Андролог в Києві, Харкові

Статистика останніх років невтішна, більше половини чоловіків у віці від 25 до 50 років стикаються із захворюваннями і розладами сечостатевої системи. Крім того, захворювання значно «помолодшали» і якщо раніше еректильна дисфункція, простатит і безпліддя входили в список 40+ захворювань, то сьогодні молоді чоловіки все частіше звертаються до андрологів. Такому розвитку ситуації сприяє низка факторів, зокрема, стреси, погіршення екології, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя.

Хто такий андролог?

Андрологи – це лікарі, діяльність яких спрямована на діагностику та лікування захворювань сечостатевої системи, гормональних порушень та порушень репродуктивної функції у чоловіків.

Які захворювання лікує андролог?

Найбільш поширеним захворюванням, яке вимагає консультації і лікування у андролога, є запалення передміхурової залози або простатит. 35% звернень до андролога закінчуються діагнозом хронічний простатит, кожен третій чоловік хоча б раз у житті стикався з симптомами цього захворювання.

Також досить поширеним захворюванням є варикоцеле – варикозне розширення вен сім'яного канатика і патологія сперматозоїдів.

До компетенції андролога входить діагностика та лікування чоловічого «клімаксу», який настає на тлі вікової андрогенної недостатності та метаболічного синдрому. Останній являє собою комплекс патологій, викликаних порушенням обміну речовин і недостатнім рівнем гормонів.

візит до лікаря уролога-андролога

Коли потрібна консультація андролога?

До компетенції андролога входить лікування чоловічого безпліддя будь-якої етіології, патологій передміхурової залози та зовнішніх статевих органів, статевої дисфункції фізіологічного генезу, андрогенної недостатності. Також варто відзначити, що проходити обстеження у андролога рекомендується не рідше одного разу на рік у віці до 40 років і двічі на рік чоловікам старше 40 років.

Симптоми, при яких потрібна консультація андролога

Поява ряду симптомів має стати приводом для звернення до андролога, зокрема, відчуття тягнучого болю в паховій області, болючість і дискомфорт в процесі сечовипускання, поява свербежу в області статевих органів, незвичних виділень з уретри, нетримання сечі або частого сечовипускання, утворення виразок і висипу на статевих органах.

Також дуже тривожним симптомом є зміна кольору сперми і кров в ній, еректильна дисфункція, проблеми з еякуляцією і зниження лібідо. Ряд захворювань часто супроводжується появою різкого неприємного запаху в паховій області.

Консультація андролога необхідна при плануванні зачаття дитини, а також при безплідді, якщо парі не вдається досягти вагітності протягом року активного статевого життя без захисту.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Діагностика андрологічних захворювань

Точний діагноз ставиться після проведення ряду обстежень:

  • спермограма. Результати дослідження дозволяють оцінити кількість, рухливість і форму сперматозоїдів, від яких безпосередньо залежить репродуктивна функція;
  • аналіз сперми на ІПСШ та бактеріальний посів сперми;
  • гормональний профіль.

Методи лікування, які використовує андролог

Лікування інфекційно-запальних захворювань репродуктивної системи проводиться за допомогою препаратів з антимікробною активністю (антибіотиків). Якщо мова йде про порушення сперматогенезу і патологічної андропаузи, додатково можуть бути призначені масажі і фізіотерапія.

Хірургічне втручання показано при наявності таких захворювань, як варикоцеле, водянка яєчка, пахово-мошоночні грижі, а також мікрохірургія при азооспермії.

Як проходить прийом андролога?

Первинний огляд пацієнта починається з опитування. Також обов'язковим етапом є огляд статевих органів. Залежно від симптомів і скарг пацієнта додатково можуть бути призначені апаратні обстеження і аналізи.

Перед відвідуванням андролога рекомендується утриматися від статевих контактів протягом 2 днів. Для оцінки функціонування сечовидільної системи останнє сечовипускання має відбутися за 2-3 години до обстеження.

Наші андрологи

Команда наших лікарів – це висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи, які тримають руку на пульсі сучасних медичних технологій у діагностиці та лікуванні. Такі особистісні якості, як емпатія, комунікабельність і відповідальність дозволяють зробити прийом комфортним для пацієнта з будь-яким запитом.

Переваги лікування андрологічних захворювань у Києві та Харкові в клініці Феськова

Переступивши поріг нашої клініки, Ви потрапляєте в руки висококваліфікованих лікарів, які використовують сучасні методи і протоколи в діагностиці та лікуванні. Це дозволяє отримати високу ефективність і результативність при лікуванні будь-якого захворювання.

Ми знаємо, наскільки важливий комфорт пацієнта і наскільки ви цінуєте свій час. Підберемо найбільш зручний час для візиту до лікаря і складемо графік обстежень. Також доступна послуга онлайн-консультації. 

Ціни

На нашому сайті завжди доступний прайс на консультації та діагностику.

Запис на прийом

Запис здійснюється через форму зворотного зв'язку на сайті, а також за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок