Головна Послуги Безпліддя Консиліум лікарів у Харкові та Києві

Консиліум лікарів у Харкові та Києві

Вартість послуги
Консиліум гінекологічний+репродуктивний

3200грн

Консиліум гінекологічний+репродуктивний

3320грн

Консиліум репродуктивний+андрологічний

4150грн

Консиліум репродуктивний+андрологічний

4320грн

Консиліум репродуктивний+ембіологічний

4100грн

Консиліум репродуктивний+ембіологічний

4370грн

Консиліум комплексний репродуктивний

4950грн

Консиліум комплексний репродуктивний

5170грн

Лікарський консиліум – це колективна форма роботи, що об’єднує лікарів різних спеціальностей з метою обговорення складних клінічних випадків та прийняття правильного рішення щодо діагностики та лікування. Цей підхід особливо ефективний в випадках лікування для пар, які вже мають непросту історію боротьби з безпліддям, гінекологічних, андрологічних захворювань, а також у визначенні доцільності проведення операції.

Консиліум дозволяє об’єднати знання та досвід фахівців різних галузей медицини для більш глибокого розуміння проблеми та розробки ефективного плану діагностики і лікування, які дійсно вирішать проблему. Професіонали клініки професора Феськова надають свої консультативні висновки з широкого спектру питань у сфері репродукції, гінекології, андрології, генетики та хірургії.

Які лікарі беруть участь у консиліумі?

Спеціальності лікарів, які беруть участь у консиліумі, залежать від конкретного клінічного випадку та його складності, тому ми індивідуально формуємо команду експертів. Зазвичай до консиліуму можуть входити такі професіонали:

Основний фахівець, який займається лікуванням проблем у сфері репродукції та гінекології, включаючи безпліддя, операції, хронічні захворювання жіночих статевих органів (хронічний ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, хронічний ендометрит, відсутність овуляції, непрохідність маткових труб, імунологічне безпліддя, викидні, звичне невиношування вагітності, безпліддя незʼясованого генезу).

Лікар, що спеціалізується на чоловічому репродуктивному здоров’ї і лікуванні таких станів як: варикоцеле, чоловічий фактор безпліддя, гормональні розлади, зниження лібідо, гіперплазію простати, еректильної дисфункції.

  • Ембріолог-генетик.

Експерт, який спеціалізується на вивченні та впливі генетичних факторів на розвиток ембріонів та можливість передачі генетичних хвороб. Його думка особливо необхідна при звичному невиношуванні, наявності генетичних захворювань та при попередніх невдалих спробах штучного запліднення.

Крім тих основних спеціалістів, до консиліуму можуть включатися інші експерти в залежності від конкретного випадку.

Як проходить консиліум лікарів у Харкові?

Пацієнту пропонується можливість відвідати консультацію, після якої ви отримаєте комплексний аналіз вашої ситуації та визначитесь, що робити далі. Пацієнт присутній під час проведення консиліуму, фахівці ставлять питання щодо скарг, медичної історії та спадкових факторів. Після отримання потрібної інформації при необхідності лікарі проводять додаткові обстеження, наприклад, ультразвукове дослідження. Це надасть актуальну інформацію про стан здоровʼя та розуміння на шляху до результату.
На основі отриманих даних консиліум розробляє попереднiй план діагностики та лікування пацієнта або подружньої пари. Під час консультації лікарі інтерпретують результати аналізів, попередніх діагнозів та пропонують сучасні стратегії лікування. Завдяки спільним зусиллям консиліуму, пацієнт отримує персональний підхід та покроковий план для вирішення проблеми.

Памʼятайте, що двох однакових випадків не існує, але рішення завжди є!

Як підготуватись до консиліума?

Участь у консиліумі вимагає підготовки та представлення повної інформації, щоб лікарі мали можливість здійснити глибокий аналіз ситуації. Цей процес може бути оптимізований шляхом своєчасного попереднього надсилання необхідних аналізів та результатів досліджень:

  • Докладно опишіть свою історію захворювання, включаючи всі симптоми та зміни у стані здоров’я. Це допоможе лікарям отримати повний обсяг інформації для здійснення комплексного аналізу.
  • Повний спектр аналізів та діагностичних звітів: результати клінічних, біохімічних лабораторних досліджень, спермограма, гістологічні та цитологічні звіти тощо.
  • Якщо ви отримували попередні лікування або приймали медикаменти, треба надати повну інформацію щодо типу лікування, тривалості та реакцій на нього.

Надання чіткої та повної інформації перед консультацією допомагає медичному колективу ефективно аналізувати ваш випадок та розробляти індивідуальний план лікування, спрямований на досягнення оптимальних результатів.

Чим відрізняється консиліум від звичайної консультації?

Консиліум відрізняється від звичайної консультації тим, що це колективне зібрання медичних експертів різних спеціальностей для спільного аналізу складних клінічних ситуацій. На відміну від індивідуальних консультацій, де фахівець може розглядати питання з певної точки зору, консиліум дозволяє об’єднати різноманітні перспективи та досвід з метою прийняття оптимального рішення для пацієнта.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, наши пацієнти досягають успіху у подоланні безпліддя.

Понад 28 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консиліум гінекологічний+репродуктивний

3200грн

Консиліум гінекологічний+репродуктивний

3320грн

Консиліум репродуктивний+андрологічний

4150грн

Консиліум репродуктивний+андрологічний

4320грн

Консиліум репродуктивний+ембіологічний

4100грн

Консиліум репродуктивний+ембіологічний

4370грн

Консиліум комплексний репродуктивний

4950грн

Консиліум комплексний репродуктивний

5170грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Зданівської (колишня Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок