Штучне запліднення IN VITRO в Україні

Штучне запліднення (in vitro, “запліднення в пробірці”) використовують, коли багаторазові спроби завагітніти не приводять до успіху. Зазвичай, в таких ситуаціях у подружньої пари проблема із зачаттям викликана не одним фактором. Тому дуже важливим є вибір оптимального методу лікування безпліддя, який можливий лише після повного попереднього обстеження пари.

Методи штучного запліднення

Виділяють методи штучного запліднення:

• Штучна інсемінація (ШІ)
• Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)
• Інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда (ІКСІ, ICSI)

 

Штучна інсемінація (ШІ)

ШІ – введення сперматозоїдів в порожнину матки в період спонтанної або індукованої овуляції. Попередньо сперма (чоловіка або донора) піддається спеціальній обробці, що підвищує здатність сперматозоїдів до запліднення. Важливою умовою є наявність інформації про прохідності маткових труб.

 

ЕКЗ

Запліднення методом ЕКЗ включає в себе кілька послідовних етапів. Це контрольована стимуляція овуляції (КСВ), під час якої жінка отримує ін’єкції фоллікулостімулірующим препаратів. Потім, під внутрішньовенним знеболенням, проводиться трансвагінальна пункція фолікулів (ТВП). Всі отримані ооцити (яйцеклітини) запліднюються спермою чоловіка (донора) в умовах ембріологічної лабораторії. У процесі культивування ембріонів, в інкубаторі створюються умови, максимально наближені до таких в організмі жінки. Далі, проводиться вибір одного або двох найбільш перспективних ембріонів з подальшим перенесенням їх в порожнину матки жінки.

ІКСІ

Процедура ІКСІ (ICSI, інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда в ооцит) застосовується при вираженому зниженні показників спермограми. При ICSI проводиться мікроін’єкція одного, ретельно відібраного за морфологічними показниками, сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини за допомогою мікроголки.

Штучне запліднення: ціни в Україні (Харків, Київ)

Вартість лікування методом ЕКЗ, ІКСІ, ІСД, ІСМ, а також ВМІ, які надає Центр ЕКЗ професора Феськова О.М. ® ви можете подивитися на сайті. Якщо Вас цікавить проведення лікування методом штучного запліднення, ви можете задати питання в наш центр координаторів, зателефонувавши за телефонами

  • 0 800 500 77 90
  • +38 (098) 100 76 76
  • +38 (066) 100 76 76
  • +38 (093) 100 76 76

або через онлайн-форму.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок