати до повного загоєння, проте вона ж може призвести до онкології. Ектопія шийки матки – по суті є дефектом епітелію, який покриває вагінальну частину шийки матки.

Дуже часто ектопія шийки матки існує недовго, і її загоєння зазвичай відбувається протягом декількох тижнів. Однак у тих рідкісних випадках, коли спонтанне одужання не відбувається, і причини виникнення ектопії не ліквідували – ділянка ектопії шийки матки починає заростати епітеліальними клітинами з сусідніх здорових ділянок. Головною проблемою при цьому стає те, що клітини, що вистилають канал шийки матки, володіють абсолютно іншими функціями і властивостями.

Існує безліч різних причин, які можуть викликати появу ектопії шийки матки – від статевих інфекцій (генітальний герпес, вірус паппіломи людини та ін.) До механічних пошкоджень і зниженого імунітету, порушень гормонального фону.

Діагностика ектопії шийки матки

Діагностику ектопії шийки матки проводять при огляді в гінекологічних дзеркалах.

Необхідною також є цитологічне дослідження, бактеріоскопічне дослідження (мазок), аналіз на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом (ПЛР-діагностика) і дисбактеріоз піхви (бактеріологічний посів мікрофлори). Після цього проводять розширену кольпоскопію, при якій шийку матки оглядають за допомогою спеціального мікроскопа. На кінцевому етапі комплексного обстеження шийки матки при необхідності проводиться гістологічне дослідження – біоптату шийки матки. Гістологічне дослідження носить заключний характер.

Як лікувати ектопію шийки матки?

Ектопія шийки матки: радіохвильове лікування, лазерна деструкція, електрокоагуляція, кріодеструкція та інші методи

При лікуванні ектопії шийки матки усувається патологічний процес на шийці матки і в цервікальному каналі, а також причинні фактори, які можуть його викликати. Перед лікуванням ектопії зазвичай проводиться лікування запальних захворювань і приводиться в норму гормональний баланс. Така підготовка впливає на стан епітелію і сприяє природному загоєнню патологічних змін в шийці матки.

Ектопія шийки матки лікується консервативно і хірургічно.

При хірургічному лікуванні проводиться або локальне видалення ектопії шийки матки, або повне видалення шийки матки (лапароскопія, гістероскопія та ін.). До найпопулярніших хірургічними методів належать: радіохвильова обробка, кріодеструкція (заморожування) ектопії шийки матки (лікування ектопії шийки матки рідким азотом), припікання лазером і діатермокоагуляція ектопії шийки матки.

Кріодеструкція передбачає припікання ектопії шийки матки рідким азотом. Сама процедура безболісна і виконується в амбулаторних умовах.

Лазерне лікування ектопії шийки матки — припікання лазером уражених при захворюванні ділянок. Лікується ектопія шийки матки лазером ефективно, метод забезпечує зникнення патологічних вогнищ без подальшого утворення струпов надалі.

Радіохвильове лікування ектопії шийки матки дозволяє проводити лікування ектопії шийки матки радіохвилями. Цей метод відносять до щадним методам розрізу і коагуляції тканин – без їх безпосереднього руйнування.

Вартість лікування ектопії шийки матки, ціна в Харкові, в Києві

Ціна на лікування ектопії шийки матки залежить від методу лікування та складності операції — ви можете уточнити вартість у нашого координатора або на прийомі. У Клініці професора Феськова О.М. ® для лікування ектопії шийки матки радіохвилями використовується новітній медичний апарат «Фотек», що дозволяє проводити лікування ектопії шийки матки за допомогою радіохвиль.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Ми надаємо гінекологічну допомогу — від звичайного планового огляду, щоб ви переконалися, що ваше здоров’я в порядку до діагностики та лікування інфекційних захворювань і важко діагностованих гормональних порушень. Для ситуацій, які вимагають маніпуляцій або хірургічного втручання в клініці обладнана сучасна операційна. А хірургічна команда складається з досвідчених професійних хірургів і дбайливих медичних сестер. Залежно від вашого віку, факторів ризику, історії хвороби та цілей ми адаптуємо ваш шлях так, щоб він включав в себе тільки те, що вам потрібно.

Нам важливо, щоб кожна жінка приходила до гінеколога не тільки, коли симптоми захворювання очевидні, але й дбала про своє здоров’я, проходячи щорічні профілактичні огляди. Ми ж зі свого боку забезпечимо кваліфікованого лікаря і можливість пройти всі необхідні обстеження і маніпуляції в стінах нашої клініки. Місія кожного гінеколога клініки професора Феськова О.М. — піклуватися про крихке здоров’я жінки.

  • Попередній запис на прийом до гінеколога в зручний для вас час;
  • Консультація та УЗД в одному кабінеті;
  • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
  • Отримання результатів на електронну пошту;
  • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Кольпоскопія

500грн

Мазок клінічний

205грн

Цитологія

305грн

Консультація гінеколога

від660грн

Кольпоскопія

440грн

Мазок клінічний

210грн

Цитологія (Папаніколау)

330грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок