Головна Послуги Вагітність Постановка на облік при вагітності

Постановка на облік при вагітності

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Спостереження вагітності «Базовий»

26950грн

Спостереження вагітності «Базовий»

32900грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

41500грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

45000грн

Спостереження вагітності «Все включено»

60500грн

Контроль протікання вагітності важливий на всіх термінах, адже це запорука спокою та здоров’я майбутньої мами та дитини. Своєчасна діагностика дозволяє визначити, чи здатний організм матері підтримати вагітність, чи правильно функціонує її гормональна система, чи немає загроз викидня у зв’язку з інфекціями та іншими патологіями, чи достатньо поживних речовин отримує дитина для свого розвитку та ін. якщо виявити їх вчасно. Ось чому так важливо довірити ведення вагітності справжнім професіоналам із багаторічним досвідом.

Список аналізів для постановки на облік при вагітності

Усі діагностичні процедури для вагітних регламентовані законодавством України. Перерахуємо обов’язкові аналізи при постановці на облік при вагітності:

 • аналіз рівня гормону ХГЛ, який має велике інформативне значення на ранніх термінах;
 • аналіз крові на групу та резус-фактор;
 • аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом;
 • аналізи на TORCH-інфекції, які можуть впливати на розвиток плода;
 • аналіз крові на глюкозу та тест толерантності до глюкози;
 • аналізи сечі на білок, pH, приховані інфекції сечостатевої системи та ін.;
 • УЗ-скринінги у різних триместрах вагітності;
 • УЗД внутрішніх органів жінки;
 • електрокардіограма;
 • регулярні консультації гінеколога;
 • прийоми терапевта, ендокринолога, стоматолога та інших суміжних спеціалістів.

Що таке обмінна карта вагітної

Це документ, який видають майбутній мамі при постановці на облік при вагітності. У ній розмічено графи, які лікар заповнює у процесі спостереження. Позначки вносяться під час кожного візиту.
Обмінну карту необхідно пред’явити при надходженні до пологового будинку. Відомості з неї допоможуть фахівцям швидко зорієнтуватися в особливостях перебігу вагітності та специфіці пологів.

Спочатку в обмінній карті вказується така інформація:

 • паспортні дані вагітної;
 • вік, коли настали перші місячні та особливості менструального циклу;
 • дата останніх місячних перед поточною вагітністю – за нею визначають приблизний термін вагітності та передбачувану дату пологів;
 • відомості про попередні вагітності та пологи.

У міру перебігу вагітності в обмінну картку вносять такі дані:

 • результати лабораторних аналізів та інструментальних обстежень;
 • заміри розмірів тазу жінки;
 • вага, артеріальний тиск та температуру тіла при кожному відвідуванні лікаря;
 • дату першого ворушіння плода;
 • рекомендації вузьких спеціалістів.

Обмін карта видається на руки майбутній мамі. З цього моменту її необхідно постійно носити з собою на випадок передчасних пологів чи ускладнень.
Якщо ви вирішили стати на облік у зв’язку з вагітністю в приватній клініці, зверніть увагу, чи видають у цій медустанові обмінну картку! Це дуже важливий документ при оформленні лікарняного листа, декретної відпустки та найголовніше — при прийомі до пологового будинку. Клініка професора Феськова О. М. — одна з небагатьох приватних клінік України, де оформлюють обмінну карту.

Коли потрібно стати на облік при вагітності

В ідеалі рекомендується рання постановка на облік при вагітності: жінці краще стати на облік у свого акушера-гінеколога відразу ж, як тільки вона дізналася про свій стан. Аналізи на ХГЛ та УЗД-обстеження дозволять зрозуміти, чи правильно прикріпилося плодове яйце, чи нормально розвивається ембріон на ранніх термінах. На цьому етапі можуть бути проведені аналізи на інфекції, якщо вони не проводились на етапі планування вагітності.

Крайнім бажаним терміном постановки на облік вважається 12 тиждень вагітності. У цей період має бути проведений перший скринінг плода, під час якого проводиться розрахунок ризику хромосомних патологій.

На облік у клініку професора Феськова О. М. не приймаються пацієнтки після 12 тижнів вагітності.

Чому варто стати на облік при вагітності в клініці О.М. Феськова

Якщо ви знаходитесь в пошуках клініки з бездоганною репутацією, рекомендуємо записатися до нас на ознайомлювальну консультацію, на якій можна дізнатися відповіді на питання, що Вас цікавлять при постановці на облік у зв’язку з вагітністю.

Пропонуємо Вам особисто переконатися у перевагах нашого медичного центру:

1. Досвідчені лікарі, які всю свою кар’єру займаються лікуванням безпліддя та спостереженням вагітних
До нас звертаються за різних патологій вагітності. Ми маємо багатий багаж знань та досвіду, які дозволяють приймати виважені та аргументовані рішення в кожному конкретному випадку. Якщо випадок складний, ми збираємо консиліум лікарів для вибору оптимальної тактики ведення пацієнтки.

2. Ми видаємо офіційну обмінну картку та лікарняні листи
Нашим пацієнткам не доведеться паралельно ставати на облік до державної клініки заради того, щоб одержати ці документи. У нашій клініці вся документація ведеться відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України та має повну законну силу.

3. Вся діагностика проводиться у стінах нашої медустанови
У нас своя лабораторія, яка виконує високоточні аналізи крові, сечі та слизу. Наші кабінети УЗД оснащені обладнанням експертного класу.

4. Комфортні умови прийому
У нас немає черг, оскільки всі візити здійснюються за записом, і лікаря не доведеться чекати. Наші менеджери спланують відвідування так, що за один візит можна буде здати аналізи, пройти УЗД та отримати консультацію у спеціалістів.

5. Індивідуальний підбір пакета послуг
Залежно від попереднього анамнезу перебігу вагітностей, віку пацієнтки, стану здоров’я та інших даних буде рекомендована та чи інша програма ведення вагітності.

6. Укладаємо договір
У ньому буде регламентовано перелік та порядок надання послуг.

7. Проводимо навчальні заняття з догляду за дитиною
Вони будуть корисні як жінкам, що першородять, так і мамам з досвідом. Там зібрана максимально корисна науково доведена інформація. Лекції проводяться разом із дитячим медичним центром Ліни Барської.

8. Організовано прийом вузьких спеціалістів
У нас можна скористатися платними послугами психолога, генетика, лікаря пренатальної діагностики та інших вузькопрофільних фахівців.

Vedenie-beremennosti - 1

Процедура постановки на облік при вагітності

Встати на облік по вагітності у Києві та Харкові у нашій клініці можливо лише до 12 тижнів вагітності. Для постановки на облік потрібно мати при собі паспорт. Кожній нашій пацієнтці ми оформляємо обмінну картку за формою №113, яка відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я України. На 30 тижні оформляємо лікарняний лист у зв’язку з вагітністю та пологами, при необхідності видаємо направлення на госпіталізацію та санаторно-курортне лікування (не під час воєнного стану).
На первинному прийомі у відділенні гінекології проводяться діагностичне УЗД та консультацію спеціаліста. За результатами буде обрано оптимальну програму ведення вагітності.
Наведені правила постановки на облік при вагітності є обов’язковими, але їх нескладно виконати. Крім того, обстеження у першому триместрі вагітності дозволяють виявити важкі ембріональні вади розвитку. Жодні зайві процедури не призначаються, оскільки це не стосується лікарських інтересів. Тільки найнеобхідніше для матері та малюка. У нашій клініці створені максимально сприятливі умови для перебування жінок у положенні, тому будь-яку діагностику можна пройти без черг, швидко та комфортно.

Програми ведення вагітності

У клініці професора Феськова О. М. розроблено 3 програми, якими фахівці можуть спостерігати вагітність. Вибір того чи іншого плану залежить від стану здоров’я жінки, її віку, історії попередніх вагітностей та пологів, високої ймовірності появи генетичних аномалій та ін. Особливої уваги також вимагають жінки, які завагітніли у рамках програми ЕКЗ. Ціна для різних програм дещо відрізняється, що обумовлено необхідністю проведення додаткових процедур та маніпуляцій. Також ми стежимо за тим, щоб постановка на облік у зв’язку з вагітністю в Україні відбувалася на законних підставах, що дозволяє жінкам не мати проблем з оформленням дитини та державними виплатами.
Ціни на пакети ведення вагітності стартують від 24 500 грн у Харкові та Києві.

* Зміст цієї сторінки є інформаційним. Перелік послуг, що входять до пакета, може змінюватися. Детальну інформацію щодо пакетів можна отримати на консультації у лікаря. Аналізи та дослідження призначаються індивідуально лікарем, який веде вагітність.

Vedenie-beremennosti -1.2

Базова програма

Кому підходить:

 • парам, у яких жінка не старше 37 років та чоловік не старше 40 років;
 • без обтяженого анамнезу у минулому;
 • дитина зачата природним шляхом.

Що до неї входить:

 • стандартні аналізи та обстеження згідно з наказом МОЗ України №417 від 15.07.2011;
 • 9 відвідувань гінеколога;
 • 3 перинатальних УЗ-скринінгу плода;
 • програмний розрахунок ризиків генетичних патологій за допомогою програми ASTRAIA, визнаної найкращою у світі;
 • консультації терапевта та стоматолога;
 • 2 групових заняття з догляду за малюком;
 • післяпологовий огляд гінекологом та УЗД.

Додаткові переваги

Провідний гінеколог розробить індивідуальний план відвідувань та обстежень. Про кожен наступний візит Вас проінформує менеджер через смс. Так Ви не пропустите жодного планового огляду.

Спеціальна програма

Кому підходить:

 • пацієнткам після програм ЕКЗ;
 • за наявності патологічних вагітностей або пологів у минулому;
 • жінкам із захворюваннями репродуктивної системи або загальними захворюваннями організму;
 • парам із високим ризиком передачі дитині генетичного захворювання;
 • парам, у яких жінка старше 37 років та/або чоловік старше 40;
 • майбутнім батькам, які перенесли вплив радіації чи хімічних речовин;
 • сім’ям, які пережили тривале лікування безпліддя.

Що до неї входить:

 • стандартні аналізи та обстеження згідно з наказом МОЗ України №417 від 15.07.2011;
 • розширені додаткові аналізи та обстеження;
 • 12 відвідувань гінеколога;
 • 3 перинатальних УЗ-скринінгу плода;
 • програмний розрахунок ризиків генетичних патологій за допомогою програми ASTRAIA, визнаної найкращою у світі;
 • консультації терапевта, ендокринолога, кардіолога, психотерапевта та стоматолога;
 • 3 групові заняття з догляду за малюком;
 • післяпологовий огляд гінекологом та УЗД.

Додаткові переваги

Для кожної пацієнтки буде виділено спеціальний менеджер, який нагадає про дати наступних візитів до лікаря.

Програма «Все включено»

Кому підходить:

 • пацієнткам, яким важливий цілодобовий зв’язок з гінекологом, який спостерігає вагітність.

Що до неї входить:

 • стандартні аналізи та обстеження згідно з наказом МОЗ України №417 від 15.07.2011;
 • розширені додаткові аналізи та обстеження;
 • 14 планових відвідувань гінеколога;
 • підтримка лікаря 24/7;
 • 3 перинатальних УЗ-скринінгу плода;
 • 3D-фото та відео дитини в утробі;
 • програмний розрахунок ризиків генетичних патологій за допомогою програми ASTRAIA, визнаної найкращою у світі;
 • консультації терапевта, ендокринолога, кардіолога, психотерапевта, стоматолога та косметолога;
 • 4 групові заняття з догляду за малюком;
 • розширений післяпологовий скринінг.

Додаткові переваги

Персональний менеджер врахує всі побажання вагітної жінки щодо дати та часу проведення обстежень, а також своєчасно нагадає необхідність візиту до лікаря. На жаль, у Києві пакет «Все включено» тимчасово недоступний. Просимо вибачення за незручності.

Записатися на первинну консультацію щодо ведення вагітності можна у наших координаторів за телефонами, які ви бачите на цьому сайті.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Спеціалізована клініка (серед наших вагітних ті, хто йшов до народження дитини через тернистий шлях багаторічного безпліддя. Ми знаємо цінність кожного зачаття, тому професійно і відповідально спостерігаємо майбутніх малюків до самого народження).

Оформляємо всі необхідні документи – обмінна карта, лікарняний лист (немає необхідності звертатися в державну поліклініку, паралельно ставати там на облік).
Оформляємо договір на ведення вагітності (весь перелік і порядок надання послуг регламентований документально).

У нас можна зробити всі необхідні аналізи і дослідження (своя лабораторія, апарати УЗД експертного класу).

Прийом по запису без черг і очікувань (всі візити будуть скоординовані з метою мінімізації відвідувань – за один візит можна здати необхідні аналізи, пройти УЗД-скринінг, відвідати доктора, який спостерігає вагітність).

3 пакети спостереження з урахуванням індивідуальних потреб Вашої вагітності.

Для майбутніх мам ми проводимо лекції по догляду за малюком спільно з дитячим медичним центром Ліни Барської.

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Спостереження вагітності «Базовий»

26950грн

Спостереження вагітності «Базовий»

32900грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

41500грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

45000грн

Спостереження вагітності «Все включено»

60500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Зданівської (колишня Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок