Головна Послуги Урологія та Андрологія Видалення та імплантація яєчка в Харкові

Видалення та імплантація яєчка в Харкові

Вартість послуги
Консультація + огляд

500грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Видалення яєчка, або орхіектомія — це хірургічна операція, яка проводиться при виявленні у чоловіка злоякісного новоутворення в статевих органах і при значній травмі мошонки. При цьому видалити можуть як одне, так і відразу обидва яєчка. В результаті зменшується або повністю припиняється синтез тестостерону — гормону, здатного стимулювати розвиток онкології. Операцію проводять, якщо інші способи лікування не дають бажаного результату.

Після видалення яєчка, відновити його функції вже неможливо. Тому чоловікові рекомендується зробити запас сперми на випадок, якщо він в майбутньому захоче мати дітей за допомогою ЕКЗ. Відсутність яєчок відбивається на ерекції або сексуальній активності чоловіка (зниження лібідо або притуплення оргазму). Також, це може негативно позначитися на якості життя і провокує невпевненість в собі.

Для усунення естетичного дефекту проводять імплантацію яєчка. Під час операції в порожнину мошонки поміщується штучний імплантат, який зовні нічим не відрізняється від натурального органу. Провести видалення та імплантацію можна в ході однієї операції.

Показання до видалення

Орхіектомія — крайній варіант, до якого вдаються в тому випадку, коли інших варіантів лікування не залишається. Показаннями до проведення операції є:

 • Злоякісне новоутворення в простаті або яєчках з ризиком метастазування.
 • Інфекційні захворювання. Наприклад, орхіт туберкульозного походження.
 • Неопущення яєчка в мошонку.
 • Наслідки травм, які призвели до порушення роботи органу.

Протипоказання

Орхіектомію не проводять при наступних станах:

 • важкі ураження печінки або нирок;
 • численні метастази;
 • порушення згортання крові;
 • ішемія або інфаркт міокарда;
 • дихальна недостатність ІІ-ІІІ ступеня.

Імплантація яєчка в Харкові

Під час консультації лікар проводить візуальний огляд та ультразвукове дослідження. Воно дозволяє точно визначити розмір відповідного імплантату і спрогнозувати особливості проведення операції. Після цього підбирається протез, який ні зовні, ні тактильно не відрізняється від натурального органу.

Імплантат вставляється через невеликий розріз. Його довжина — близько 4 см. Операція проводиться під загальним наркозом. Її тривалість — близько 20-40 хвилин.

Етапи

Складна підготовка до операції не потрібна. Пацієнту необхідно здати загальний перелік аналізів (кров, сеча), зробити ЕКГ і флюорографію.

Реабілітація проходить швидко і безболісно. Зазвичай вже через 3-4 дні пацієнт може займатися звичними справами.

Протягом 7 днів рекомендується утриматися від тривалих піших прогулянок. Підіймати тяжкості та займатися сексом слід утриматись до 14 днів. Точно визначити період утримання може лікар індивідуально.

Імплантація яєчка — досить проста, але вимагає ювелірної точності операція. Ви можете бути впевненими в фахівцях клініки, тому що ми більше ніж 25 років поліпшуємо якість життя наших пацієнтів.

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація + огляд

500грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Е
Час роботипн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30-16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок