Зовсім донедавна більшість розробок і технологій репродуктивної медицини стосувалося здебільшого жіночого безпліддя, в той час як чоловічого безпліддя приділялася зовсім небагато уваги.

За даними ВООЗ, ймовірність настання вагітності при процедурі ІКСІ

Нова технологія ІМСІ, заснована на оцінці якісних показників сперми, підвищує ймовірність настання вагітності до 70%. Технологія ІМСІ вже отримала всесвітнє визнання і використовується в провідних світових клініках з лікування безпліддя.

Аналіз сперми є унікальним методом, що дозволяє виконати морфологічну оцінку сперматозоїдів за допомогою збільшення в 6300 разів.

Метод ІМСІ (IMSI) фото 1

Зліва – нормальний Сперматазоїд, праворуч (чорний) — патологічний.

Оптимальний шлях лікування при чоловічому факторі безпліддя дозволяє вибирати морфологічний аналіз сперми. На підставі його результатів можна визначити, який із методів лікування – інсемінація спермою чоловіка, ЕКЗ, метод ІКСІ або розширення до ІМСІ – найбільш підходить для клієнта, що значно економить нерви, час і гроші наших пацієнтів.

Сама процедура ІМСІ полягає у введенні в яйцеклітину сперматозоїда, відібраного за допомогою морфологічного аналізу сперми.

Метод ІМСІ є важливим доповненням до процедури ІКСІ і проводиться мікроіньекціей відібраного (з високими якісними показниками) сперматозоїда безпосередньо в цитоплазму яйцеклітини. Це дозволяє домогтися високого відсотка вагітності, низької ймовірності викидня і вроджених вад.

При процедурі ІМСІ відбір сперматозоїдів проводиться при цифровому збільшенні в 6300 разів – це дозволяє з усією ретельністю виділити сперматозоїди з хорошою морфологією, що дає досить високу ймовірність вагітності – близько 60-70%.

Деталі процедури та інші питання, пов’язані з процедурою ІМСІ, ви можете задати лікарям Клініки професора Феськова О.М.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок