Головна Послуги Безпліддя Метаболічний синдром при безплідді

Метаболічний синдром при безплідді

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Жіноче безпліддя може бути викликане масою причин, і для того, щоб поставити правильний діагноз, призначити потрібне лікування безпліддя, потрібно докласти максимум зусиль. Дуже важливим фактором, що впливає на здатність до зачаття або можливість виникнення безпліддя, є особливість статури жінки або співвідношення м’язів і жиру в тілі. Згідно з медичними дослідженнями, проведеними різними фахівцями, у різних країнах, безпліддям часто страждають жінки, у яких спостерігається або недостатня, або надлишкова вага. Імовірність виникнення безпліддя зростає в п’ять разів, якщо вага тіла становить менше ніж 85% нормального для даного зростання ваги, і у два рази зростає ризик безпліддя, якщо вага тіла перевершує норму на 120%.

Якщо вага жінки занадто низька, організм трактує це як стан “голоду”, при якому вагітність і народження дитини є неприйнятим навантаженням для матері. Він сигналізує мозку, що репродуктивні процеси необхідно призупинити.

Основна проблема жінок із зайвою вагою – метаболічний синдром, який, за своєю суттю, є ще одним станом «замкнутого кола» – порушення вуглеводного і жирового обміну провокує порушення гормонального фону.

Причини безпліддя у жінок з надмірною вагою:

  • Недостатність 2 фази циклу, коли яйцеклітина, запліднена, просто «вискакує» з менструацією через неможливість прикріпитися. Така неможливість обумовлена ​​нестачею прогестерону. Через це матка не знаходиться в «розслабленому» стані, ендометрій не перебудовується для прийняття заплідненої яйцеклітини.
  • Відсутність овуляції – ключової умови для настання вагітності – коли яйцеклітина виходить з фолікула, що луснув в яєчнику. Механізм «пропадання» овуляції полягає в тому, що повні жінки мають проблему під назвою інсулінорезистентність. Це стан пов’язаний з надлишком інсуліну, його нездатністю утилізувати глюкозу, і здатністю «перетворювати» вуглеводи в жир. Інсулінорезистентність – пусковий механізм розвитку синдрому полікістозних яєчників.
  • Гіпоменструальний синдром – сукупність ознак, які виливаються в кінцевому підсумку мізерними менструаціями, відповідно, немає приросту ендометрію – слизової в матки. Такий стан особливо небезпечний. Менструація може взагалі пропасти, і розвивається синдром передчасного виснаження яєчників. В такій ситуації «добути» яйцеклітину взагалі не вийде, доведеться скористатися донорським матеріалом. Рецептори в матці, що довго не одержували правильної гормональної стимуляції, атрофуються, причому, найчастіше, безповоротно.
  • Гіперменструального синдром – найчастіше супроводжується матковою кровотечею. На противагу попередньому, проявляється дуже рясними, частими менструаціями через надмірне розростання слизової в матці. Таке розростання називається гіперплазією ендометрію. Провокувати його може надлишок вироблення естрогену в жировій тканині, а так само через андрогенів – чоловічих гормонів. Їхня продукція підвищена через надлишкової маси тіла. Наявність гіперплазії ендометрію у жінок з надмірною масою тіла – однозначне показання – проведення гістероскопії з вишкрібанням стінок порожнини матки з наступним гістологічним дослідженням зішкребу. Високий ризик виявлення раку ендометрію (раку матки).

З чого ж почати?

Природно, починати необхідно з того, щоб скорегувати масу тіла під контролем грамотних фахівців: психотерапевта, дієтолога, ендокринолога.

Щоб схуднути безпечно, робити це необхідно під контролем фахівця, який розбереться з причинами зайвої ваги, а також усуне їх. Те ж стосується дефіциту маси тіла, причини недостатності або надмірності ваги найчастіше криються в нашій психіці.

Ставте цілі і досягайте їх за допомогою фахівців!

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, ми досягаємо успіху в лікуванні пацієнтів.

Понад 26 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок