Головна Блог Ціна ЕКЗ: очікування – реальність

Ціна ЕКЗ: очікування – реальність

17.07.2017 / Переглядів : 168

Поділитися з друзями:

«Скільки коштує програма ЕКЗ? На яку суму розраховувати плюс-мінус? » Впевнені, що в Call-центрах клінік репродукції це лідер питань. Розкриємо страшну таємницю … Абсолютно всі озвучать Вам мінімальну ціну, в яку Ви, швидше за все, “не влізете». Чому так? Спробуємо розібратися …

Зародження життя – процес набагато більш потаємний і фундаментальний, ніж просте виконання інструкцій в рутинній послідовності методик, що робить штучне запліднення непростим завданням.

Рішення кожної такої задачі можливе завдяки вірно складеного індивідуальним планом.

Що таке стандартне екстракорпоральне запліднення в Україні?

Найпростіший шлях, по якому проходить КОЖЕН пацієнт, який розпочинає процедуру ЕКЗ це:

1. Первинна консультація

2. Аналізи

3. Програма ЕКЗ:

 • стимуляція суперовуляції
 • УЗ – моніторинг відстеження зростання фолікулів і розвитку ендометрія
 • трансвагінальна пункція – витяг яйцеклітин + наркоз
 • підготовка матеріалу до запліднення (яйцеклітин і сперми)
 • запліднення і культивування ембріонів
 • ембріотрансфер (перенесення ембріона (-ів) в порожнину матки)
 • в-хгл через 14 днів після перенесення

Вартість ЕКЗ в Клініці професора Феськова А.М. >>>

Різні історії. Різні причини. Різні діагнози. Різна ціна.

4. Медикаменти

У перерахованих вище етапах програми не враховуються медикаменти, які необхідні для стимуляція суперовуляції, тому як обсяг і склад гормональних препаратів призначається лікарем відповідно до клінічної ситуацією жінки. Різні діагнози – різна ціна. І ми в своїй практиці ще не зустрічали абсолютно ідентичні випадки, де для складання протоколу стимуляції буде досить Ctrl + C – Ctrl + V.

Крім цього, в процесі обсяг медикаментів може змінюватися: в більшу сторону, якщо має місце поганий «відповідь» яєчників або в меншу, якщо існує високий ризик гіперстимуляції.

Звичайно, існує мінімальний обсяг медикаментів, вартість яких Вам озвучать відразу, але заочно дати гарантію, що його буде достатньо у Вашому випадку ніхто не може. Тому, щоб отримати достовірну інформацію про медикаменти для Вашої програми ЕКЗ, необхідно пройти пункти 1 і 2: консультацію і обстеження.

Вибравши з репродуктологом відповідну схему гормональної стимуляції, ми вже розуміємо приблизну її вартість і додаємо її до пунктів 1-3.

І це все? Не тут то було!

Додаткові процедури при ЕКЗ. Навіщо вони?

5. Додаткові процедури

Фактично значення словосполучення «екстракорпоральне запліднення» (ЕКЗ) – це запліднення поза тілом, коли заздалегідь підготовлені яйцеклітини і сперму поміщають в спеціальну чашу, де відбувається запліднення – це має на увазі стандартний протокол ЕКЗ.

Але! Повернемося до початку … За результатами пунктів 1 і 2 може з’ясуватися, що такий варіант буде менш ефективний, ніж, наприклад ЕКЗ з використанням процедури ІКСІ. Або Ви вирішили, що хочете спостерігати за тим, як розвиваються Ваші ембріони з допомогою фотозвітів, які можливі завдяки відстеженню розвитку ембріонів в системі timelapse.

Це як купувати автомобіль – є базова комплектація, а є фішки, завдяки яким це авто стає краще саме для Вас: безпечніше, комфортніше, надійніше.

Детальніше про всі доступні допоміжних процедурах при ЕКЗ можна почитати тут >>>

А зараз нам необхідно прояснити, що кожна додаткова процедура оплачується додатково. Це реалії.

Це ж стосується процедури кріоконсервації ембріонів в разі отримання великої їх кількості.

Всі складові частини програми, які стосуються послуг клініки, прописуються в договорі, який пара укладає з клінікою. Відповідно матеріальна складова доступна в повному обсязі на момент початку програми.

Замість висновку

Ви – як пацієнт хочете, щоб не було «плинності», ми – як клініка прагнемо до її відсутності. Тим більше в такому особистому моменті, як програма ЕКЗ. Тоді, скажіть, як можна всіх «оформити» під одну типову програму зі стандартною ціною?

Сьогодні в арсеналі хорошою клініки репродукції є різноманітність можливостей, які перетворюють стандартне ЕКЗ в індивідуально складену програму лікування з найвищим можливим відсотком позитивного результату – здорової вагітності.

Нам важливо, щоб ще до першого візиту в клініку Ви відчували себе комфортно в інформаційному полі. ЕКЗ – це точно складніше, ніж покупка нового автомобіля, але точно не дорожче.

Задати питання на тему
  Схожі статті

  26 Жовтня 2022 Вдале ЕКЗ після 40: від чого залежить результат

  З віком репродуктивна функція у жінок знижується. Причиною стає поступове скорочення оваріального резерву: з 32-35 років погіршується якість та зменшується […]

  15 Лютого 2022 Як відбувається імплантація ембріона при ЕКЗ

  Коли багаторазові спроби зачати дитину природним шляхом не призводять до успіху, на допомогу приходять сучасні технології. Ефективним методом подолання безпліддя, […]

  14 Травня 2021 Рак після ЕКЗ. Думка репродуктолога

  Екстракорпоральне запліднення допомагає мільйонам жінок знайти радість материнства. Процедура полягає в заплідненні яйцеклітини за межами жіночого організму з подальшим перенесенням […]

  26 Вересня 2020 Скільки коштує ЕКЗ запліднення

  Екстракорпоральне штучне запліднення або, як нині заведено його називати, просто ЕКЗ, в двадцять першому столітті вже набуло досить поширений характер. […]

  26 Вересня 2020 Як обрати клініку для ЕКЗ? 4 ключових критерія

  Можна довго вибирати клініку ЕКЗ перед тим як почати лікування і, в підсумку, так і не зважитися звернутися до фахівців. […]

  10 Квітня 2020 Як COVID-19 розділив ЕКЗ на «до» і «після»

  Скільки планів порушив COVID-19, якщо говорити в масштабах усієї планети? А якщо говорити про конкретну сім’ю, яка планувала вагітність шляхом […]

  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок