Головна Послуги Урологія та Андрологія Лікування еректильної дисфункції
(імпотенції)

Лікування еректильної дисфункції
(імпотенції)

Вартість послуги
Консультація уролога

від550грн

Консультація уролога

від600грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Багато чоловіків стикаються з імпотенцією задовго до настання літнього віку. Часто вони вдаються до різних «народних» методів. Але результату такі спроби не приносять. В даному випадку допоможуть тільки професіонали, які використовують науковий підхід до лікування захворювання.

Причини і ознаки імпотенції

Щоб уникнути цього неприємного захворювання, необхідна грамотна профілактика і усунення шкідливих факторів. Основні ознаки імпотенції у молодих чоловіків:

 • швидке настання еякуляції;
 • недостатня твердість пеніса для здійснення статевого акту;
 • зникнення ерекції під час статевого акту;
 • притуплений оргазм;
 • зменшення кількості сперми.

Лікування еректильної дисфункції (імпотенції) — науковий підхід фото 1

Причини імпотенції найчастіше виділяють такі:

 • психогенні (сімейні конфлікти, страх невдачі, депресія або стрес);
 • нейрогенні (алкоголізм, наркоманія, цукровий діабет тощо);
 • ендокринні (порушення вироблення тестостерону в яєчках);
 • судинні (гіпертонія, атеросклероз, цукровий діабет, порушення венозного відтоку);
 • органічні ураження (запалення кавернозних тіл, травми, хвороба Пейроні);
 • лікарські (побічний ефект вживання гормональних, психотропних, гіпотензивних препаратів);
 • запальні захворювання (уретрит, простатит, ЗПСШ, мікоплазмоз).

Фактори ризику

Найбільш поширеними причинами імпотенції є стреси — що не дивно для сучасного життя. Сімейні конфлікти, які згубно впливають на лібідо, страх невдачі, що провокує відсутність ерекції, — всього цього необхідно по можливості уникати, адже психологічна причина імпотенції зустрічається найчастіше.

Сучасна урологія успішно бореться з різними порушеннями чоловічої репродуктивної системи. Лікарі допомагають тим, у кого діагностовано чоловіче безпліддя, ІПСШ, простатит, варікоцеле, еректильна дисфункція.

Види дисфункцій

Серед порушень можна виділити судинну еректильну дисфункцію, хвороба Пейроні, фіброз кавернозної тканини статевого члена. Консервативне медикаментозне лікування допомагає при легших випадках захворювання.

Головне — пам’ятати, що медичний підхід до лікування цих та інших захворювань, пов’язаних з репродуктивною функцією, передбачає звернення до кваліфікованих фахівців, які використовують науковий підхід до діагностики та лікування.

Діагностика еректильної дисфункції

Ціна лікування включає діагностику, необхідні маніпуляції і препарати. У разі виникнення подібної проблеми необхідно звернутися до андролога, який точно визначить причину дисфункції і пропише відповідне лікування.

Лікар призначить УЗД органів черевної порожнини і статевого члена, щоб виявити різні відхилення і утворення (якщо такі є). При необхідності проводять доплерографію судин, роблять загальний аналіз сечі і крові.

Чи можна вилікувати імпотенцію?

У більшості випадків, наприклад, якщо причиною є венозний відтік зі статевого члена (порушення веноокклюзного механізму), відповідне лікування дає можливість повністю усунути проблему.

Надалі, щоб уникнути рецидиву проблеми, потрібно максимально дотримуватися здорового способу життя, відмовитися від алкоголю і тютюну, правильно і повноцінно харчуватися.

Методи лікування еректильної дисфункції

Для лікування цього захворювання найчастіше використовуються медикаментозні або хірургічні методи. Все залежить від причини імпотенції, яку встановлює лікар.

Медикаментозні методи

Консервативне лікування дає відмінні результати в більшості випадків, наприклад, коли причина виникнення імпотенції — психогенна. Серед таблетованих препаратів виділяють ті, які стимулюють ерекцію разово ( «Віагра»), і ті, які усувають психогенні порушення потенції.

Препарати групи «Простагландин Е-1» вводяться в сечовипускальний канал безпосередньо перед статевим актом. Цей варіант лікування досить витратний і має безліч побічних ефектів.

Оперативні (хірургічні) методи

Пацієнту можуть призначити прийом пероральних препаратів, інтракавернозному або інтрауретрально введення лікарського засобу, а також терапію, яка усуває і коригувальну причину, що призводять до порушення потенції.

Призначаються для лікування найбільш складних випадків. Найчастіше використовують ендофалопротезування, оперують судини статевого члена. Але застосовують такий метод лише після того, як лікар остаточно з’ясує, що більш консервативне терапевтичне лікування не дає своїх результатів.

Для оперативного втручання необхідні чіткі свідчення. Наприклад, лікування хвороби Пейроні передбачає оперативне усунення бляшки на кавернозному тілі статевого члена, після чого зникає його викривлення при ерекції.

Ціни на лікування еректильної дисфункції в Києві і Харкові

Ефективний метод лікування і точну діагностику можна отримати у наших фахівців. Вартість консультації від 500 грн. Пам’ятайте, що правильно встановлений діагноз дає можливість підібрати найбільш дієве лікування.

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація уролога

від550грн

Консультація уролога

від600грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской (бывшая Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок