Гінеколог в Києві, Харкові

У гінекології, як ні в якій іншій сфері, справедливе твердження - «Рання діагностика - запорука ефективного лікування». За даними ВООЗ, 60% жінок знайомі з тими чи іншими гінекологічними захворюваннями. Найбільш часто зустрічаються запальні процеси: бактеріальний вагіноз, кандидоз, хронічний ендометрит, ЗПСШ, бартолініт. На другому місці – доброякісні захворювання шийки матки, на третьому – порушення менструального циклу.

Хто такий гінеколог?

Робота гінеколога полягає в профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Справедливо буде відзначити, що спостереження у гінеколога необхідно і обов'язково для жінки в будь-якому віці, починаючи з періоду статевого дозрівання і закінчуючи настанням менопаузи.

Які захворювання лікує гінеколог?

Всі гінекологічні захворювання можна розділити на три великі групи. До запальних патологічних процесів відносять бартолініт, вульвіт, ендометрит, сальпінгіт, параметрит, кольпіт, ендоцервіцит, аднексит.

В окрему групу входять захворювання, що виникають на фоні гормонального дисбалансу: дисфункціональні маткові кровотечі, безпліддя, різні патології статевого дозрівання. Серед новоутворень найбільш поширеними є ерозія шийки матки, міома матки, поліп шийки матки, поліп ендометрія, кіста яєчника, гіперплазія ендометрія.

як проходить прийом у гінеколога

Коли потрібна консультація гінеколога?

При відсутності будь-яких симптомів і показань візит до гінеколога повинен проходити 1 раз на рік. Профілактичні прийоми дозволяють своєчасно виявити зміни шийки матки на початкових стадіях, діагностувати кісти і міоми.

Приводом для звернення до гінеколога повинні стати зміни в тривалості циклу, його нерегулярність, нехарактерні виділення після або під час менструації, болі внизу живота або попереку.

Симптоми, при яких потрібна консультація гінеколога

  1. Консультація гінеколога необхідна при систематичних слабких або різких болях. Цей симптом може свідчити про розвиток ендометріозу.
  2. Припинення і відсутність менструацій. Серед причин можуть бути як стреси, так і гормональний дисбаланс, а також розвиток полікістозу яєчників.
  3. Нетипові виділення з піхви. Помірні виділення є нормальним явищем. Однак якщо їх кількість збільшилася, змінився колір і запах, це привід звернутися до гінеколога.
  4. Рясні менструації з тривалими незначними виділеннями до і після, що свідчать про можливі патології репродуктивної системи.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Діагностика гінекологічних захворювань

Діагностика в гінекології проводиться після проведення ряду аналізів.

Метод кольпоскопії дає можливість оглянути шийку матки під мікроскопом. Гінеколог бере матеріал для подальшого цитологічного дослідження. Це дозволяє виключити наявність ракових клітин і передракових станів.

Завдяки гістероскопії вдається виявити запалення і ряд патологічних змін, що відбуваються в порожнині матки. Діагностика папіломавірусної інфекції проводиться методом ПЛР. Онкоцитологію та аналіз на ВПЛ з 25 років рекомендується здавати кожні три роки.

Одним з найбільш інформативних методів діагностики є УЗД, яке завдяки чіткій візуалізації дає можливість виявити кісти і пухлини. Також УЗД проводиться при спостереженні вагітності для оцінки стану плода і матково-плацентарного кровотоку.

Метод біопсії в гінекології використовується в декількох напрямках, це може бути цервікальна біопсія або біопсія ендометрію. Взяття фрагмента тканини дозволяє вивчити структуру клітин і визначити, чи є зміни ознаками злоякісного новоутворення.

Аналізи крові і сечі визначають наявність і тип інфекції, рівень гормонів.

Методи лікування, які використовує гінеколог

Медикаментозне лікування в гінекології має кілька напрямків. Для усунення запалення і зняття больового синдрому призначають нестероїдні протизапальні засоби. Терапія антибіотиками і противірусними препаратами призначається тільки після виявлення збудника. Антибіотики показані при запальних захворюваннях, таких як бартолініт, вульвіт, ендометрит, сальпінгіт, параметрит, кольпіт, ендоцервіцит, аднексит. 

Окремо варто виділити гормональні препарати, що дозволяють відновити менструальний цикл. Крім того, їх призначають для лікування пухлин, запальних процесів і безпліддя.

Хірургічне втручання проводиться малоінвазивними методами. Це, в свою чергу, значно скорочує тривалість реабілітаційного періоду. Лапароскопія застосовується для видалення кіст і пухлин, міоми, лікування ендометріозу і діагностики непрохідності маткових труб.

додаткові обстеження на прийомі гінеколога узд

Як проходить прийом гінеколога?

Перший етап - вислухати наявні скарги, зібрати анамнез. Далі на кріслі оглядається низ живота і зовнішні статеві органи на предмет зміни кольору і стану шкірних покривів.

За допомогою одноразового вагінального дзеркала досліджують стінки піхви. Для лабораторного дослідження мікрофлори гінеколог бере мазок. Залежно від симптомів і скарг можуть бути призначені інші методи додаткової діагностики: аналізи на гормони, інфекції, що передаються статевим шляхом, біопсія, кольпоскопія, УЗД.

Наші гінекологи

Професіоналізм, досвід, вміння чітко донести складні медичні терміни, емпатія, вибір лікування за принципом максимально дбайливого ставлення до здоров'я, акуратність. Завдяки цим якостям сотні жінок довіряють своє здоров'я нашим гінекологам.

Переваги лікування гінекологічних захворювань в Києві та Харкові в клініці Феськова

Серед переваг нашої клініки варто відзначити можливість отримання очної консультації за попереднім записом у зручний час, а також онлайн. Крім того, наявність сучасного обладнання дозволяє провести всю необхідну діагностику для постановки точного діагнозу і вибору лікування. Ми забезпечуємо високий рівень комфорту та професіоналізму для Вашого здоров'я.

Ціни

З повним прайс-листом на послуги клініки професора Феськова можна ознайомитися в розділі «Ціни».

Запис на прийом  

Запис на прийом здійснюється через форму зворотного зв'язку на сайті, а також за телефоном, вказаним у розділі «Контакти». 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок