Головна Послуги Вагітність Програми спостереження вагітності

Програми спостереження вагітності

Вартість послуги
Спостереження вагітності «Базовий»

21945грн

Спостереження вагітності «Базовий»

21945грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

36850грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

36850грн

Спостереження вагітності «Все включено»

49500грн

Народження нового життя завжди пов’язане з трепетними та хвилюючими моментами, ніжними почуттями, мріями і роздумами. І як же не хочеться період вагітності витрачати на довге стояння в чергах в жіночій консультації, медичної лабораторії, і затьмарювати його стресами. Тому Клініка професора Феськова О.М. в Харкові та Києві надає всім щасливим майбутнім мамам і татам можливість скористатися новою програмою ведення вагітності з обмінної картою, що включає в себе всі послуги, що надаються в жіночій консультації.

Всі 9 місяців вагітності досвідчені лікарі клініки здійснюватимуть невсипущий контроль над вашим здоров’ям і здоров’ям вашого розвивається малюка. Завдяки цій програмі кожна майбутня мама може бути абсолютно спокійна і впевнена в тому, що її вагітність спостерігатимуть в максимально комфортних умовах. Всі три триместру вагітності особистий лікар-гінеколог залишається на зв’язку з майбутньою мамою.

Крім того, вагітна жінка завжди може отримати консультацію психолога та інших профільних фахівців. А при необхідності і стаціонарне комплексне лікування на ранніх сроках вагітності.

Програми спостереження вагітності фото 1

Обмінна карта вагітної

У нашій клініці програма Ведення вагітності передбачає ведення і видачу всієї необхідної медичної документації. Сюди входять обмінна карта, лікарняні листи, результати аналізів, висновки УЗД.
Всі лабораторні дослідження і УЗД проводяться за допомогою передового безпечного обладнання. Вагітній не доведеться їздити в пошуках лабораторій і відвідувати різні поліклініки. Всі необхідні аналізи та обстеження вагітні проходять у нас в клініці в комфортних умовах.

Вашу програму буде курирувати лікар гінеколог, тому Ви можете бути впевнені, що всі необхідні обстеження будуть виконані в строк.

У нас можна пройти також всі лабораторні дослідження – аналізи сечі, в тому числі і посів, аналізи крові, як загальні клінічні, так і біохімічні (за всіма показниками), аналіз на інфекції, мазки, в тому числі цитологічне дослідження і флору, тестування на предмет наявності генетичних аномалій розвитку плода, кольпоскопічні дослідження, ультразвукові дослідження з записами на CD.

При кожному візиті до особистого гінеколога вагітна жінка може отримати розгорнуту та детальну інформацію про всі результати проведених досліджень, а також отримати цінні рекомендації лікаря з приводу свого самопочуття, режиму дня, харчування і т.д. Гінеколог консультує своїх пацієнток з питань, що виникають під час заповнення ними щоденника самопочуття. Особливо пильна увага приділяється симптомів, які підвищують рівень ризику розвитку різних ускладнень.

Ведення вагітності в клініці професора Феськова О.М. володіє декількома перевагами:

 1. По-перше, це зручний час і умови для кожної консультації і здачі аналізів.
 2. По-друге, це професійна підтримка гінеколога, психолога, генетика та інших фахівців.
 3. І по-третє, це підготовка майбутньої матері до правильному спілкуванню зі своєю дитиною під час вагітності і в перші місяці життя малюка.

У список обов’язкових послуг в програмі Ведення вагітності включені:

 • інформування жінки про те, що можна або не можна в період вагітності;
 • консультації профільних лікарів (терапевт, лікар пренатальної діагностики та ін.);
 • ультразвукові дослідження протягом всієї вагітності;
 • лабораторні дослідження;
 • складання індивідуального календаря ведення вагітності;
 • консультації гінеколога;
 • лекції по догляду за малюком.

Програма Ведення вагітності

Клініка професора Феськова О.М. в Харкові та Києві пропонує три програми Ведення вагітності з обмінної картою. Кожна програма складена в залежності від особливостей здоров’я майбутньої мами, анамнезу жінки, наявності або відсутності ризику генетичних патологій плоду. Особлива увага приділяється жінкам, які завагітніли після програми ЕКЗ (екстракорпорального запліднення).

Ведення вагітності лікарем гінекологом починається з моменту підтвердження вагітності на УЗД. У первинний прийом гінеколога з питань спостереження вагітності входить консультація, огляд і УЗД, а також складання індивідуального плану ведення вагітності та підбір оптимальної програми. Для первинної консультації необхідно взяти з собою паспорт. Кожній жінці, яка вступає в програму ведення вагітності видається форма № 113 – обмінна карта, лікарняний лист в 30 тижнів, направлення на госпіталізацію, сан-курортне лікування при необхідності. Постановка на облік можлива до 12 тижня вагітності.

Програми спостереження вагітності фото 2

* Зміст даної сторінки є інформаційним. Перелік послуг, що входять в пакет може змінюватися. Детальну інформацію по пакетам можна отримати на консультації у лікаря. Аналізи і дослідження призначаються індивідуально лікарем, який веде вагітність.

 • «Базова» програма включає в себе всі обов’язкові стандартні процедури і обстеження для вагітної згідно з наказом МОЗ України від 15.07.2011 № 417 “Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні”. Серед них: клінічні аналізи крові і сечі, які здаються кілька разів за весь період вагітності, УЗД скринінги вагітності (3 скринінгу), планові відвідування провідного вагітність гінеколога. Розширене медико-генетичне спостереження, крім здійснення планових генетичних скринінгів УЗД і крові, вагітності дозволяє діагностувати (виключити) найбільш важкі пороки розвитку плоду. Індивідуальні розрахунки ризику трисомії, прееклампсії проводяться в спеціальній комп’ютерній програмі для спостереження вагітних – «ASTRAIA», яка визнана найкращою програмою в світі. Впевненість в генетичному здоров’ї майбутньої дитини – це, перш за все, спокій майбутньої мами, а значить і сприятливий фон для розвитку вагітності. У програму «Базова» входять також 2 групових заняття з догляду за немовлям. Перевага комплексного спостереження вагітності в тому, що Ви разом з ведучим вагітність гінекологом виробите план відвідувань лікаря та основних процедур, а також терміни здачі необхідних аналізів. Зручно, також те, що про наступний візит Вас проінформують за допомогою смс-повідомлення. Ви можете бути впевнені в тому, що протягом всієї вагітності все найважливіші процедури і аналізи будуть виконані в строк. Передбачено огляд гінеколога та УЗД у післяпологовий період.
 •  

 • «Спеціальна» програма крім стандартного обстеження включає обстеження, рекомендовані для пацієнток після програм ЕКЗ, а також для жінок з обтяженим акушерським анамнезом (звичне невиношування, тобто коли існує ризик самовільного викидня, наявність рубців на матці, патологія попередніх пологів або вагітності) , обтяженим соматичним анамнезом (захворювання ендокринної системи, органів дихання, травлення, серцево-судинної системи, обтяжений гінекологічний анамнез – захворювання жіночої репродуктивно й системи (інфекційні, запальні і пухлинні ураження піхви, матки і придатків), а також у випадках наявності ризику розвитку генетичних захворювань і хромосомних аномалій у майбутньої дитини. Жінки, які стосуються цій групі потребують проведення обстежень та оглядів лікаря частіше, ніж інші з метою попередження можливих ускладнень. Перш за все, це майбутні батьки старшого репродуктивного віку (вік жінки старше 37 років, чоловіки – старше 40 років), майбутні батьки, які зазнали впливу несприятливих чинників, наприклад радіація або тривалого контакту з шкідливими хімічними речовинами. Також програма рекомендована сім’ям, в яких вже є випадки спадкових генетичних захворювань, тривале лікування безпліддя, численні невдалі спроби ЕКЗ, невиношування вагітності. У пакеті «Спеціальний» розширено перелік відвідувань спеціалістів: ендокринолог, кардіолог, психотерапевт. Завдяки постійному спостереженню та моніторингу клініко-лабораторних показників, перебіг Вашої вагітності буде максимально безпечним для Вашого здоров’я та здоров’я Вашого малюка. Крім цього до програми входить 3 групові заняття з догляду за немовлям.
 •  

 • Програма «Все включено» всебічне обстеження вагітної і плода протягом усього періоду вагітності, цілодобовий зв’язок з ведучим програму гінекологом, а також додаткові консультації ендокринолога, кардіолога, психотерапевта, косметолога і 4 групових заняття з догляду за немовлям. Розширений післяпологовий скринінг, що складається з обстеження, консультації фахівців та УЗД, надасть повну інформацію про здоров’я матері. У Києві пакет “Все включено” тимчасово недоступний. Просимо вибачення за незручності.

Більш детальну інформацію ви завжди зможете отримати, зв’язавшись з нами за телефоном:

 • 0 800 50 77 90
 • +38 098 100 76 76
 • +38 066 100 76 76
 • +38 093 100 7676

або прийшовши в наш центр за адресою:

 • Харків, вул. Холодногорская (кол. Єлізарова) 15, біля метро “Холодна гора”. Також ви можете залишити свої питання на електронну пошту jk@feskov.com.ua
 • Києві, вул. Ломоносова, 71є, найближче метро “Виставковий центр”. Або надішліть лист з питаннями на пошту reg.kiev@feskov.ua.

 

Переваги клініки

Спеціалізована клініка (серед наших вагітних ті, хто йшов до народження дитини через тернистий шлях багаторічного безпліддя. Ми знаємо цінність кожного зачаття, тому професійно і відповідально спостерігаємо майбутніх малюків до самого народження).

Оформляємо всі необхідні документи – обмінна карта, лікарняний лист (немає необхідності звертатися в державну поліклініку, паралельно ставати там на облік).
Оформляємо договір на ведення вагітності (весь перелік і порядок надання послуг регламентований документально).

У нас можна зробити всі необхідні аналізи і дослідження (своя лабораторія, апарати УЗД експертного класу).

Прийом по запису без черг і очікувань (всі візити будуть скоординовані з метою мінімізації відвідувань – за один візит можна здати необхідні аналізи, пройти УЗД-скринінг, відвідати доктора, який спостерігає вагітність).

3 пакети спостереження з урахуванням індивідуальних потреб Вашої вагітності.

Для майбутніх мам ми проводимо лекції по догляду за малюком спільно з дитячим медичним центром Ліни Барської.

Вартість послуги
Спостереження вагітності «Базовий»

21945грн

Спостереження вагітності «Базовий»

21945грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

36850грн

Спостереження вагітності «Спеціальний»

36850грн

Спостереження вагітності «Все включено»

49500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок