Лікування варикоцеле

Вартість послуги
Консультація уролога

від550грн

Консультація уролога

від600грн

Онлайн консультація аналітична

800грн

Оплатити онлайн
Операція Мармара (однобічна)

19000грн

Операція Мармара (двобічна)

26000грн

Варикоцеле – це чоловіче захворювання, при якому вени яєчка та сім’яного канатика розширюються через реверсний кровоток у венах. Хвороба може протікати безсимптомно, тоді оперативне втручання не потрібно. Якщо патологічний процес посилюється статевою дисфункцією, болями, збільшенням мошонки, тоді операція буде вкрай необхідна.
У яких випадках лікування варикоцеле проводиться найчастіше? Захворювання небезпечне для чоловіків дітородного віку. За його розвитку розширені вени душать яєчко, тим самим викликаючи підвищення температури з нормальною — 35,5 градусів — до вищих показників. У таких умовах не можуть утворюватися повноцінні сперматозоїди, що веде до вторинного безпліддя. Тому чоловіки з цією проблемою, які бажають створити міцну сім’ю, намагаються дізнатися про вартість операції варикоцеле і вирішити питання максимально ефективно в клініці проф. Феськова О.М.

Причини виникнення варикоцеле

Застій крові у венах (варикоз) виникає у тих випадках, коли підвищується внутрішній тиск у венозній системі. У чоловіків цьому сприяють часті фізичні навантаження. Також анатомічні особливості кровотоку лівого яєчка викликають частіше виникнення лівостороннього варикоцеле, ніж правостороннього або двостороннього. Впадання лівої яєчкової вени відбувається під прямим кутом, до цього додається відтік венозної крові з лівого яєчка. Напруга, що виникла, підвищує венозний тиск, що призводить до варикозу.

Симптоми варикоцеле

Ознаки захворювання залежать від тяжкості патологічного процесу. Виділяють чотири стадії варикоцеле, що характеризуються конкретними проявами:

 1. Перша – скарги та зовнішні зміни відсутні, патологія визначається на плановому огляді, найчастіше при проходженні медичного огляду.
 2. Друга – починають з’являтися зовнішні зміни, які можна визначити у положенні стоячи. Перші скарги —тягнучі болі в паху, найчастіше після фізичного навантаження.
 3. Третя – стає помітним гроноподібне сплетення вен, яке нависає над яєчком, викликаючи його атрофію. Мошонка при цьому відвисає, деформується, збільшується у розмірах.
 4. Четверта – болі стають постійними і ниючими. Мошонка продовжує деформуватись. Яєчко слабо визначається через сильно зменшений розмір.

При всіх стадіях, крім першої, показано операцію варикоцеле у чоловіків. В іншому випадку розвивається безпліддя та повна атрофія яєчка з одного або обох сторін.

Основні різновиди операції при варикоцелі

Хірургічне видалення варикоцеле – єдина можливість повністю позбутися патологічного утворення. Сьогодні в урології та андрології використовуються такі методи лікування:

 1. Операція Мармара, чи мікрохірургічна терапія. Вважається найбільш безпечною, оскільки при її виконанні не травмується лімфодренаж сім’яного канатика, а отже, не розвивається водянка.
 2. Операція Іванісевича. Класичний спосіб терапії варикоцеле. Виконується через великий розріз близько 5 см. У віддаленому післяопераційному періоді часто розвивається водянка оболонок яєчка.

Без потрібного комплексу лікування варикоцеле дуже рідко самостійно інволюціонує. Подібне може статися хіба що на початкових стадіях хвороби у молодому віці.

Як відбувається операція при варикоцелі

Залежно від виду втручання використовується загальний наркоз чи місцева анестезія (операція Мармара). Потім роблять або розрізи, або три проколи (лапароскопічна операція). При втручанні Мармару роблять розріз не більше 3 см, тому післяопераційний шрам майже відсутній.
У ході операції кожна вена ретельно оглядається хірургом. Для цього використовується мікрохірургічний мікроскоп. Після визначення вен сім’яного канатика проводять їхню поштучну перев’язку. Надалі відтік венозної крові відбувається через поверхневу венозну систему. Перебувати у стаціонарі потрібно приблизно 1 – 2 дні.

Як підготуватися до операції на варикоцеле

Підготовку пацієнта у клініці проф. Феськова О.М. проводять упродовж дня. Сюди входить стандартний медогляд, проведення всіх необхідних аналізів, інструментальна діагностика, консультація перед операцією анестезіолога. Також лікарю важливо виключити протипоказання, до яких належать:

 • гнійні запальні захворювання;
 • гострі інфекції;
 • пухлина у малому тазі.

Пацієнту даються загальні рекомендації щодо підготовки до операції. Зокрема, напередодні потрібно обмежити прийом їжі та пиття. Інші необхідні рекомендації надає лікар.

Відновлювальний період

Після операції Мармара відновлення відбувається дуже швидко. Повернення додому можливе вже в день операції. Протягом наступних 10 днів потрібно обмежити фізичне навантаження, а спортом можна буде займатись лише через місяць після втручання.
Якщо цікавить операція варикоцеле, ціна операції зверніться до координаторів клініки проф. Феськова О.М. Тут завжди допоможуть вирішити будь-які проблеми, пов’язані з безпліддям. Пройти лікування можна в Харкові чи Києві, адже найкращі фахівці там, де зручно пацієнтам.

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація уролога

від550грн

Консультація уролога

від600грн

Онлайн консультація аналітична

800грн

Оплатити онлайн
Операція Мармара (однобічна)

19000грн

Операція Мармара (двобічна)

26000грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской (бывшая Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок