Головна Блог Як спланувати стать майбутньої дитини?

Як спланувати стать майбутньої дитини?

15.03.2024 / Переглядів : 9

Поділитися з друзями:

Багато майбутніх батьків хочуть заздалегідь дізнатися і спланувати стать свого майбутнього малюка. Для деяких пар це дуже важливо, й існує багато теорій, які твердять, що це можливо зробити. Ці методи, здебільшого, беруть свій початок з народних прикмет та вірувань різних культур. Незважаючи на те, що жодна з них не підкріплена науковими дослідженнями, інтерес до теорій зачаття дитини певної статі тільки зростає.

Сьогодні майбутні батьки взагалі дуже відповідально ставляться до планування вагітності, і хочуть заздалегідь передбачити все, в тому числі і стать дитини. Але найголовніше – не перетворювати бажану стать майбутньої дитини в нав’язливу ідею, і не засмучуватися, що дитина певної статі не вийшла, адже в першу чергу малюк повинен народитися здоровим.

Теорія X і Y-хромосом

Повертаючись до шкільної програми, ми пам’ятаємо, що людина народжується з однієї клітини, яка утворюється в результаті злиття яйцеклітини і сперматозоїда. Жіночі та чоловічі статеві клітини мають свій генетичний матеріал, яйцеклітина має хромосому «Х», а сперматозоїд має хромосому «Х» або «Y».

Якщо в результаті злиття набір хромосом дорівнює ХХ, то у пари народиться дівчинка, якщо XY – хлопчик. Виходить, що саме від чоловіка залежить, якої статі буде майбутня дитина. На жаль, передбачити цей процес складно, адже ніколи не знаєш, хто з мільйонів сперматозоїдів досягне яйцеклітини першим.

Але все ж існує теорія, яка говорить, що сперматозоїди з Х-хромосомою більші, швидші і живуть довше, ніж сперматозоїди з Y-хромосомою. У цьому випадку, якщо ви займаєтеся сексом за кілька днів до овуляції, шанс на те, що народиться дочка, набагато більше. Якщо ви хочете сина, то краще зачати дитину безпосередньо в день овуляції, і тоді шансів на хлопчика буде набагато більше.

За датами народження батьків

Також існує безліч нумерологічних методів, за допомогою яких можна обчислити стать майбутнього малюка. Наприклад, за допомогою дати народження батьків.

Розглянемо простий приклад:

Дата народження майбутньої мами – 22.02.2000

Майбутній тато – 19.09.1999

Для початку необхідно буде визначити так зване «число долі». Для цього потрібно скласти дати народження батьків до тих пір, поки не вийде однозначне число:

2+2+2+2+1+9+9+1+9+9+9 = 55 = 5+5 = 10 = 1+0= 1

У цьому випадку число нашої долі дорівнює одиниці. Далі необхідно буде визначити точний місяць зачаття, і виходячи з таблиці, розрахувати стать майбутньої дитини. Наприклад, якщо це березень, то у пари більше шансів народити дівчинку.

Про оновленню крові

Також існує теорія, яка допомагає обчислити стать майбутньої дитини по оновленню крові. Згідно з нею, кров дівчат оновлюється кожні три роки, а кров хлопців – кожні чотири роки. Виходячи з цього, стать дитини можна обчислити, розділивши вік майбутньої мами на момент зачаття на 3, а батька на 4, в якій дії залишок поділу менше, тієї статі і буде дитина. Розглянемо приклад:

 • Вік дівчини – 24/3= 8
 • Вік хлопця – 25/4 ≈ 8,3

Тут ми бачимо, що число чоловіка виявилося більшим, а отже, більша ймовірність, що він може розраховувати на доньку.

За датою зачаття

Тут теж розрахунок досить простий, досить буде знати точний місяць зачаття. До віку майбутньої мами потрібно буде додати місяць, а потім додати один. Парне число позначає дочку, непарне – сина. Наприклад:

Дівчині 24 роки, місяць зачаття – березень.

24+3+1= 28

Число парне, а тому імовірно це буде дівчинка.

Як спланувати стать дитини за допомогою дієти

Існує думка, що певна дієта допоможе із зачаттям дитини певної статі. Кажуть, що починати дієту варто за кілька місяців до зачаття дитини, але після цього слід поступово повертатися до звичного збалансованого харчування.

Виходячи з цього, якщо ви хочете зачати хлопчика, то необхідно:

 • Вибирайте продукти, які містять сіль і калій.
 • Включіть в раціон м’ясо, ковбаси, картоплю, рибу, персики, абрикоси.
 • Варто утриматися від руколи, молочних продуктів, шпинату, соєвих продуктів і цільнозернового хліба.

Якщо в пріоритеті зачаття дівчинки, слід:

 • Віддавайте перевагу продуктам, які містять магній і кальцій.
 • Включіть в раціон молоко, боби і соєві продукти, цитрусові і крупи.
 • А ось від м’ясних продуктів, бананів і здобного хліба доведеться відмовитися.

Китайська таблиця визначення статі дитини

Існують і більш древні методи визначення статі дитини, наприклад, китайська таблиця. Тут теж необхідно буде знати місяць зачаття, і вік майбутньої мами на момент зачаття. З останнім є нюанс, адже вік дівчинки потрібно буде розраховувати за спеціальним китайським місячним календарем, який зовсім не схожий на звичний нам. Після цього перевірте результат в таблиці.

Зачаття за місячним календарем

Також існує теорія, що дізнатися стать дитини можна за місячним календарем. Як відомо, в певні дні Місяць знаходиться під певними знаками зодіаку. Знаки зодіаку діляться на чоловічі, тобто Терези, Овен, Близнюки, Водолій, Лев, Стрілець, і жіночі, до якого відносяться інші. Згідно з теорією, під яким знаком зодіаку перебував Місяць в день зачаття, можна обчислити, якої статі буде дитина. Так, наприклад, якщо знак зодіаку – Риби, чекайте дівчинку, якщо Овен – чекайте хлопчика.

Методика частоти статевих контактів

Також існує думка, що стать дитини може залежати від частоти статевих контактів. Вважається, що чим рідше, тим більше шансів зачати дівчинку, а частіше – хлопчика. Це пов’язано з тим, що збільшення скорочень матки допомагає сперматозоїдам з Y-хромосомою збільшити свою швидкість і швидше досягти яйцеклітини, отже, шанси народити хлопчика теоритично збільшуються.

Народний календар зачаття дитини

Розрахувати стать майбутньої дитини можна і за допомогою народного календаря зачаття. Згідно з нею, вважається, що існують так звані «чоловічі» і «жіночі» місяці, відповідно, в період одного збільшується шанс зачати хлопчика, в період інших – дівчинку. Жіночою половиною року прийнято вважати період з початку весни до кінця літа, чоловічою – з початку осені до кінця зими.

Передімплантаційна генетична діагностика як надійний метод планування статі дитини

Також існує методика визначення статі дитини на етапі зачаття і навіть до нього. У цьому випадку проводиться процедура ЕКЗ з передімплантаційною генетичною діагностикою.

Цей метод дозволяє не тільки дізнатися стать майбутнього малюка практично на 100%, але і діагностувати ембріон на предмет різних генетичних відхилень. Процедуру проводять при наявності відповідних медичних показань, а також парам старшого віку, так як з віком збільшується ймовірність генетичних дефектів.

Лаборант дивиться у мікроскоп

Однак, право вибору ембріона певної статі для подальшого перенесення в матку майбутнім батькам не дається, так як в області репродукції воно визнається неетичним. Вибір статі майбутньої дитини можуть зробити тільки ембріологи, ґрунтуючись виключно на медичних показаннях, в тих випадках, коли є ймовірність передачі серйозних спадкових захворювань, пов’язаних з певною статтю дитини.

Автор:

Задати питання на тему
  Схожі статті

  04 Квітня 2024 Печія при вагітності

  Чи є печія ознакою вагітності? Вагітність – це завжди унікальний процес, під час якого з тілом і організмом дівчини відбуваються […]

  29 Березня 2024 Відмінності других пологів від перших

  Перша вагітність – хвилюючий і новий досвід для майбутньої мами. Під час другої багато хто впевнений, що пологи пройдуть так […]

  21 Березня 2024 Загроза викидня на ранньому терміні

  Що таке викидень? Викидень, або мимовільний аборт, – це раптове переривання вагітності на терміні до 22 тижнів, найчастіше пов’язане з […]

  11 Березня 2024 Доплер при вагітності

  Що таке доплер?   Доплер при вагітності – це ультразвукова процедура, яка дозволяє вивчити роботу кровотоку і судин матки, плаценти і […]

  04 Березня 2024 Чому не вдається завагітніти?

  Що робити, якщо пара здорова, але вагітність не настає?  Причин, за якими дівчатам не вдається завагітніти, може бути безліч. Деякі […]

  12 Лютого 2024 Білок у сечі при вагітності

  Контроль наявності білка в сечі проводиться при кожному відвідуванні жіночої консультації протягом всієї вагітності. Якщо визначається білок у сечі вагітної […]

  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок