Головна Послуги Урологія та Андрологія Фімоз, коротка вуздечка: лікування

Фімоз, коротка вуздечка: лікування

Вартість послуги
Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога

від550грн

Консультація уролога

від600грн

Фімоз та коротка вуздечка члена — дві патології зовнішніх статевих органів у чоловіків, які пов’язані з особливостями анатомічної будови та виявляються болючими відчуттями при ерекції.

Фімоз — це звуження складки, що покриває головку пеніса. Він призводить до того, що голівка ніколи не може повністю оголитися.

Укорочена вуздечка, що з’єднує крайню плоть із голівкою, стає причиною хворобливого натягу та патологічного вигину пеніса, коли відбувається відкриття головки.

І те, й інше лікується хірургічним шляхом. У нашій клініці операції проводять досвідчені спеціалісти з використанням перевірених методик. Травматичність зведена до мінімуму, реабілітаційний період дуже короткий. На прийом до уролога та андролога можна записатися у Києві та Харкові.

Причини та ознаки фімозу

У дорослих чоловіків фімоз найчастіше буває внаслідок таких факторів:

 • ускладнення після запальних процесів;
 • атрофічні рубці, що утворилися після травм члена;
 • уроджений дефіцит компонентів, які відповідають за еластичність сполучної тканини.

За відсутності неприємних відчуттів у пацієнта терапія не потрібна. Лікування фімоз у дорослих вимагає за наявності таких симптомів:

Ступені розвитку та види захворювання

Ця хвороба може бути від народження або розвинутись пізніше під дією несприятливих факторів. Фімоз часто спостерігається у маленьких хлопчиків, проте до підліткового віку зазвичай зникає. Якщо цього не сталося, потрібне лікування.

Розрізняють такі види патології:

 • фізіологічний фімоз — зустрічається у дітей, відрізняється тим, що крайня плоть не має рубцевих слідів, м’яка та еластична;
 • гіпертрофічний, або хоботковий, фімоз — надмірність тканини, що закриває голівку; при спробі виведення голівки крайня плоть витягується в хоботок;
 • рубцевий фімоз — виникає в результаті травм та запальних захворювань; ознаки у вигляді рубцевого кільця та радіальних смужок виявляються при спробі оглянути голівку статевого органу.

Захворювання має чотири ступені тяжкості:

 • Перший ступінь: тканина, що оточує голівку, стає надто вузькою лише при збудженні пеніса.
 • Другий ступінь: голівку складно вивести навіть у незбудженому стані.
 • Третій ступінь: майже повне закриття шкірною складкою верхньої частини статевого органу.
 • Четвертий ступінь: голівка зовсім не виводиться, сеча виходить дрібними порціями.

Чим небезпечна коротка вуздечка крайньої плоті

Вуздечкою називається сполучна шкірна складка між головкою і плоттю, що її прикриває. Її функціональне завдання: повертати головку у початковий стан. У нормі вуздечка добре розтягується і забезпечує комфортне виведення голівки.

Діагноз “коротка вуздечка” ставлять, коли спостерігається аномально коротка довжина сполучної складки. При цьому важке розкриття голівки і виникає біль при сексуальному збудженні.

Укорочена вуздечка небезпечна тим, що під час сексу може порватися. Це призведе до нестерпного болю та великої крововтрати. Навіть якщо розриву немає, у процесі статевих актів коротка вуздечка часто надривається і у ній утворюється хворобливий рубець.

Діагностика

Звуження крайньої плоті у чоловіків та коротка вуздечка діагностуються на підставі суб’єктивних відчуттів пацієнта та огляду в кабінеті уролога. Зазвичай, ці патології добре помітні і не вимагають додаткових обстежень.

Лікування фімозу хірургічними методами у клініці професора Феськова О.М.

Фімоз зазвичай усувається шляхом видалення зайвої шкіри. Коротку вуздечку подовжують у процесі проведення френулопластики.

Обидва ці типи хірургічних втручань проводяться під місцевим наркозом.

Підготовка до операції

Зазвичай проводять стандартний огляд та опитування пацієнта для оцінки поточного стану здоров’я та наявності протипоказань до анестетиків та інших медичних препаратів, що використовуються.

Проведення процедури

Усунення фімозу

Виробляється шляхом обрізання крайньої плоті по колу. Процедура має назву циркумцизія. Можливе повне або неповне висічення, залежно від тяжкості патології.

Якщо стан був запущеним і виникла некротизація тканин або навіть гнійні процеси, то буде видалено пошкоджені ділянки та реконструкція прилеглих тканин.

Після закінчення операції накладаються косметичні шви, які мало залишають слідів. Статевий член чутливості не втратить.

Пластика короткої вуздечки

Можуть бути використані різні техніки розсічення. Якщо вуздечка не була до цього надірвана, її розтинають упоперек. Лікар перерозподіляє шкірну складку та накладає шви.

Якщо у пацієнта в минулому був надрив або розрив вуздечки, виконують розсічення Z-подібної форми. Це сприяє зниженню натягу шкірної складки. Наприкінці накладають косметичні шви.

Реабілітація після лікування фімозу

Після операції пацієнт може відчувати легку слабкість чи нудоту, що вважається нормою після оперативного втручання. У такому випадку рекомендується попити води, солодкого чаю, пообідати.

У стаціонарі потрібно пробути кілька годин під наглядом лікарів. Того ж дня можна йти додому.
Пов’язку на швах необхідно носити менше доби. Шви потрібно обробляти знезаражуючою речовиною не рідше ніж один раз на добу.

Лікар також призначить знеболювальні препарати за необхідності антибіотики та пробіотики.

Фімоз, коротка вуздечка: лікування фото 1

У нашій клініці проводиться щоденний консиліум, на якому експерти обговорюють тактику лікування у кожному конкретному випадку. При цьому у нас завжди доступна ціна на операції, які проводять хірурги екстра-класу.

Завжди будемо раді відповісти на всі питання, що виникли у вас по телефону і при особистій зустрічі.

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога

від550грн

Консультація уролога

від600грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской (бывшая Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок