Головна Послуги Урологія та Андрологія Операція водянка яєчка

Операція водянка яєчка

Вартість послуги
Онлайн консультація аналітична

800грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога з оглядом

500грн

Операція гидроцеле

від19000грн

Операція гидроцеле

від19000грн

Консультація уролога + огляд

850грн

Операція гидроцеле (водянка яєчка)

Водянкою яєчка чи гидроцеле називають стан, при якому в порожнині піхвової оболонки яєчка в результаті порушення балансу між секрецією і адсорбцією накопичується перитонеальная рідина. Рідина поступово накопичується і збільшується в об’ємах за рахунок розтягування оболонок яєчка. Паренхіма яєчка, перебуваючи в умовах підвищеного зовнішнього тиску, стискається, внаслідок чого погіршується мікроциркуляція крові в яєчку і його придатку, що в свою чергу веде до порушення ендокринної (продукція тестостерону) і екскреторної (продукція і дозрівання сперматозоїдів) функцій вищевказаних структур.

Діагностика гидроцеле

Гидроцеле може бути вродженим або придбанням, а також одностороннім або двостороннім.

Основними при гідроцеле є скарги на збільшення мошонки з відповідної сторони, наявність болю і дискомфорту в області мошонки і на зміни в спермограмме.

Діагноз гидроцеле встановлюється на підставі опитування, огляду урологом зовнішніх статевих органів і підтверджується при ультразвуковому дослідженні органів мошонки.

Причини розвитку даної патології різноманітні: це можуть бути травми мошонки і яєчка, наявність хронічних інфекцій сечостатевої системи, операція Іваніссевіча при варикоцеле в минулому, наявність пахової грижі та ін.

Операція водянка яєчка

Лікування даної патології тільки хірургічне.

Показанням до операції є наявність самого гидроцеле, і як наслідок негативний вплив надлишкового тиску рідини на паренхіму яєчка з порушенням його функції.

Існує два основні методи оперативного лікування водянки яєчка: по Винкельману і за Бергманом.

Пластика оболонок яєчка по Винкельману застосовується при водянках невеликого розміру, і полягає в розтині вагінальної оболонки і зшиванні її країв позаду яєчка. Операція за методом Бергмана застосовується при водянках значного розміру і при наявності виражених запальних змін оболонок яєчка і полягає в частковому висічення щільних оболонок яєчка з подальшим їх обшиванням, розсмоктується шовним матеріалом. Рішення про вибір методу приймається хірургом під час операції.

Післяопераційний період короткий, в залежності від складності операції від декількох годин до 1-2 днів. Такі результати досягаються завдяки застосуванню новітніх технологій і сучасним оснащенням операційної. Шви знімаються на 7-8 добу від операції.

Після лікування функції яєчка і його придатка відновлюються.

Проведення операції при діагнозі гидроцеле можливо в Клініці професора Феськова А.М. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у координаторів клініки за телефонами:

 • 0 800 50 77 90
 •  098 100 76 76
 •  066 100 76 76
 •  093 100 76 76

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Онлайн консультація аналітична

800грн

Оплатити онлайн
Консультація уролога з оглядом

500грн

Операція гидроцеле

від19000грн

Операція гидроцеле

від19000грн

Консультація уролога + огляд

850грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Е
Час роботипн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30-16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок