Головна Послуги Гінекологія Гінекологія у Києві

Гінекологія у Києві

Вартість послуги
Консультація + огляд

785грн

Оплатити онлайн

Гінекологія вивчає діагностику та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Наука тісно пов’язана з багатьма напрямами медицини: акушерством, хірургією, сексологією, інфектологією та іншими. Гінекологічна клініка проф. Феськова О.М. оснащена сучасним обладнанням, що  дозволяє пройти повне обстеження та комплексне лікування патологій шийки матки, кіст яєчників, запалення придатків та багато іншого.

Діагностичні методи у гінекологічному відділенні

Сучасна медицина дозволяє проводити обстеження пацієнток швидко та малотравматично. Насамперед проводиться консультація гінеколога, під час якої лікар оглядає пацієнтку, виконує маніпуляцію щодо взяття зразків для аналізів. На підставі результатів первинного обстеження призначаються відповідні лабораторні та інструментальні методи діагностики. Платна гінекологія дає можливість пройти всі призначення швидко та без черг.

Інструментальна діагностика:

 1. Кольпоскопія – дозволяє визначити захворювання шийки матки, при цьому зображення можуть бути збережені і потім використані для порівняння.
 2. Гінекологічне УЗД – проводиться за участю обладнання експертного класу, на якому видно патології матки, придатків та ін.
 3. Метросальпінгографія – призначається при підозрі на непрохідність маткових труб.
 4. Діагностична гістероскопія – роблять при підготовці до ЕКЗ, для визначення причини ускладнень після пологів та частого переривання вагітності, для виявлення міоми матки та ін.
 5. Біопсія – роблять забір матеріалу для гістологічного аналізу з метою виявлення захворювань порожнини та шийки матки.

Лабораторні дослідження дозволяють визначити:

 • рівень гормонів;
 • біохімічні показники;
 • дані загального клінічного значення;
 • імунологічні фактори;
 • цитологію та онкологію.

Точна діагностика дає можливість поставити достовірний діагноз, а це відновлене здоров’я жінки в майбутньому. Гінекологічний центр надає весь комплекс діагностичних процедур із використанням передових досягнень та перевірених методик.

Поширені гінекологічні захворювання

Найчастіше гінекологам доводиться мати справу з інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Здебільшого це хламідіоз, уреаплазмоз, генітальний герпес. Хвороби мають виражені симптоми та можуть викликати серйозні ускладнення (викидні, мимовільні аборти, внутрішньоутробні вади розвитку плода, безплідність).

Матка може бути уражена міомою, яка найчастіше визначається у жінок дітородного віку. Якщо пацієнтка пізно звертається по медичну допомогу, тоді лікар визначає новоутворення на останніх стадіях. У тяжких випадках може знадобитися часткове або повне видалення матки.

Ендометріоз широко поширений серед жінок, може бути внутрішнім та зовнішнім. Проявляється порушенням менструального циклу, болями при статевому акті, неможливістю виносити дитину під час вагітності.

Безпліддя – головна проблема сучасного суспільства. Сьогодні у багатьох пар не настає вагітність протягом року. Центр гінекології проводить комплексні обстеження чоловіка та жінки, дає професійну консультацію з метою встановлення причин безпліддя.

Коли потрібно звертатися до гінеколога

Найперший симптом, при якому потрібно звернутися до гінеколога, – це біль унизу живота або в області статевих органів. Також може турбувати:

 • свербіж вульви;
 • дискомфорт у сфері зовнішніх статевих органів;
 • висип;
 • нетримання сечі;
 • виділення із статевих органів;
 • почервоніння в інтимній зоні;

Симптоми у багатьох гінекологічних захворювань однакові, тому дуже важливо, щоб пацієнтку було оглянуто фахівцем у сфері гінекології. Саме такі лікарі працюють у клініці проф. Феськова О.М., які мають багаторічний стаж роботи та глибокі професійні знання.

Як підготуватися до огляду лікаря-гінеколога?

Від якості підготовки до гінекологічного огляду залежить достовірність отриманих аналізів та обстежень. Стандартна підготовка включає:

 1. Припинення прийому антибактеріальних препаратів за 2 тижні до прийому.
 2. Відсутність статевих контактів за 2 дні до візиту.
 3. Проведення гігієнічної процедури зовнішніх статевих органів, причому без використання спринцювання, інтимних дезодорантів і гелів.
 4. Випорожнення кишечника та сечового міхура перед прийомом.

Епіляція інтимної зони не є обов’язковою. Оптимальні дні для відвідування гінеколога – перші дні після менструації. В екстрених випадках можна будь-якого дня пройти гінекологічне обстеження.

Відділення гінекології Feskov у Києві

Клініка професора Феськова О.М. спеціалізується на різних захворюваннях зв’язаних з гінекологією. Надає широкий комплекс послуг з індивідуальним підходом до кожної пацієнтки. Сучасна лікарня гінекології оснащена найновішим обладнанням та може надати високоякісні діагностично-лікувальні послуги в поліклініці, відділенні жіночої консультації, оперативного лікування, естетичної медицини, репродуктології та ЕКЗ.

Записатися на прийом або дізнатися відповіді на запитання можна через Call-центр «Центру репродукції професора Феськова О.М. ®».

Вартість послуги
Консультація + огляд

785грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок