Лікування варикоцеле

Вартість послуги
Операція Мармара (одностороння)

14000грн

Операція Мармара (двостороння)

17000грн

Консультація уролога + огляд

375грн

Онлайн консультація

450грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога

440грн

Операція Мармара (варікоцеле, однобічна)

11000грн

Варикоцеле – захворювання, пов’язане з варикозним розширенням вен сім’яного канатика і яєчка. Розвиток варикоцеле викликано тим, що клапани у венах, що перешкоджають зворотному току крові, погано працюють – і при підвищенні тиску у венах відбувається розширення венозної судини. Іншими словами, відбувається розширення вен, оточуючих насіннєвий канатик.

Частота розвитку варикоцеле зліва обумовлено тим, що ліва яєчкова вена впадає з лівої ниркової вени під прямим кутом. При частих фізичних навантаженнях, їзді на велосипеді відбувається надлишковий викид крові з лівої ниркової вени і плюс відтік венозної крові з яєчка, тим самим обумовлено її варикозне розширення.

Саме по собі варикозне розширення вен сім’яного канатика не є великою проблемою і життя пацієнта не загрожує – з варикоцеле можна спокійно прожити все життя без особливих незручностей. Проте проблемою може стати ускладнення цього захворювання – безпліддя і больові симптоми.

Розміщення мошонки поза тулуба призначене для правильного утворення нормальних сперматозоїдів, тому t ° C в яєчках повинна бути на 2-3 ° C нижче, ніж t ° C тіла. Варикозно розширена вена може не тільки здавлювати яєчко, придаток, сім’явивідну протоку, але і підвищувати t ° C в яєчку.

Способи лікування варикоцеле

Варикозне розширення вен на ногах лікується операцією в тій чи іншій формі. Однак через те, що варикоцеле не є небезпечним захворюванням, саме по собі воно не є показанням до операції.

Операція варикоцеле потрібно в наступних випадках:

 • Болючий симптом в області яєчка;
 • Чоловіче безпліддя (погіршення якості сперматозоїдів);
 • Дефект в області мошонки.

У сучасній медицині для лікування варикоцеле використовуються 4 основних операції:

 • Операція Мармара з мінідоступом;
 • Відкрита (звичайна) операція по Іванісевичу;
 • Ендоскопічна операція;
 • Мікрохірургічна реваскуляризація яєчка.

Лікування варикоцеле фото 1

Операція Мармара при варикоцеле

Дана операція є мікрохірургічним методом лікування варикоцеле. Проводиться під мікрохірургічним мікроскопом, що знижує відсоток ускладнень і рецидивів до мінімуму.

Операція Мармара при варикоцеле виконується через невеликий розріз в місці виходу сім’яного канатика. Після розсічення шкіри знаходять насіннєвий канатик і потім перев’язують його вени поштучно, звільняючи артерії, що забезпечує краще кровопостачання тканин яєчка і придатка. Після цього відтік крові від яєчка відбувається через систему поверхневих вен.

Скільки коштує операція варикоцеле в Харкові, ви можете дізнатися у нашого координатора за контактами, вказаними на сайті.

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Операція Мармара (одностороння)

14000грн

Операція Мармара (двостороння)

17000грн

Консультація уролога + огляд

375грн

Онлайн консультація

450грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога

440грн

Операція Мармара (варікоцеле, однобічна)

11000грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок