Головна Послуги Урологія та Андрологія Прийом андролога у Києві

Прийом андролога у Києві

Вартість послуги
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога-андролога

від825грн

Андролог Київ — консультації та лікування

Андрологія (від грецького «андро», що означає «чоловік») це область в медицині, яка вивчає анатомічні та фізіологічні особливості чоловіки, його репродуктивні функції і порушення цих функцій, а також захворювання чоловічої статевої сфери і методи їх лікування.

Сьогодні андрологія це одна з найбільш високотехнологічних наук в сучасній медицині, яка веде боротьбу з чоловічим безпліддям, зниженням лібідо і різними дефектами чоловічих статевих органів.

Специфіка роботи лікаря андролога

Андролог – це лікар, який займається дослідженням і лікуванням різних захворювань і збоїв в статевий репродуктивній системі чоловіка. Іншими словами, андролог Київ є експертом по будь-яких проблем чоловічої статевої системи, основне завдання якого полягає в збереженні і поліпшенні репродуктивного здоров’я чоловіків.

Лікарі андрологи необхідні чоловікам різного віку, тому проблеми можуть бути викликані не тільки хворобами, але і психологічними розладами. Хороший андролог здатний знайти це і прийняти правильне рішення для усунення проблеми. Крім того, сфера діяльності лікаря андролога полягає у визначенні ступеня ризику розвитку захворювань репродуктивної області.

Уролог андролог Київ може виконувати хірургічні втручання, які допоможуть поліпшити показники чоловічого здоров’я. При необхідності зможе провести операцію з усунення варикоцеле, ліквідацію гидроцеле, сперматоцеле.

Як показує медична практика, більшість пацієнтів звертаються за допомогою, коли процес уже запущений. Тому візит до лікаря андролога краще не відкладати, тим більше, якщо стоїть питання про майбутнє батьківство. Оскільки симптоми і захворювання, які лікар може виявити на ранній стадії розвитку, набагато легше і дешевше лікуються.

Особливості консультації з лікарем андрологом

Консультації з даними лікарем можуть проводитися при безплідді, вроджених патологіях, змінах та порушеннях репродуктивної системи, при наявності у чоловіка запальних або інфекційних захворювань статевої системи та інших питань, які можуть впливати на здоров’я.

Лікар андролог в Києві на консультації може задати безліч питань, що стосуються не тільки поточних проблем, але і проблем зі здоров’ям у минулому. Буде важливою інформація про захворювання в сім’ї, спосіб життя, попередніх операціях і т.д.

Безпосередньо перед самою консультацією потрібно буде провести необхідні гігієнічні процедури, надіти чисту білизну. Під час призначення лікар огляне геніталії, ознайомиться з історією хвороби і призначить необхідні обстеження, за результатами яких – процедури і лікування.

Для того, щоб перший прийом став максимально інформативний, можна попередньо здати аналіз – спермограма. За результатами аналізу та огляду лікар андролог зможе зробити первинне висновок про стан репродуктивного здоров’я чоловіка.

Ознаки, за якими чоловікові слід звернутися до лікаря андролога в Києві:

 • проблеми безпліддя, з’ясування їх причин.
 • прискорене сім’явиверження;
 • інфекції сечостатевої системи;
 • варикозне розширення вен яєчка (варикоцеле)
 • болі в області паху;
 • наявність проблем з ерекцією;
 • зниження потенції;
 • відчуття болю при статевому контакті;
 • висип або свербіж, зміна шкірних покривів і слизових оболонок статевого органу.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Вартість послуги
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога-андролога

від825грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок