Уролог в Києві, Харкові

Статистика останніх 10 років свідчить про значне зростання кількості випадків урологічних захворювань. Причини цього різноманітні, зокрема, зростання інфекційних агентів, зниження імунітету, вроджені патології. Під терміном «урологічні захворювання» маються на увазі порушення функцій сечостатевої системи: новоутворення, запальні процеси, травматичні ураження нирок, сечоводів, передміхурової залози, сечового міхура, уретри, зовнішніх статевих органів.

Хто такий уролог?

До компетенції лікаря-уролога входить діагностика, профілактика та лікування захворювань сечовидільної та сечостатевої систем. У лікуванні ефективно використовуються як медикаментозні, так і хірургічні методи.

Які захворювання лікує уролог?

Урологи лікують досить великий перелік захворювань, зокрема:

 • баланопостит – запалення головки статевого члена, викликане грибковою, вірусною або бактеріальною інфекцією;
 • везикуліт – бактеріальне запалення сім'яних пухирців;
 • гідроцеле – водянка яєчка;
 • доброякісні пухлини: поліпи, папіломи, лейоміоми, фіброми, гемангіоми, фіброміоми і рабдоміоми (найчастіше виникають в сечовому міхурі і уретрі);
 • кісти нирок і передміхурової залози;
 • сечокам'яна хвороба і сольовий діатез;
 • нетримання сечі з фізіологічних причин;
 • орхіт – запальний процес в яєчках;
 • пієлонефрит – інфекційний запальний процес в нирковій тканині;
 • цистит – це запальний процес на стінках сечового міхура.

Також уролог діагностує і лікує затримку сечі.

чоловік на огляді у лікаря уролога-андролога

Коли потрібна консультація уролога?

Профілактичний візит до уролога без симптомів показаний раз на рік. Консультація лікаря необхідна при постійних тупих болях в поперековому відділі, наростаючих болях при сечовипусканні, при появі свербежу і рясних виділень, домішок крові в сечі і т.д. Непрямим симптомом захворювань сечостатевої системи є набряки кінцівок та обличчя, зниження статевої активності.

Симптоми, при яких потрібно звернутися до уролога

Кожне урологічне захворювання має специфічні і загальні симптоми, наприклад, баланопостит проявляється болем, свербінням, а також висипаннями і зниженням еластичності крайньої плоті; Везикуліт - це ниючий біль в промежині, яка може посилюватися при дефекації і сім'явиверженні.

Консультація уролога необхідна при збільшенні об’єму яєчок, їх болю, появі щільних утворень, утрудненні відтоку сечі, помилкових позивах до сечовипускання, гострих болях, а також в разі помутніння, крові в сечі.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Діагностика захворювань лікарем-урологом

 • Діагностика лабораторними методами включає клінічний і біохімічний аналізи крові, сечі, загальний, бактеріологічний посів сечі, спермограму, гістологічні та цитологічні дослідження.
 • Ультразвукова візуалізація детально візуалізує органи сечостатевої системи. Застосовується для підтвердження наявності каменів у нирках, пухлинах сечового міхура, нирок та передміхурової залози. У порівнянні з УЗД, КТ дає більш точне зображення процесів, що протікають в заочеревинному, навколоніренальному просторі і нирках. Також його використовують для оцінки стану заочеревинних лімфовузлів, діагностики ураження надниркових залоз, визначення положення, щільності і розмірів конкременту.
 • МРТ в урології показана для оцінки невеликих утворень в нирках, ниркових кіст, візуалізації судин, оцінки аномалій розвитку сечостатевих органів, визначення опущення і деформації нирок, а також для діагностики новоутворень передміхурової залози на ранніх стадіях.
 • Уродинамічні дослідження дозволяють оцінити функціональний стан сечовидільної системи. Ця категорія досліджень включає урофлоуграфію, сечовипускальну цистометрію та профілометрію уретри. Серед ендоскопічних методів в урології використовують цистоскопію, уретроскопію, пієлоскопію і хромоцистоскопію.

Методи лікування, які використовує уролог

Консервативна терапія передбачає призначення лікарських препаратів, зокрема, антибіотиків і уросептиків, які мають доведену ефективність при лікуванні урологічних інфекцій. Також призначаються глюкокортикоїди, спазмолітики і анальгетики, гіпотензивні препарати та інгібітори альфа-редуктази.

При виборі хірургічного лікування перевага віддається малоінвазивним методам. В урології проводять уретропексію з синтетичною петлею, епіцистостомію, трансуретральну резекцію передміхурової залози, бужування уретри, літотрипсію.

Як проходить прийом уролога?

Першим етапом є збір анамнезу, потім огляд зовнішніх чоловічих статевих органів для виключення таких захворювань, як фімоз і варикоцеле. Пальпація передміхурової залози проводиться методом ректального пальцевого дослідження. Обов'язково оглядаються лімфовузли в області паху і перевіряється больова реакція нирок і сечового міхура за допомогою натискання, пальпації і постукування. При наявності патологій проводиться додаткова діагностика за допомогою УЗД або КТ, лабораторних досліджень.

Для жінок додатково може бути проведений прийом в урологічному кріслі. Для діагностики поліпів пальпують зовнішній отвір уретри, пальпують сечовий міхур уздовж передньої стінки піхви. При вагінальних дослідженнях можна визначити цистоцеле, сечовідно-вагінальний свищ.

Наші урологи

Компетентність і досвід дозволяють нашим лікарям діагностувати урологічні захворювання на ранній стадії розвитку, що гарантує високу ефективність лікування.

Переваги консультації та лікування уролога в Києві та Харкові в клініці Феськова

Власна діагностична база дозволяє проходити необхідні обстеження, не виходячи з клініки. Наші висококваліфіковані лікарі проводять як очний прийом, так і онлайн-консультації. Завдяки зручному графіку прийому, ми зможемо вибрати зручний для Вас час для візиту до лікаря.

Ціни

Актуальний прайс послуг, що надаються, доступний в розділі «Ціни».

Запис на прийом  

Запис здійснюється через форму зворотного зв'язку на сайті або за телефонами, вказаними в контактах.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок