Головна Послуги Вагітність Лікування фетоплацентарної недостатності

Лікування фетоплацентарної недостатності

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Спостереження вагітності «Базовий»

26950грн

Спостереження вагітності «Базовий»

32900грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

41500грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

45000грн

Спостереження вагітності «Все включено»

60500грн

Плацента – перший орган, що утворюється у організмі жінки. Це своєрідна оболонка, яка забезпечує майбутню дитину киснем. Але іноді життєво важливий орган дає збій, що збільшує ризик невиношування. Ця патологія називається фетоплацентарною недостатністю. Плацентарна дисфункція згубно впливає на плід (дитина в утробі недоотримує кисень та інші важливі елементи).

Фетоплацентарна недостатність при вагітності зустрічається у 17-35% майбутніх мам, лікування яких проводиться у стаціонарі та визначається причинами, що її викликали.

Причини фетоплацентарної недостатності

Порушення кровотоку між плодом та плацентою вважається основною причиною розвитку фетоплацентарної недостатності. Це зазвичай викликано недостатнім проростанням ворсинок зародка в артерії матки, внаслідок чого зменшується поверхня кровообміну. Плацентарна недостатність при вагітності спостерігається у жінок, які мають проблеми з яєчниками або такого поняття, як передлежання плода.

Фетоплацентарна недостатність – це патологія, що порушує обмін живильними елементами між жінкою та ембріоном. Причиною цього може бути:

 • вік (менше 17 років, старше 30);
 • спосіб життя (алкоголь, нікотин, наркотики);
 • важка фізична праця;
 • важкі та шкідливі умови праці (емоційні навантаження, стреси, шкідливе виробництво);
 • гіпертонія;
 • цукровий діабет;
 • аборти;
 • порушення згортання крові;
 • хвороби печінки.

Класифікація та стадії захворювання

Дисфункцію плаценти ділять на гостру та хронічну. Гостра фетоплацентарна недостатність виникає через порушення матково-плацентарного кровотоку. Її симптомами є відшарування плаценти, що проявляється кровотечею різної інтенсивності, що потребує негайної госпіталізації вагітної жінки. А хронічна плацентарна недостатність розвивається досить повільно.

Лікування фетоплацентарної недостатності фото 1

Патогенез дисфункції плаценти

Розвиток такої патології може спостерігатись при дефекті формування судин у ембріона. Також важливу роль у процесі вагітності може відіграти недостатність слизової оболонки матки.

Ускладнення фетоплацентарної недостатності

Існує три види ускладнень:

 1. Передчасне відшарування плаценти. Найчастіше цей процес відбувається через прееклампсію, інфекцію або будь-яке інше захворювання у жінки.
 2. Внутрішньоутробна затримка. Причиною затримки зростання плода можливо через патології судин ембріона. Як результат – нестача кисню.
 3. Загибель плода. Це може статися як у утробі, і під час пологів.

Дорогі жінки, ми дбаємо про вас і про ваше потомство. Тому рекомендуємо вчасно ставати на облік щодо ведення вагітності і не нехтувати рекомендаціями гінеколога.

Діагностика патології

Лікар акушер-гінеколог повинен точно визначити термін вагітності. Важливо пам’ятати, що ознаки ФПН у вагітних не завжди даються взнаки відразу.

Для визначення ефективності лікування фетоплацентарної недостатності проводиться контроль за допомогою клінічних, лабораторних та інструментальних методик обстеження. Серед них вирішальне значення має УЗД та доплерометричні дослідження.

Фетоплацентарна недостатність: лікування у клініці Феськова О.М.

У кожному конкретному випадку лікар підбирає індивідуальний підбір препаратів для лікування фетоплацентарної недостатності, спрямованих на корекцію конкретних порушень. Проте є деякі загальні принципи. Лікування ФПН при вагітності починається відразу після встановлення діагнозу і проводиться в умовах стаціонару. Стаціонар дозволяє провести необхідне обстеження для визначення причин фетоплацентарної недостатності, контролювати стан плода та пацієнтки.

Профілактика захворювання

Консультація гінеколога – важливий етап у плануванні вагітності. Майбутня мати повинна попередньо проконсультуватися з гінекологом і здати аналізи.

А протягом 9-ти місяців необхідно уважно ставитись не тільки до свого здоров’я, але й до здоров’я плода: не пропускати скринінги, прислухатися до свого організму, проходити обстеження (огляди у гінеколога, важливу діагностичну процедуру – розрахунок ризику розвитку прееклампсії, ризику хромосомних патологій, УЗД).

Записатися на консультацію до гінеколога можна у Харкові та Києві через наш контакт-центр. Також Ви можете скористатися послугою SKYPE-консультації зі спеціалістом.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Спеціалізована клініка (серед наших вагітних ті, хто йшов до народження дитини через тернистий шлях багаторічного безпліддя. Ми знаємо цінність кожного зачаття, тому професійно і відповідально спостерігаємо майбутніх малюків до самого народження).

Спостереження вагітності в межах однієї клініки – це запорука вашого комфорту у такий важливий період кожної жінки. Вам не доведеться паралельно відвідувати державну поліклініку, адже ми зібрали всі необхідні аналізи та обстеження, консультації фахівців та документальний супровід, необхідні у цей період у три пакети спостереження вагітності:

 • Базовий;
 • Спеціальний;
 • Все включено.

Докладніше з ними можна ознайомитися на сторінці «Програми ведення вагітності».

Оформляємо всі необхідні документи – обмінна карта, лікарняний лист (немає необхідності звертатися в державну поліклініку, паралельно ставати там на облік).
Оформляємо договір на ведення вагітності (весь перелік і порядок надання послуг регламентований документально).

У нас можна зробити всі необхідні аналізи і дослідження (своя лабораторія, апарати УЗД експертного класу).

Прийом по запису без черг і очікувань (всі візити будуть скоординовані з метою мінімізації відвідувань – за один візит можна здати необхідні аналізи, пройти УЗД-скринінг, відвідати доктора, який спостерігає вагітність).

3 пакети спостереження з урахуванням індивідуальних потреб Вашої вагітності.

Для майбутніх мам ми проводимо лекції по догляду за малюком спільно з дитячим медичним центром Ліни Барської.

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Спостереження вагітності «Базовий»

26950грн

Спостереження вагітності «Базовий»

32900грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

41500грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

45000грн

Спостереження вагітності «Все включено»

60500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок