Головна Послуги Урологія та Андрологія Лікування фімозу, короткої вуздечки

Лікування фімозу, короткої вуздечки

Вартість послуги
Консультація онлайн

410грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога + огляд

340грн

Консультація уролога + огляд

400грн

Коротка вуздечка статевого члена і фімоз (звуження) крайньої плоті є послідовними етапами одного стану, при якому неможливо повноцінно виводити головку з крайньої плоті. Коротка вуздечка це вроджена особливість. При наявності короткої вуздечки під час ерекції і статевого акту відбувається її надмірне натяг, що викликає дискомфорт і, навіть, біль. Також під час статевого акту можливий розрив короткої вуздечки, що супроводжується рясним кровотечею з огляду на багатого кровопостачання статевого органа. Після розриву вуздечки на місці рани утворюється фіброзний рубець, який ще більше скорочує вуздечку. Також можливі повторні розриви вуздечки з прогресуванням рубцюванням. Згодом у зв’язку з недостатнім виведенням головки розвивається звуження крайньої плоті, що викликає додатковий дискомфорт тим, що виведення головки стає неможливим.

Коротка вуздечка статевого члена і фімоз крайньої плоті можуть бути причинами передчасної еякуляції.

Діагноз коротка вуздечка статевого члена або фімоз крайньої плоті встановлюється на підставі огляду урологом і скарг пацієнта.

Лікування короткої вуздечки

Лікування даного стану хірургічне.

При короткій вуздечці виконується її пластика. Після операції головка вільно виводиться з крайньої плоті, натяг вуздечки отсутствует. При виконанні даної операції використовується розсмоктується шовний матеріал. Знімати шви після операції не потрібно.

При рубцовом фимозе виконується висічення надлишкової крайньої плоті (циркумцизіо або обрізання), в ході операції також виконується пластика короткої вуздечки. Після операції через відсутність крайньої плоті головка постійно відкрита, натягу вуздечки немає. Використовується розсмоктується шовний матеріал, шви знімати не потрібно.

Через відсутність крайньої плоті шкіра головки статевого члена грубіє, стає менш чутливою, відповідно час статевого акту збільшується.

Післяопераційний період короткий, через кілька годин пацієнт може бути відпущений додому.

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація онлайн

410грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога + огляд

340грн

Консультація уролога + огляд

400грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок